Confetti yolluk modelleri; evinde rahatlık, konfor ve şıklık arayanlara en iyisini sunan ve her yaş grubundan kitleye hitap eden ürünlerden oluşur. Farklı tasarımları, çok sayıda renk alternatifiyle modern ve tarz görünümler elde etmenizi sağlayacak olan yolluklar kaliteli ipliklerden oluşur. Farklı hav yükseklikleri, antibakteriyel donanımlarla tasarlanmış özellikleriyle de fark yaratan tasarımlar hayatınızı kolaylaştırıcı etkiler yaratır. Yollukları evlerinizin, iş yerlerinizin ve diğer tüm yaşam alanlarınızın her odasına yerleştirebilirsiniz. Odaların yanı sıra antre, banyo, mutfak ve benzeri yerler için de uygun olan yolluklar ısı yalıtımlarıyla enerji tasarrufu sağlar.

Confetti Yolluklarla İhtiyaçlarınız Karşılanır

Confetti yolluk alternatifleri arasında her tercihe uygun çok sayıda tasarım yer alır. Modeller sayesinde evlerinize küçük eklemelerle, büyük değişiklikler yaratma şansınız olur. Yolluklar homojen bir seviyedeki buklelerden tasarlanır. Ürünler, düzgün yüzeyli ve kaliteli modellerden oluşur. Bu özelliğiyle kalabalık ortamlarda tercih edilir. Yolluklar yaşam alanlarınızın ihtiyacına uygun boyda kesilerek ve overlok yapılarak size sunulur. Yumuşak ve rahat olan modeller size ayak altı konforu da sağlar ve yollukların üzerinde gezinme isteği yaratır. Confetti yollukların kullanıcılara çok sayıda faydası dokunur.

 • Antibakteriyel olan ürünler alerji, astım gibi sorunlarla mücadele edenler için uygundur.
 • Yolluklar kayma ve düşmelere karşı koruma sağladığından özellikle çocuklu evlerde tercih edilir. 
 • Yolluklar, üzerinde belirtilen talimatlara uygun kullanıldığında, ilk günkü görünümlerini uzun yıllar korur. 
 • Tasarım ve dokularıyla bulundukları alanlara sıcak dokunuş sunar. 
 • Aşınmalara karşı dayanıklı olan yolluklar, parke, mermer gibi zeminlerinizin de korunmasına katkıda bulunur.
 • Modeller esnektir ve basınç altında esner, böylece çamaşır makinesinde rahatça yıkanabilir.

Confetti Yolluklarda Modern Tasarım Özellikleri 

Çevre dostu elyaflarla yolluk üretimi yapan Confetti, tüm ürünlerini geri dönüşüme uygun olarak üretir. Yollukların bakımı son derece kolaydır. Leke ve kir koruması eklenen modellerin, sert zeminlere göre daha az bakım ihtiyacı bulunur. Özel elyaf teknolojilerle en iyi sonuçların alındığı polyamid ipliği ile üretilen Confetti yolluklar, her tarz iç dekorasyona uyum sağlayacak trend model ve renk seçeneklerinden oluşur. Size ekonomik dekorasyon çözümleri sunan hafif ve pratik ürünler, yazlıklarınız için de idealdir. Bu yeni nesil kaymaz tasarımlar, en son teknolojik altyapıyla üretilen ürünlerdendir. Dört mevsim kullanabileceğiniz bu ürünler fayans, mermer, parke ve benzeri tüm zeminlerde kullanıma uygundur. 

 • Her zevke uygun renk ve desen seçenekleriyle yollukları rahatlıkla kullanabilirsiniz.
 • Jel taban ve uygun hav yüksekliği kullanıcılara pratik kullanım imkanı sunar.
 • Ürünlerin her alana uygun ebatları bulunur. 
 • Yolluk seçenekleri evlerin yanı sıra otel, restoran, hastane, anaokulu ve benzeri alanlarda da kullanılabilir. 
 • Ürünler uygun deterjanlarla rahatlıkla temizlenebilir.
 • Kolay taşınabilen modellerin yeri kolayca değiştirilir.

Confetti Yolluk Fiyatları 

Confetti yolluklar ile ister yalın ve doğal isterseniz canlı ve neşeli ortamlar yaratma şansınız var. Ürünleri, yerleştireceğiniz ortamların genel dekorasyonuna uygun modellerden ya da kontrast oluşturacak tasarımlar arasından seçebilirsiniz. Ürünlerin kolay temizlenebilmesi, kir ve leke tutmaması ve yumuşak dokulu olması sayesinde evinizin her alanında kullanma şansınız var. Kaymaları önleyen, gürültü kirliliği açısından denge oluşturan yolluklar size ve ailenize büyük yarar sağlar. Evlerinizde değişikliğe ihtiyaç duyduğunuzda ancak inşaat işleri, mobilya değişikliği gibi büyük çapta işlemeleri tercih etmediğinizde yolluk modelleri ile evinize ekonomik dekorasyon çözümleri getirebilirsiniz. Kışlık halılarınızı yaz aylarında yolluklarla değiştirerek sıcak havalara karşı evinizde rahatlık sağlayabilirsiniz. 

Confetti yolluk fiyatları ürünlerin tasarımlarına, ebatlarına hav yüksekliklerine, iplk cinslerine, sezonlarına ve çeşitli donanımlarına göre değişkenlik gösterir. Ürünlere hepsiburada.com üzerinden göz atabilirsiniz.

 

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Confetti Yolluk Fiyatları ve Modelleri

Markalar
Toplam 24 / 24 ürün
DSACategoryId/60002028/2147483618/9022246/80275209/confetti