ARA
Giriş Yap
0Sepetim
Adeda Yayıncılık
Dikkati Güçlendirme Seti Anasınıfı 3 Yaş - Osman Abalı

Dikkati Güçlendirme Seti Anasınıfı 3 Yaş - Osman Abalı

Adeda Yayıncılık Kitap Alışverişlerine "Başka Bir Şey - Ahmet Batman" Kitabı %75 İndirimli!
%
  • iline bugün teslimat seçeneği
  • (Kargo Bedava)
  • (Kargo Bedava)
  • iline bugün teslimat seçeneği
  • Karşılaştır
02 Mayıs 2020, Cumartesi
Ürünü bugün teslim aldık. Oğlum 3 yaşında ve ilk kitabın 60 sayfasından fazlası bugün bitti. Oğlumun en büyük motivasyonu da aralara serpiştirilen stickerlı sayfalar. Onlara ulaşmak için hızlıca yapmak istedi. Soruların çoğunluğu 3 yaşa göre kolay ama hepsi zor olsa çocuklar sıkılıp yapmak istemezdi diye düşünüyorum. Bugünlük bize katkısı birlikte güzel vakit geçirmemiz ve gün icinde sık kullanmadığımız bazı kavramları oğlumun öğrenmesi oldu. Gerçekten özenilerek hazırlanmış bir set ve parasının karşılığını fazlasıyla veriyor. Özetlemek gerekirse kesinlikle tavsiye ederim.
A***** A***** BAŞAKŞEHİR - İstanbul Tüm Değerlendirmeler (672)
DSACategoryId/60001501/2147483645/9914/80224072/80168006
HepsiGlobal/true

Dikkati Güçlendirme Seti Anasınıfı 3 Yaş - Osman Abalı

DİKKATİ GÜÇLENDİRME SETİ (3 YAŞ)


Dikkat ve zekâ güçlendirme kitapları kategorisinde yer alan ve 5 yaş grubu anasınıfı öğrencileri için hazırlanan Dikkati Güçlendirme Seti kitabı görsel ve sayısal zekâyı geliştirmeye yönelik egzersizler içeriyor. Doç. Dr. Osman Abalı tarafından hazırlanan bu set bilimin ve akademik geçmişin birikimi ile hizmete sunuluyor. Problem çözme becerisinden düşünme ve aritmetik beceriye kadar birçok alanda gelişime destek olan bu set ile başarı kaçınılmaz bir hal alıyor.


Dgs ile İlgili Hedefler / Genel Faydaları
Öğrenme sistemini aktif bir şekilde çalıştırıp ders başarısını artırır.
Dikkat becerilerinde artış olur, ders ve akademik alandaki dikkat hataları azalır.
Çalışmaya ve öğrenmeye karşı istek artar, okuldaki performansı yükselir.
Görsel alana girenleri fark eder ve ayırt eder, masa başı ders çalışmalarındaki başarısı artar.
El göz koordinasyonu artar, performans ödevlerinde üretkenliği artırır.
İnce motor becerilerinde artış olur, el becerileri gelişir.
Dinleme becerisi artar, işitsel algısında kuvvetlenme olur.
Planlama ve sıralama becerilerinde artış olur, karşısına çıkan problemlerde fayda sağlar.
Okuma ve okuduğunu anlamaya fayda eder.
Zihinsel enerjinin bir konuya odaklanmasına yarar.
Düşünme becerilerini destekler, yorumlama becerisini geliştirir.
Esnek düşünebilmeye yardımcı olur. Kısa süreli bellek, uzun süreli bellek gelişimine fayda sağlar.
Farklı bakış açıları ile problem çözmeye yarar sağlar.
Aritmetik becerisine katkı sağlar.
Soyutlama becerisine fayda sağlar.
Sözel becerilerini artırır.
Unutkanlığı azaltır. Kavrama süratini geliştirir.
Farklı açılardan öğrenme becerisini destekler.


