Chilai Home, yaşam alanlarında farklılık arayanlar için hazırladığı estetik değerleri ön plana çıkaran tasarımlarıyla evlerin atmosferini sil baştan dizayn ediyor. Yaşam alanlarının farklı noktalarına özel olarak hazırlanan birbirinden çekici ürünler, hayatı algılayış biçiminizi odaların merkezine taşıyor. Doğa, hayvan ve geometrik desenlerin her türlüsünü renk kartelasının tüm renklerini kullanarak canlandıran Chilai Home, sanatsal zevklerinizin tasarımlarda hayat bulmasına katkı sağlıyor.

Estetik, Yenilikçi ve Rengarenk Tasarımlar

Evlerini sahip oldukları renkli hayal dünyalarına göre dizayn etmek isteyenlere hitap eden Chilai Home, ev içi ve ev dışı alanlarda kullanılan yüzlerce modele hayat veriyor. Her zevke uygun modeller sunan marka; daire, dikdörtgen gibi geometrik şekillerden, kedi, kalp ve kemik gibi sıra dışı şekillere uzanan bir koleksiyonu sizlerle buluşturuyor. Bebek ve çocuk, banyo, dekoratif, mutfak koleksiyonu başta olmak üzere onu aşkın koleksiyonda yüzlerce ürün çeşidi tüm canlılığıyla alanları renklendiriyor. Çevrenizde gördüğünüz nesnelerden doğayla bütünleşen objelere kadar yüzlerce farklı tasarım, evinizin dört bir köşesinde görsel bir şölen yaşatıyor.

Modeline göre makine dokuması ile dijital baskı tekniklerinin kullanıldığı paspas ve halılar; size, çocuklarınıza ve hatta evcil hayvanlarınıza ait mekanlara enerji katıyor. Sevilen çizgi kahramanlar, hayal gücünü geliştiren desenler ile eğitimlerini destekleyen baskıların yer aldığı çocuk koleksiyonu, küçük bireylerin yaşam alanlarını özel kılıyor. Chilai Home ürünlerinin kullanışlı ve uzun ömürlü özelliklerini öne çıkaran kaliteli seriler, beklentilerinize estetik çözümler sunuyor. Taşıdıkları tarz sahibi dokularla evlerinizle bütünleşen ürün serileri, evinizde daha fazla zaman geçirmek için aradığınız bahaneleri tüm canlılığıyla gerçeğe dönüştürüyor. 

Konforlu ve Çekici Yaşam Alanları

Kaliteli ürün geliştirmedeki başarısını tasarım konusunda da devam ettiren Chilai Home, uzun yıllar keyifle kullanacağınız ürün çeşitlerine sahip olmanıza imkan tanıyor. Uzun süren tasarım aşamaları sonucunda hazırlanarak satışa sunulan koleksiyonlar, kaliteli malzeme ve zanaatkarları kıskandıran işçiliği deneyimleme ayrıcalığına ulaşmanızı sağlıyor. Tüm aile bireylerinin, evcil hayvanlarınızın güven içinde kullanabileceği halı ve paspaslar, kullanım süreleri boyunca en yüksek konforu elde etmeniz için üretiliyor. Chilai Home ürünleri, ev içi dizayn işlemlerinin merkezi olarak kabul edilen halılara; mobilya, perde, mutfak dolabı gibi eşyalarla uyumlu, atmosferi tamamlayan nesne olma ayrıcalığı kazandırıyor.

İçinizi ısıtan yumuşacık dokularıyla ev terliklerine veda etmenizi sağlayacak ürünler, boyut ve tasarım çeşitliliği sayesinde evlerin her noktasında kullanımı mümkün hale getiriyor. Genel alan kullanımı dışında şömine, berjer ya da sallanan sandalye önünde konumlandırılan ürünler, kişisel alanlarınıza sizin zevklerinizi yansıtan izler bırakıyor. Klasik Türk tipi kilim motiflerinden tablolara ait sanatsal çizimlere kadar yüzlerce deseni yaşam alanlarınıza kazandıran Chilai Home, arzuladığınız ev dekorasyonuna öncülük etmekten büyük keyif alıyor. Sizi yansıtan desenleriyle alanlarınıza kişisel dokunuşlar ekleyen modeller, farklı zevklere ulaşmak için belirli modellerde birden fazla renk seçeneğine koleksiyonunda yer veriyor. 

Soru 1: Chilai Home Ürünleri Hangi Tekniklerle Üretiliyor?

Cevap 1: Post görünümlü pelüş modeller dışında, otomatik makinelerde dokunan Chilai Home ürünleri, pamuk ve yün ham madde üzerine dijital baskılar yapılarak desenlerle donatılıyor.

Soru 2: Chilai Home Ürünleri Kaç Farklı Koleksiyondan Oluşuyor?

Cevap 2: Göz alıcı tasarımlarıyla dikkat çeken marka; evcil hayvan, bebek ve çocuk koleksiyonu gibi çok atan koleksiyonlarla birlikte toplamda 6 farklı seriye ev sahipliği yapıyor.

Soru 3: Ürünlerin Tüm Serileri Farklı Boyut Seçeneğine Sahip midir?

Cevap 3: Tamamı tescillenen desen ve tasarımlara sahip olan ürünler, yaşam alanlarınızla mükemmel uyumu yakalamak adına çok sayıda farklı boyut seçeneğini sizin beğeninize sunuyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...