clasy pike takımları

Clasy pike takımları işlevsel, konforlu ve estetik olması ile öne çıkıyor. Yatak odası için tamamlayıcı tekstil ürünleri arasında ilk sıralarda yer alan pikeler farklı özellikler ile harmanlanıyor. Ürünlerin paket içerikleri, renkleri, dokuları, boyutları, dokuları ve kalınlıkları modelden modele değişiyor. Böylece farklı mevsimlere, yataklara ve tarzlara uygun ürün kolaylıkla bulunabiliyor. Sade ya da mat görünümlü olanları tercih edebileceğiniz gibi açık renkli ya da makro desenli modelleri de satın alabilirsiniz. Pike takımı fiyatları ve içerikleri hem sezon fırsatlarına hem de üretici ve satıcı firma kampanyalarına göre belirleniyor. Ürünlerin özellikleri dikkate alındığında Clasy pikeler fiyat itibarıyla avantajlı bir satın alım sunuyor.

Yatak Odanızın Stilini Tamamlayan Takımlar

Clasy pikeler bulunduğu alana estetik bir hava katacak detaylardan besleniyor. Ürünlerin renk ve desenleri hem dikkat çekiyor hem de farklı tarzlara hitap ediyor. Sade ve yalın bir yatak odası hayaliniz varsa düz pike takımları ile bu beklentinizi karşılayabilirsiniz. Yaşam alanlarınızda doğal bir görüntü oluşturmak niyetindeyseniz çiçek desenli, doğa temalı modellere yönelebilirsiniz. Daha modern dokunuşlar için de şeritli, çizgili, çerçeveli tasarımlara ağırlık verebilirsiniz. Takımlar bir arada ahenkli bir bütünlük oluşturduğu gibi, set içerisindeki parçalar da birbirleri ile uyumlu bir görüntü sergiliyor. Parçalar aynı ya da farklı renk ve desenlere sahip olabiliyor. Çok renkli pike takımları, kontrast modeller, ton uyumluluğuna sahip olanlar, özel dokulu pikeler ve daha nicesi sizleri bekliyor.

Farklı Yataklara Uygun Pike Takımları

Pike takımları yatak ölçüleri dikkate alınarak imal edildiğinden farklı yatak ölçülerini kapsayan çeşitlilik sizlere sunuluyor. Tek kişilik pike takımı içerisinde 1 adet yastık kılıfı, 1 adet pike ve 1 adet çarşaf yer alıyor. Çift kişilik pike takımları ise 2 adet yastık kılıfı, 1 adet çarşaf ve 1 adet pikeden oluşuyor. Tek ve çift kişilik setlerdeki yastık boyutları çoğunlukla 50 x 70 cm ölçülerine sahip. Tek kişilik pikeler 180 x 130 cm ve çift kişilik olanlar 220 x 220 cm geliyor. Paket içeriklerinin ve kumaş boyutlarının seriye, marka kampanyalarına göre değişebileceğini de belirtmek gerek. Ürün özelliklerini kontrol ederek yatak odanız için ideal ölçülerdeki ürünleri kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Konforuna Düşkün Olanların Tercihi

Yatak odası için tekstil ürünü seçiminde vücuda uygunluk son derece önemli. Cilde temas ettiğinde rahatsızlık hissi vermeyen, yumuşak dokulu modeller bu bakımdan ön plana çıkıyor. %100 pamuk kumaştan üretilen 57 tel dokuma sıklığındaki Clasy pikeleri tercih edebilirsiniz. Yüzde yüz pamuklu pike takımlarının yanı sıra anti alerjik ve anti bakteriyel özellikli olanlar da favoriler arasında yer alıyor. Doğru bakım ve saklama ile takımlarınızı keyifle kullanıp uzun süre muhafaza edebilirsiniz.

Soru 1: Pikelerin kullanım alanları nereler?

Cevap 1: Pikeler her mevsim kullanılabilen işlevsel tekstil ürünleri arasında yer alıyor. Örtünmek için tercih edebileceğiniz gibi yatağınızın üzerini kapatmak için de kullanabilirsiniz. Ayrıca salon ve oturma odası gibi alanlarda her daim elinizin altında bulundurabilmeniz de pikelerin avantajlarından.

Soru 2: Pikeler nasıl yıkanmalı?

Cevap 2: Yıkama ve muhafaza etme kumaşın niteliklerine göre belirlendiğinden değişkenlik gösterebiliyor. Makinede ve elde yıkamaya uygun takım parçalarını ters çevirerek yıkamaya özen gösterin. Makinede ıslak halde bekletmemeniz, çamaşır suyu kullanmamanız, ılık ütü uygulamanız, yıkama sürecinde koyu renkli olanları ayrı tutmanız da öneriliyor.

Soru 3: Pike takımı seçiminde öne çıkan hususlar neler?

Cevap 3: Boyut, kalite ve tasarım özellikleri satın alım sürecinde önem arz ediyor. Konforlu kullanım açısından yatak ve yastıklarınızın ölçülerine uyan setleri önceleyebilirsiniz. İnsan sağlığına zarar verebilecek kimyasal katkı maddesi içermeyen modeller arasından tercihinizi yapabilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Clasy Pike ve Pike Takımları

65 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Pike Türü
  1. Çift Kişilik
  2. Tek Kişilik
 3. Markalar A-Z
  1. Clasy Pike & Pike Takımları
  2. Taç Pike & Pike Takımları
  3. Özdilek Pike & Pike Takımları
  4. Karaca Home Pike & Pike Takımları
  5. Pierre Cardin Pike & Pike Takımları
  6. Linens Pike & Pike Takımları
  7. Cemil İpekçi Pike & Pike Takımları
  8. Chakra Pike & Pike Takımları
  9. Eponj Home Pike & Pike Takımları
  10. Alla Turca Pike & Pike Takımları
  11. Çeyiz Diyarı Pike & Pike Takımları
  12. Enlora Home Pike & Pike Takımları
  13. Sarev Pike & Pike Takımları
  14. Wellstil Pike & Pike Takımları
  15. Sude Selin Pike & Pike Takımları
  16. Kristal Pike & Pike Takımları
  17. Estelica Pike & Pike Takımları
  18. İpekçe Home Pike & Pike Takımları
  19. Lady Moda Pike & Pike Takımları
  20. Soley Pike & Pike Takımları
 4. Renk
 5. Fiyat Aralığı
  -
 6. Değerlendirme Puanı
 7. Fırsat Ürünleri
 8. Renk
 9. Kumaş Dokuması
 10. Tema
 11. Satıcı A-Z
 • Marka Clasy
DSACategoryId/60002028/2147483618/512226/clasy
Başa dön