Psikolojik Faydaları
Sürükleyicidir, başarılı olma duygusunu pekiştirir. Kendine güveni özellikle akademik özgüveni artırır.
Okulu ve çalışma sevgisini artırır.
Kâğıt, kalem ders ve öğrenme olumlu hale gelir.
Boş zamanlarını değerlendirir.
TV ve görsel araçların yol açtığı problemlerin azalmasına yardımcıdır.
Duygu ve öfke kontrolü artar.


Kitap Uygulama Talimatları
1. Dikkati güçlendiren egzersizler çocuğun yaşına uygun olarak hazırlanmıştır.
2. Yaşına uygun egzersizlerden çok hata yapan çocuklar bir alt yaş grubu olan kitapları çalıştıktan sonra kendi yaşlarına uygun kitapları çalışmaya devam edebilirler.
3. Çalışmaların her birinin üzerinde talimatlar ve yönergeler bulunmaktadır.
4. Çocuğun kendi başına yapması ve sonrasında, cevap anahtarında birlikte kontrol edilmesi mümkündür. İsterlerse anne baba veya eğitimcilerle birlikte de çözebilirler. Önemli olan yoğunlaşma ve çözümle sonuca gitmektir.
5. Çalışma süresinde sınır bulunmamaktadır. Çocuklar istedikleri kadar egzersiz yapabilirler. Mümkünse her bir sayfadaki egzersiz çözülmeli, sayfa atlaması yapılmamalıdır. 6. Her bir sayfa için çözme süresi değişmektedir. Ortalama 2-5 dakikalık süre her bir sayfa için yeterli kabul edilebilir. Bazı egzersizler bu süreyi aşabilir bazıları daha kısa sürede yapılabilir. Bu sebeple çocuğa serbest zaman verilmesi daha iyi olacaktır.
Yani çocuk istediği kadar sayfaya yoğunlaşabilir. Eğer yapamıyorsa sonuç gösterilerek sorunun cevabından öğrenmesi sağlanmalıdır.
7. Mümkünse her gün çalışmalar yapılmalıdır. Bu yapılamazsa çok uzun ara vermeden egzersizlere devam edilmesi daha faydalıdır. Ancak uzun bir zamana yayılsa bile kitabın bitirilmesi ana hedef olmalıdır.
8. Çocuğun günlük calışma süresi 10 dakikadan 60 dakikaya kadar çıkabilir. Zaman kısıtlaması yoktur. Günün herhangi bir saatinde yapılabilir.
9. Eğer çocuk kendi yaşının kitaplarını bitirmişse bir üst yaş grubuna geçerek çalışmalara devam edebilir. Bu durum çocuğun dikkat seviyesinin yüksek olduğunu gösterir.
10. Çocuklar hata yaptığında uygun bir iletişim dili ile doğrusu gösterilmelidir.
11. Derslerden kalan zamanlarda bu çalışmalar rahatlıkla yapılabilir.
12. Çocuğun çok hata yaptığı egzersizler farklı şekillerde tekrarlanarak bu hatalar azaltılabilir.
13. Kitabın ilerleyen sayfalarında hata oranının azalması beklenir.
14. Dikkatin egzersizlerle güçlendirilmesi keyif, dinamizm ve motivasyon süreci ile desteklenmelidir.


Set İçerikleri
• Dikkati Güçlendirme Seti 3 Yaş, 3 adet kitaptan oluşmaktadır.
• Her kitap 167 sayfadan oluşmaktadır.


Dikkati güçlendirme setleri çeşitli oyun serilerinden oluşan ve gelişim çağındaki çocukların dikkatini artırmayı hedefleyen eğlenceli egzersizler bütününden oluşuyor. Her yaş grubu için özel olarak tasarlanmış setler bulmak mümkün. Özellikle son yıllarda teknoloji alanında ortaya çıkan gelişmelerle birlikte telefon, tablet ve bilgisayar gibi araçlarla bir arada büyüyen çocuklarda dikkat sorunları ortaya çıkabiliyor. Keyifli ve bir o kadar da eğlenceli oyunlardan oluşan dikkat güçlendirme setleri ile beyinde bulunan farklı algı merkezlerini harekete geçirmek ve çocukların odaklanma becerilerini geliştirmek amaçlanıyor.

