Pike Takımı

Doku olarak yorgandan daha ince olan ve hava geçirgenliği yüksek kumaşlardan üretilen pike takımları ile konforlu bir uykuya ulaşmak son derece kolay. Hafif ve dayanıklı kumaş yapısı sayesinde pike takımları ile kaliteli bir uykuya kavuşabilirsiniz. Konfor düzeyinizi artıran bu takımlar, her mevsimde ihtiyaç duyulan ve uyku kalitenizi artırabilecek olan özel eşyalar arasında bulunuyor. Yatak odası tekstil ürünleri denildiğinde bu kategoriye yüzlerce farklı ürün dahil oluyor.

Tek kişilik, çift kişilik ve özel tek kişilik seçenekleriyle tasarlanan bu ürünler arasında yatağınızın ölçüsüne uyumlu olabilecek farklı çeşitler tasarlanıyor. Sizler de yatak ölçülerinize ve beğeninize hitap eden ürünleri seçerek yatak odanıza estetik bir görünüm verebilirsiniz. Pike takımı modelleri içerisinde hangi parçaların yer aldığı değişkenlik gösterebiliyor. Ancak genel olarak bir takım modelinin içinde çarşaf, pike ve yastık kılıfı bulunuyor.

Pike Takımı Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Pike takımınızı seçerken mobilyalarınız ve yatak ölçüleriniz ile birlikte yatak odası tekstil ürünleriniz de belirleyici detaylardan bazılarıdır. Aynı zamanda uyku esnasında kırışma ve katlanma gibi sorunlar ile karşılaşmak istemiyorsanız ürünlerin ölçülerini doğru şekilde belirlemeniz gerekiyor. Uyku sırasında cildiniz ile doğrudan temas eden ürünleri seçerken fiziksel yapınızı göz önünde bulundurmalı ve alerjiniz olan kumaşları tercih etmemelisiniz. Cildinizin hassas olduğu materyaller ile üretilen ürünler uyku esnasında sizi rahatsız edebilir.

Farklı tarzları göz önünde bulundurarak tasarımlarını şekillendiren markalar, neredeyse her dekorasyon stiline uyum sağlayabilecek ürünler tasarlıyor. Gelişen üretim teknikleri ve teknolojileri sayesinde pikeler, eskiye göre daha işlevsel kullanım alanları sunuyor. Tek kişilik olabilecek setler arasında hem çocuklara hem de gençlere yönelik olan modeller yer alıyor. Bu modeller arasında erkek ve kız çocukları için süper kahramanları içeren farklı tasarımlar da bulunuyor.

Serin sonbahar günleri ve soğuk kış ayları için üretilen kalın, dolgulu olan pikelerde sıcak tutabilecek malzemelerin tercih edilmesine özen gösteriliyor. Sıcak havalarda ise ince ve hafif pike modelleri kullanılarak hem terlemenin önüne geçiliyor hem de koruyucu bir görev üstleniyor. Bununla birlikte her mevsime uygun ve geniş kullanım alanına sahip olacak şekilde tasarlanan pike modelleri de bulunuyor. Bu sayede pikelerin mevsimsel geçişlerde kullanılma özelliği de ön plana çıkıyor.

Yenilikçi Tasarımlar ile Pike Takımları

 Farklı ihtiyaçlara yönelik olarak tasarlanan pike takımları, işlevsel özelliklerinin yanı sıra yatak odalarına zarif ve son derece estetik bir ürün görünüm de sunuyor. Farklı desen, renk ve baskı teknikleriyle birbirinden ilgi çekici ‌modeller ortaya çıkıyor. Tamamı tek renk olan, uyumlu renk geçişleri ile tasarlanan ve kontrast renklerden oluşan bu ürünler, yatak odalarınıza sadeliği ve canlılığı yansıtıyor. Ayrıca zıt renk tonlarında üretilen ürünleri de kullanarak açık renkler ile zıt renklerin ahenginden faydalanabilir, şık bir uyum yakalayabilirsiniz.

Pike takımı modelleri; dantel işlemeli, püsküllü ya da büzgülü kenarlı olabileceği gibi dokumalı ve baskılı gibi farklı modeller ve işleniş ile de sunuluyor. Kare, oval, çizgili ve benzeri geometrik şekilli olan pikeler ile birlikte hayvan figürleri ve çiçekli doğa temalı olan pikeler de pek çok kişi tarafından tercih ediliyor. %100 pamuklu, ‌bambu- pamuk ve ‌pamuk- viskoz bileşimli, ‌jakarlı ve ‌ranforce gibi pike modelleri de müşterilerine tekstil ürünlerinin konforunu sunuyor.

Dokunduğunuz zaman yumuşaklık hissi veren pike takımları, mevsimsel işlevselliğine ek olarak uzun süreli kullanım avantajlarını da beraberinde getiriyor. Sizler de günlük hayatta sıkça kullanılan pike takımları sayesinde yaşam alanlarınızı daha estetik bir hale getirebilir ve uyku kalitenizi de artırabilirsiniz.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Pike Takımları

3838 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Kumaş Dokuması
Toplam 32 / 3838 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?