Masa Lambası

Çocuk Odası Masa Lambaları

Eğlenceli temalara sahip lambalar ile çocuk odaları daha da keyifli. Çocukların yaş aralıklarına uygun modeller çeşitli özellikler ile harmanlanıyor ve ortaya farklı aydınlatıcı kreasyonları çıkıyor. Böylece hem bebek odası için lamba hem de çocuklar için gece lambası kolaylıkla bulunabiliyor. Ürünlerin ışık kaynakları, kullanım alanları, renkleri, temaları, aç-kapa mekanizmaları hayli çeşitli. Ana malzemelerin türleri, işlenme yöntemleri ve mukavemet dereceleri farklı olabildiğinden lambaların dayanıklılıkları da farklılaşıyor. Çocuğunuzun zevkine, gereksinim durumuna ve odanın özelliklerine göre dilediğiniz modeli tercih edebilir, çocuk odalarını ideal biçimde aydınlatabilirsiniz.

Çocuk Odası Masa Lambası Çeşitleri

Çocuklarınız için klipsli masa lambaları, tavan lambaları, baş ucu lambaları ve taşınabilir aydınlatıcıları kolaylıkla bulabilirsiniz. Kalem pil ile çalışan minimal ve ultra ergonomik modellerden doğrudan prize takılanlara, özel-aç kapa anahtarlı çocuk lambalarından şarjlı modellere ve uzatma kablolu lambalara değin geniş bir liste sizleri karşılıyor. Ayrıca içerisinde sağlığa zararlı bileşen içermeyen, çevre dostu lambalar kullanıcıların favorilerinden. Ürünlerin ebatları, duy tipleri, gövde ve başlık malzemeleri, toplam yükseklikleri ve ağırlıkları, kablolu modellerdeki kablo uzunluğu, ayarlanabilirlik nitelikleri, desteklenen ampul tipleri farklılaştığından tam olarak aradığınızı bulmanız hayli kolaylaşıyor. Çocuk odası masa lambaları fiyat anlamında bu tür özellikler çerçevesinde, marka ve kampanyalar kapsamında değişkenlik gösteriyor. LED masa lambalarının farklı renk seçenekleri ile üretildiğini de eklemek gerek. Kendinden LED’li çocuk lambaları arasından seçiminizi yaparken, istenilen atmosferi en iyi şekilde yakalayabilmek adına, ışık rengi bilgisini dikkate almanızda fayda var.

Dışavurumcu Çocukların Tercihi Koleksiyonlar

Çocuk masa lambaları farklı temalardan, çizgi film figürlerinden, renk kombinasyonlarından ve kalıplardan besleniyor. Kimi modeller hem oda dekorasyonunun önemli bir parçası oluyor hem de doğum günü ve parti gibi özel aktivitelerde de kullanılabiliyor. Yüzde yüz doğal malzemelerden ve el işçiliği ile üretilen lambalar çocuk odalarını hem dekoratif hem de özgün kılıyor. Ahşap, plastik, PVC, metal vb. materyallerin özenle işlendiği ve özel figürlere, şekillere dönüştüğü 3 boyutlu lambalar yaratıcı tarzları ile dikkat çekmeyi başarıyor. Üç boyutlu figürler üzerindeki farklı bölgelerin kırmızı, sarı, mavi, yeşil, pembe gibi renklerde yandığı modeller birden fazla renk tonunun ahenkli birlikteliği ile odanın aydınlatılması anlamına geliyor. Çok renkli gece lambaları hem şarjlı hem de adaptörlü olabiliyor. Çocukların ve gençlerin ilgisini çeken 3D ledli lambalar estetik olmaları bir yana, fonksiyonel bir yapı da sergiliyor. Işık kapalı konumdayken transparan bir görünüm sunan bu ürünler oda dekorasyonunun iyi bir tamamlayıcısı oluyor.

Soru 1: Aydınlatıcı satın alırken nelere dikkat edilmeli?

Cevap 1: Odanın büyüklüğü ve ne kadar aydınlık olunması istendiği son derece önemli. Gece boyu açık kalacak bir gece lambası için düşük yoğunluklu ışık yeterli olurken ders çalışmak söz konusu olduğunda watt değeri ve ışık menzili daha yüksek olanlar öne çıkıyor.

Soru 1: Lambaların bakımı nasıl yapılır?

Cevap 2: Lambaların temizliği kullanılan ana malzemenin niteliğine bağlı olmakla birlikte, zorlayıcı leke yoksa kuru ya da hafif nemli bir bez ile tozunun alınması yeterli; inatçı leke çıkarma hususunda ise malzemenin dokusuna zarar vermeyecek temizlik malzemeleri kullanmanız öneriliyor.

Soru 3: Ders çalışırken masa lambasını nereye yerleştirmek gerek?

Cevap 3: Aydınlatıcıdan yansıyan ışığın soldan gelmesi gerekiyor, önden ya da sağdan gelen ışık gözlerin yorulmasına sebep olabiliyor. Ayrıca masada kitap okurken ışığın sol arkadan gelmesi de yine göz yorulmasını önlemesi ve kitap üzerine gölge düşmesini engellemesi bakımından son derece önemli.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Çocuk Odası Masa Lambaları

1077 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 1077 ürün
DSACategoryId/60002028/13003201/60004290/60004296