2014 yılında piyasaya sunulan Dikkati Güçlendirme Seti Anasınıfı 3 Yaş - Osman Abalı kitap serisi ile 5 yaşına kadar olan ana sınıfındaki çocukların gelişimlerine katkı sağlanması hedefleniyor. Sette çeşitli beyin egzersizleri yardımı ile odaklanma, problem çözme, dikkat devamlılığını sağlama ve öğrenme güçlüğünü gidermeye yönelik çeşitli egzersizler yer alıyor. Doç. Dr. Osman Abalı tarafından hazırlanan bu sette çocuk psikolojisi ve öğrenme becerisi üzerine farklı kategorilerde yer alan egzersizler görsel ve sayısal zekâyı da geliştirmeye yardımcı oluyor. Doç. Dr. Osman Abalı çocuk psikolojisi üzerine aldığı eğitim sonrasında bu alanda edindiği önemli tecrübeleri bu kitap setleri ile ailelere ve çocuklara sunuyor. Hiperaktivite ve dikkat sorunlarından ders başarısı kazanmaya, davranış problemlerinden ergenlik dönemi sorunlarına kadar oldukça geniş bir perspektifte ele alınan konularda başarılı kitaplar yazan Doç. Dr. Osman Abalı, ayrıca çocuk ruh sağlığı üzerinde geliştirdiği pek çok proje ile de tanınıyor. Kariyerini çocuk gelişimi üzerine konumlandıran yazar, bu eğlenceli set ile birlikte çocukların okul sevgisini artırmayı ve duygu kontrollerini geliştirmeyi amaçlıyor.

Dikkati Güçlendirme Seti Anasınıfı 3 Yaş - Osman Abalı tarafından sürdürülen geniş bir araştırma ve birikim sonucunda çocuklarla buluşuyor. Derin düşünme, problem çözme, analitik becerilerin geliştirilmesi ve sayısal zekânın ilerlemesine katkı sağlayan set ile çocukların hem okul hem de sosyal hayatlarında başarı grafikleri yükseliyor. 3 yaş ve anaokulu çocuklarına özel olarak tasarlanan sette çocukların erken yaşlarda bilinçlenmesi ve çeşitli becerilerinin geliştirilmesi hedefleniyor. Dikkat hatalarını azaltmaya yönelik uygulamalar içeren setin içinde sürükleyici şekilde sunulan egzersizler çocukların özgüvenlerini artırıyor. Resimlerle desteklenen egzersizler çocukların el ve göz koordinasyonlarını aynı anda geliştiriyor. El becerileri gelişen çocuklar aynı zamanda ince motor becerilerinde de gelişim kaydediyor. Okul hayatında başarı için bu setler pek çok fayda sunuyor. İşitsel algıyı kuvvetlendirme ve dinleme becerisini geliştirme gibi önemli avantajlar sunan egzersizler bütünü ile çocuklar sıralama, karar verme ve planlama gibi bilişsel niteliklerini artırıyor. Kısa ve uzun süreli bellek kapasitesi, soyut ve somut beceriler ve kavrama hızı önemli ölçüde gelişim gösteriyor. Set içerisindeki uygulamalarla farklı bakış açıları kazanabilme ve esnek düşünebilme gibi özellikler de çocuklara fayda sağlıyor.

Boş zamanları değerlendirmek için mükemmel bir aktivite olan dikkat güçlendirme setleri, çocukların aileleri ile birlikte keyifli vakit geçirmesini sağlıyor. Başarıyı ödüllendirme ve eğlendirme motivasyonuna göre hazırlanan set 3 kitaptan oluşuyor. Çalışma süresinde herhangi bir kısıtlamanın olmadığı bu kitaplarla çocuklar diledikleri kadar zaman geçirebiliyor. Her bir sayfada ortalama 2-5 dakika gibi bir süre harcanması normal kabul ediliyor. Çocukların kitap içerisindeki egzersizleri tek başlarına çözmeleri, sonrasında ise ebeveynleri ile birlikte cevap anahtarlarını kontrol etmeleri gerekiyor. Egzersizlerin her gün yapılmasında bir sakınca bulunmuyor. Belirli bir saat diliminde düzenli olarak yapılan egzersizlerle kısa zamanda fayda sağlanabiliyor. Çocuklar egzersizlerde hata yaparsa bunu uygun bir iletişim dili ile aktarmak ise hedeflenen motivasyon sürecini destekliyor. 

