Evlilik hazırlığı yapan her gelin adayını ilgilendiren bir konu olan çeyiz, ev tekstil ürünlerinden mutfak gereçlerine kadar birçok ürünü kapsıyor. Her parçası titizlikle seçilen çeyiz ürünleri, tek tek tamamlanabileceği gibi setler hâlinde de gelin adaylarına sunuluyor. Kullanılacağı alana göre farklı parçaları içeren setler arasında mutfağa yönelik ürünleri farklı takımlardan oluşan setler olarak bulabilir, yatak odası tekstili ürünleri gibi ürünleri ise yine farklı parçalar olarak çeyiz paketleri içerisinden temin edebilirsiniz.

Çeyiz setlerinde öncelikli olarak mutfaklara yönelik çok parçalı ürünler göze çarpıyor. Mutfak gereçleri üreten ünlü markaların gelin adayları için bir araya getirdiği setlerde tencere takımları, çatal bıçak takımları, yemek takımları, kahvaltı takımları gibi ürünler yer alıyor. Genellikle dört temel takımdan oluşan setlerin içerdiği parçalar, markasına ve türüne bağlı olarak değişebiliyor. Setlerde parça sayısının yanı sıra markanın tasarım anlayışına, mutfak trendlerine ve modaya bağlı olarak farklı tasarımlarda ürünleri bulmanız mümkün oluyor. Mutfaklara yönelik çeyiz setlerinde dörtlü takımlar dışında yalnızca yemek takımı ve çatal bıçak takımından oluşan ikili setler de bulunuyor. Porselen takımlar ile uyumlu çatal bıçak takımlarını içeren setler, oldukça şık tasarımlara sahip oluyor ve ister özel akşam yemeklerinizde ister günlük yaşamınıza masanızda yerini alıyor.

Yatak odası tekstiline yönelik çeyiz paketleri ise yatak takımı ve çeyiz sandıklarını kapsıyor. Çeyiz sandıklarında geleneksel kimliğini koruyan ahşap sandıklar, ince işçiliği ve telkâri süslemeleri ile dikkat çekiyor. Modern bir hava taşıyan sandık setleri ise üç ve iki parçalık ürünler olarak kullanıcıya sunuluyor. Damat ve gelin sandığı temalarına sahip ürünler arasındaki üçlü sandıklar, beyaz ve pembe gibi renklerde oluyor ve üç farklı ebadı ile farklı amaçlar ile kullanılabiliyor. Damatlara yönelik takımlar ise siyah beyaz renklerde daha sade tasarımı ile dikkat çekiyor. Sanık çeşitleri arasında söz, nişan gibi alanlarda kullanabileceğiniz ayaklı şık sandıkları günlük olarak makyaj sandığı olarak da yatak odalarınızda bulundurabilirsiniz. Bohça çeşitlerinde ise 5 parçadan oluşan şık dantel süslemeli ürünlerin bulunduğu görülüyor.

Sandıklar ile birlikte her parçası titizlikle seçilen çeyiz ürünleri arasında özellikle yatak odası tekstiline yönelik ürünler, hanımların bizzat itinayla seçtiği parçalar oluyor. Yatak takımlarını kapsayan parçalar arasında birbirinden farklı ürünleri bulabiliyorsunuz. Genellikle yatak örtüsü ve yastık kılıfı gibi iki parçadan oluşan setlere erişebiliyorsunuz. Yatak takımları arasında en çok ilgi gören ürünler ise saten takımlar ve özel süslemelere sahip ürünler oluyor. Genellikle beyaz tonlarında bulunan yatak takımları, dantel süslemeleri, fırfır detayları gibi ayrıntıları ile günlük yatak takımlarından ayrılıyor. %100 pamuktan üretilen takımlar ise yine benzer süslemeleri ile çeyizde yer verilecek özel ürünler oluyor. %100 polyesterden üretilen setler ise kolay buruşmayan kumaşı ile dikkat çekerken lüks süslemeleri ile de kadınların ilgisini çekiyor. Polyester ürünler, dayanıklı ve kolay temizlenme özelliği ile pamuklu ürünlerden ayrılıyor. İki parçalı takımların yanında nevresim seti olarak ulaşabileceğiniz takımlar da çeyiz paketleri içerisinde bulunuyor. Çarşafından yatak örtüsüne kadar gerekli olan tüm parçaları içeren setler, şıklık açısından da ikili takımlar gibi özel detaylara sahip oluyor. Yine pamuk ve polyester gibi kumaş türlerinden üretilen ürünler dışında saten nevresim takımlarını da lüks markalardan bulmak mümkün oluyor. Aynı zamanda nevresim takımları arasında tek renk ürünler dışında desenli, baskılı, nakış işlemeli ürünlere erişebiliyorsunuz. Özel bir tasarıma sahip olmasına rağmen desenli takımları günlük yaşamda da kullanabilir; yatak odalarınızı her daim şık tutabilirsiniz. Yemek takımlarından yatak örtülerine kadar birçok farklı ürünü bulabileceğiniz çeyiz paketini inceleyerek ihtiyaç duyduğunuz ürünlere hemen ulaşabilirsiniz.

Çeyiz Paketleri

833 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Taç
  2. Merinos
  3. Pierre Cardin
  4. Karaca Home
  5. Çeyizci
  6. Çeyiz Diyarı
  7. Rmelena Home
  8. Elena
  9. Bosphorus
  10. Dantela Vita
  11. Emg
  12. Altın Kelebek
  13. Dessamoda
  14. Karaca
  15. Sema Home
  16. Dantelux
  17. Nevresim Dünyası
  18. Cebay Home
  19. AD Gümüş Tasarım
  20. Ayberk
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ebatlar
 6. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002028/2147483618/60003295
Başa dön