Ev tekstilinin en kullanışlı ve vazgeçilmez unsurlarından biri nevresim takımları olarak görülüyor. Evin atmosferini değiştiren, yatak odalarında derli toplu, pratik ve temiz bir yaşam alanı yaratan nevresimler, ev hanımlarının en çok yararlandığı tekstil ürünleri arasında yer alıyor. Yeni bir evi döşerken ya da ev yenilerken, nevresim takımları hanımların yardımına koşuyor. Cotton box çift kişilik nevresim takımları, göz alıcı renkleri, zengin çeşitleri ve üstün kumaş kaliteleri ile evine düşkün tüketicilerin beğenisini topluyor. Evlilik hazırlığı yapan çiftlerin de çeyiz alışverişlerinde, listenin başında bulunuyor.

Cotton box çift kişilik nevresim takımları, iki kişilik yatakların ihtiyaç duyduğu tüm tekstil ürünlerini bir takım içerisinde karşılıyor. Çift kişilik yataklara uygun ölçülerde üretilen nevresim takımları; çift kişilik yatak çarşafını, yastık kılıflarını ve çift kişilik yorgan kılıfını içeriyor. Cotton box nevresim takımlarının kaliteli kumaşları, kaliteli dikişleri yatak odalarında temiz ve hijyenik bir ortam yaratmayı kolaylaştırıyor. Nevresimler renkleri ve şık görünümleri ile de göze hitap ediyor. Çift kişilik nevresim takımları, yatağı ve yorganı bütünüyle kaplıyor, kirlenmekten koruyor. Yıkandığında ise kolaylıkla temizleniyor ve kumaşı çekmeden niteliklerini koruyor.

Cotton Box Çift Kişilik Nevresim Modelleri

Cotton box çift kişilik nevresim modelleri, her zevke hitap edebilecek kadar geniş bir seçenek zenginliği içeriyor. Çift kişilik nevresim modellerinin tümü aynı kalite düzeyinde olmakla beraber, farklı tercihlere cevap verebilmek adına parça çeşitleri ve kumaş türleri değişebiliyor. Tüm modellerde yorgan kılıfı, yastık kılıfları ve yatak çarşafı mutlaka bulunuyor. Bununla beraber bazı modellerde battaniye de takımın içerisinde sunuluyor. Battaniyeler yatak örtüsü olarak da işlev görüyor. Modellerde kullanıcıların değişen beğenilerine göre farklı kumaş türleri kullanılıyor. Pamuklu kumaşlardan üretilen nevresim takımlarının yanı sıra parlak saten nevresimler de seçenekler arasında yerini alıyor. Sağlıklı, vücudu rahat ettiren, soluk alan kaliteli kumaşlar, nevresimlerin kullanımını keyif haline getiriyor. Çift kişilik nevresimlerdeki renk ve desen zenginliği ise oldukça doyurucu görülüyor. Her zevke hitap eden seçenekler, modeller arasında bulunabiliyor. Yalın ve sade bir yatak odası tercih edenler için, yumuşak pastel renklerde, düz renkli ya da minimal desenli seçenekler iyi birer seçim oluşturuyor. Yatak odalarında biraz daha renk görmek isteyenler için, canlı renklerde ve doğadan esinlenilerek tasarlanmış desenler, estetik bir görünüm oluşturuyor. Büyük, iri desenli nevresim modelleri ise gösterişli bir dekorasyonu tercih edenlere hitap ediyor.

Cotton Box Çift Kişilik Nevresim Fiyatları

Cotton box çift kişilik nevresim fiyatları, modellerin kumaş çeşidine ve parça sayısına bağlı olarak farklılıklar gösteriyor. Fakat tüm modeller, tüketicileri memnun edecek, elverişli ve erişilebilir fiyatlarla sunuluyor. Çift kişilik nevresim takımları uzun yıllar boyu kullanılabilen uzun ömürlü ürünler olarak kullanıcılara avantaj sağlıyor. Yüksek kaliteli olan nevresim takımları yıllarca aynı güzellikte ve şıklıkta kullanılabiliyor. Marka, fiyat ve fayda dengesi açısından tüketicilerin yanında yer alıyor.

Cotton box çift kişilik nevresim modelleri, sağlıklı, şık, ferah ve tertemiz yatak odaları yaratmak için ideal seçenekleri evini sevenlere sunuyor. Sağlıklı ve keyifli uykulara yardımcı oluyor. Dekoratif görünümlere sahip olan nevresim takımları, yatak odalarında mobilyalar, perdeler ve halılar ile uyumlu seçildiğinde, yaşam zevkini tamamlıyor. Güzellikleri kadar sağlam ve dayanıklı olan nevresim kumaşları uzun yıllar yıpranmıyor, niteliklerini yitirmiyor. Siz de yeni evinizi özenle döşemek, yaşamınızı, evinizi ve yatak odanızı yenilemek isterseniz, Cotton box çift kişilik nevresim modellerini ayrıntılı şekilde inceleyerek, beğenilerinize en uygun modelleri kolayca seçebilir, renkli uykulara kavuşabilirsiniz

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Cotton Box Çift Kişilik Nevresim

942 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Sepette Kampanyalı Ürünler
Kumaş Dokuması
Toplam 24 / 942 ürün
DSACategoryId/60002028/2147483618/510001/60004325/cottonbox