 

Basım Dili Türkçe
Boyut Normal Boy
Cilt Durumu Ciltsiz
Sayfa Sayısı 480
Yaş Grubu 3 - 6 Yaş
Yayın Tarihi 2014
Yazar Osman Abalı
Diğer
Yurt Dışı Satış Var
Stok Kodu KADEDA93272
Dikkati Güçlendirme Seti Anasınıfı 3 Yaş - Osman Abalı
Çok İyi
(563)
Çok İyi (563)
%84
İyi
(75)
İyi (75)
%11
Ne İyi / Ne Kötü
(23)
Ne İyi / Ne Kötü (23)
%3
Kötü
(7)
Kötü (7)
%1
Çok Kötü
(5)
Çok Kötü (5)
%1
Ortalama Puan
4,8
Değerlendirme yapabilmek için bu ürünü satın almış olmalısınız.
Filtrele
Sadece satın alanlar (655)
Fotoğraflı değerlendirmeler (4)
Bu ürün ile ilgili 672 değerlendirme var.
Sırala
Bu ürün ile ilgili 672 değerlendirme var.
AA
AA
Ürünü bugün teslim aldık. Oğlum 3 yaşında ve ilk kitabın 60 sayfasından fazlası bugün bitti. Oğlumun en büyük motivasyonu da aralara serpiştirilen stickerlı sayfalar. Onlara ulaşmak için hızlıca yapmak istedi. Soruların çoğunluğu 3 yaşa göre kolay ama hepsi zor olsa çocuklar sıkılıp yapmak istemezdi diye düşünüyorum. Bugünlük bize katkısı birlikte güzel vakit geçirmemiz ve gün icinde sık kullanmadığımız bazı kavramları oğlumun öğrenmesi oldu. Gerçekten özenilerek hazırlanmış bir set ve parasının karşılığını fazlasıyla veriyor. Özetlemek gerekirse kesinlikle tavsiye ederim.
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
- İstanbul
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
EB
EB
Kendim de öğretmenim. 3 yaşındaki kızım için 2 ve 3 yaş setlerini aldım.önce 2 yaştan başladık çözmeye.Kızım gayet sevdi.Beni şaşırtan ise çocuğumun bilişsel seviyesini görmek oldu.kızımın kavramlar konusunda iyi fakat zıt kavramlarda yeterli olmadığını gördüm. Hergün 20 dk ayırıyoruz ve zorlandığı sayfaları bir sonraki gün tekrar ediyoruz. 1 haftada bile öğrendiği yeni kavramları cümle içinde kullanmaya başladı kızım. Çocuğu sıkmadan ve baskı kurmadan evde eğlenceli vakit geçirmek adına bu setten faydalanabilirsiniz.
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
- İstanbul
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
3,5 yaşındaki oğlum için 3 yaş setini aldim. kitapları bitirince yorum yapmak istedim. iki ayda her gün bir saat kadar yaparak üç kitaplık seti bitirdik. daha kısa sürede de bitirilebilir ama aceleye getirmek istemedim. oldukça başarılı, kitaplarda tekrar eden sayfalar var ama aynı şeyi sormuyor. çıkartma olması tercih nedenimdi çünkü oğlum çıkartmaları çık seviyor. beklediğimden daha fazla ilgi gösterdi öyle ki kitabı alıp hadi biraz etkinlik yapalım diyordu. sonuç olarak tavsiye ederim. 4 yaş sipariş verecegim. hb piyasadan uygun satıyor.
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
(41) - Erzurum
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
FY
FY
Ürün güzel bir paketleme ve hızlı teslimat ile ulaştı . Daha çocuğum ile bakmadım ama içinde faydalı bilgiler olduğuna inanıyorum
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
- İstanbul
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
TK
TK
Kâğıt kalitesi olsun icerik olsun cok begendim 2bucuk yasimdaki kizim icin aldim 24 sayfasini gelir gelmez yaptik teşekkür ederim hepsiburada🥳
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
- Ankara
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
LA
LA
