Evinizdeki takım sandığında yer vermeniz gereken ürünlerden biri olan çekiçler, tamirat işlemlerinde size pratik bir kullanım sunar. Çivi çakmak, montaj yapmak gibi konularda yardım alabileceğiniz çekiç çeşitleri aynı zamanda inşaatçılık, tesisatçılık, marangozluk gibi farklı alanlardaki işlemlerde de kullanıcılarına kullanışlı bir destek yaratır. Boyutları ve sopa uzunlukları değişiklik gösteren modeller arasından kendi çalışma alanınıza uygun ürünleri tercih edebilirsiniz. Güvenli bir kullanım yaşayarak beğeni toplayan çekiç çeşitleri sopaları ile uyum içerisinde kullanılır. Çıkma, gevşeme gibi sorunlar yaşatmayan ve sağlam bir şekilde sabitlenen çekiçlerin demir bölümü kullanım sırasında güvenliğinizi artırır. Büyük parçalarla çalışıyorsanız demir kısmı daha geniş ve daha ağır çekiçleri satın alabilirsiniz. Ev ortamındaki ufak tamiratlar içinse daha küçük bir demir kısma sahip modelleri tercih edebilirsiniz.

Ergonomik Tasarımlı Çekiç Çeşitleri

Ahşap sopaları sayesinde daha hafif hale gelen ve terli ellerle dahi rahatlıkla kavrayabileceğiniz çekiçler elinizde istemsizce savrulmaz. Ergonomik olarak dizayn edilmiş tutma sapları aynı zamanda çekicin uç kısmındaki demirin yarattığı ağırlığı da kolayca kaldırır. Fırın boyası ile görünümü daha estetik hale getirilen çekiçler aynı zamanda pürüzsüzlük kazanan ahşap sopalarıyla elinize kıymıkların batmasını önler. Çift yönlü olarak yararlanabileceğiniz modeller ince işleri gerçekleştirebilmeyi kolaylaştırır. Çekiç demirinin uç kısmının ince yapısı, hassas noktalara çivi çakarken ya da hassas parçaları birleştirirken size destek olur. Çekiç demirinin geniş arka kısmı ise tahtalara ya da duvarlara çivi çakmayı çok daha kolay hale getirir. Keserli modeller sipariş ederek demir kısımdaki delikli tasarımdan yararlanarak, çaktığınız çivileri sökebilirsiniz. Hatalı işçiliklerin yol açabileceği sorunları kısa sürede çözebilmenize yardım eden keserler fonksiyonel yapılarıyla beğeni toplar.

Çelik Dökümle Gelen Dayanıklılık

Üretim malzemesi olarak çelik dökümlerden yararlanılarak imal edilen çekiçler metal ve ahşap yüzeylerde kullanılabilmeye uygun yapılarıyla kullanışlılık oluşturur. Formunu koruyan ve biçimi bozulmayan çekiçler uzun süreli kullanımlar için ideal bir seçim yaratır. Polisajlı modeller parlak görüntüleriyle göz doldurur. Çekiçlerin uç kısmındaki metal ağırlık hava şartlarına uyumlu bir yapı taşır. Sağlam çekiçlerden yılın her diliminde ve açık ya da kapalı ortamlarda yararlanabilirsiniz. Çivi çakmak için özel olarak tasarlanmış sert ve geniş yüzeye sahip çekiçler ısıl işlem uygulanarak daha da sertleştirilmiştir. Tokmak olarak yararlanabileceğiniz ürün modelleri ile özellikle parkecilik, mobilyacılık gibi sektörlerde parçaların birbirine geçip tam olarak oturup oturmadıklarını kontrol edebilirsiniz. Kullandığınız malzemelere zarar vermeyen tokmaklar ustalara işlerinde kolaylık sağlar. Tırtıklı tutma saplarına sahip tokmak modellerini rahatça kavrayarak etkili bir şekilde iş hayatınızda kullanabilirsiniz.

İndüksiyonla Sağlamlaştırılan Çekiçler

Modern üretim teknolojilerinden faydalanılarak imal edilen çekiçler indüksiyonla ısıtılarak daha sağlam hale getirilir. Ağırlıklarına göre seçebileceğiniz çekiç modellerinden çalışma alanınızdaki ihtiyaçlarınıza çözümler sunan ürünleri sipariş ederek kullanabilirsiniz. Çakma ve sağlamlaştırma işlevinin yanı sıra sökme işlevini de bünyesinde barındıran çok yönlü ürünleri satın alarak birden fazla alanda yararlanabileceğiniz bir gerece sahip olursunuz. Fırın boyalı modeller yağmur altında çalışırken çekiç sapının su çekmesini önler ve dayanıklı bir katman oluşturur. Döküm yöntemiyle üretilmiş çelik başlıklara sahip çekiçlerden inşaat sektöründe yararlanarak işlerinizi daha konforlu bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Darbe şiddetini emen kaymaz saplarla üretilen çekiçler sayesinde kullanışlı gerecinizi kontrol etmeniz ve güvenli şekilde işlerinizi yerine getirmeniz kolaylaşır. Ağaç saplı el aletleri arasındaki çekiç çeşitleri kol gücünüzü ilgili noktaya yoğunlaştırmanızı sağlayan demir kısımlarıyla modern bir tasarıma sahiptir. Özel alaşımlarla güçlendirilmiş çelik çekiçler yıpranmaya karşı dayanıklı yüzeyleriyle uzun ömürlü bir kullanım sunar.


ARA
Loading interface...
Loading interface...

Çekiç Fiyatları

Toplam 24 / 1273 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483620/13003082/13003160