Kızıma doğumgünü hediyesi olarak bu seti aldık. Baskı kalitesi, cilt kalitesi gerçekten çok güzel. Kitapta sıralama, takip, ayırt etme, renk ayrımı, büyüklük küçüklük, yakınlık uzaklık ile ilgili alıştırmalar mevcut. Kitap 3 ciltten oluşuyor ve kolaydan zora doğru birbirini takip eden ve sticker kullanılan alıştırmalar var. Kitap için herhangi kötü bir şey söyleyemem ama keşke kitabı en azından görme şansımız olsaydı 3 değil 4 yaş setini alabilirdim çünkü 3 yaş seviye altı kaldı.
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
(38) - Adana
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
DG
DG
Set gerçekten çok iyi 2,5 yaşındaki oğlum için aldım gelir gelmez bi hevesle hemen başladı.2 kitap kolay geldi sanki 3 de çok az zorladı.herseyden cabuk sıkılan oğlum bu sette kendisi bırakana kadar çalıştık. Artık o bana sor.aya başladı hangisi yakın uzak diye. Sticker li olası eğlence katmış ve kolaydan zora doğru gitmiyor böylece de çocuklar sıkılmıyor şimdi 3 yaşında oldu oğlum ve 4 yas seti almayı düşünüyorum çocuğu olan herkese tavsiye ederim
Değerlendirme sahibi bu ürünü Mucit Panda satıcısından aldı.
- Samsun
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
SO
SO
2 yaş setini teyzesi hediye etmişti kızıma daha 2 yaşı dolmadan ona başlamıştık ve çok büyük hevesle başına oturup hiç sıkılmadan üzerinde konuştuk eğlendik. Bazen soruları kızım bana soruyor şimdi sen söyle diyerek. Hangi kitabı okuyalım bugün dediğimde çoğunlukla ders çalışma kitabını okuyalım cevabını veriyor :) 2 yaş setini bitirdik defalarca tekrar ettik Biz çok memnun kaldık ve yine doldurmasına aylar olmasına rağmen 3 yaş setini alıp başladık. Şiddetle tavsiye ederim.
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
(44) - İstanbul
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
EG
EG
kızımın yaşı 2.5. tereddüt ederek almıştım ama çok beğendi. bazı sayfalarda dikkati dağılıyor, sıkılıyor bende zorlamıyorum. çıkartmaları ilk gün bitirdi zaten. 3 yaşındaki bir çocuk daha rahat yapabilir diye düşünüyorum ama erken olmasına rağmen kızım ilk kitabın yüzde 90'ını çok kısa bir sürede bitirebildi. üstelik kitaptan öğrendiğim soru şeklini günlük hayatta da bazı karşılaştırmalarda da kullanıyorum. bu şekilde daha verimli oluyor. bu set bitsin diğer setlerini de tamamlamayı istiyorum.
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
(34) - İstanbul
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
SD
SD
Kaliteli 3 yaş için uygun. Yorumlara bakarak aldım, ancak 2 yaş ve altı çocuğun uzun kısa ve renk kavramlarını, içinde daha bir çok kavramı barındıran bu kitaptaki kavramlar hangi ara öğrettiniz de sıkılmadan keyifle eğlenceli vakit geçirdiniz anlamadım. Oğlum 33 aylık adapte olupta kitaba bakamıyoruz, henüz onun için erken olduğunu düşünüyorum. Sakin zamanlarda kitabımızı çıkarıp yavaş yavaş göstermeye çalışacağım.
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
(3) - İstanbul
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
NK
NK
Gayet başarılı. 2 yaşında kızım için daha 2 yaşına gelmeden 2 yaş olan seti aldım. Hepsini ezberledi bitirdi. 2,5 yaşında şu anda ve 3 yaş olanı aldık. Soru kalıplarına ve kitaba aşina olduğu için 3yaş olanında da zorlanmadı pek. Çocuğunuzun yaşına göre uygun olandan başlayıp hep aynı setleri almanızı tavsiye ederim. Kitaplar çok güzel , eğitici öğretici. Piyasada bu tarz kitaplar epey var. Ama dediğim gibi tavsiyem hep aynı kitapların setlerini almanız. Biz setten memnunuz
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
(4) - İstanbul
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
ŞK
ŞK
alıp almama konusunda kararsız kaldığım bir setti iyi ki almışım dedirtti. kızım 2 buçuk yaşında ama her soru bir kaç saniyemizi alıyor.zorluk derecesi iyi içinde 3 kitap var ama kolaydan zora giden bir derecelendirmesi yok. çocuğunuzun gelişimi öndeyse renkleri büyük küçük uzun kısa gibi kavramları biliyorsa 3 yaşına gelmesini beklemeyin 3 yaşı almak için .saatlerce zamana geçirmesini beklemeyin kitabin başında sizin günlük hayatta ona kattıklarınızı pekiştirebileceği bir set sadece.katkısı olacağı kesin
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
(33) - Muğla
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
3 yaşındaki kızım için almıştım. Set içerisinde A, B ve C olarak 3 kitap mevcut. Kızım gün içerisinde kitabı alıp sürekli alıştırmaları yapmak istiyor. A kitabı biraz basit geldi. B ve C kitapları A ya göre biraz daha zor gibi. Farklı kitaplarda benzer çalışmalar yapıyordu zaten ama bu set daha güzel, tavsiye edilir. Set bitince 4 yaş setini almayı düşünüyorum.
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
- Bursa
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
PM
PM
2 yaş setini bitirmistik çok severek.Simdi 3 yaşı aldım yine bayılarak yaptı sayfalarca keyifli şekilde yapıyor.Resimlerin büyük olması çok iyi,kalitesi çok iyi.Bir süre sonra kızım kitabı açıp kendisi soru sorup cevabı göstermeye basladi.Her yaşını alacağım muhtemelen ilerledikce,çok güzel.
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
- İstanbul
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
ÖÖ
ÖÖ
Daha bugün ulaştı elime hemen ayaküstü bi bakalım dedim oglumda kaptirmisiz kendimizi çok eylenceli ve fiyatı kendi sitesinden bile daha uygun tavsiye üstüne tavsiye ederim.2.5 yaşındaki oğluma 3 yaş aldım bilemediklerini bu kitap sayesinde öğretmeyi düşünüyorum.hatta benim bilmedigimi sandığım şeyleri çocuk biliyomus onuda farkettim😉😊
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
- Manisa
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
MK
MK
Konusunun uzmanı, iyi hazırlanmış. Gösterilecek emekle her yaştaki çocuklar için faydalı bir set. Bildiğiniz gibi ürün 2 aşamalı. 1. aşaması bu alıştırma seti, 2. aşaması ahşap blokların olduğu uygulama seti. Her yaş grubunun 3 adet alıştırma kitabı ve 3 adet ahşap bloklu plus uygulama seti bulunuyor. Bir kutu büyük plus kutu takım alıp bu kitapları ekleyerek daha uygun fiyata bir set oluşturabilirsiniz.
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
(42) - İzmir
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
ürün çok hızlı kargolandı ve kargo pazar günü bile çalışıyordu. üç kitaptan oluşan güzel bir set, oğlum soruları rahatlıkla çözebiliyor, cok güzel bir şekilde dikkatini veriyor. bu yaşlar cocukların en verimli yaşları, boyle setlerle cocuklarımızın nerede eksiği oldugunu görebiliriz.
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
(34) - İstanbul
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
AA
AA
Çok güzel bir kitap. Şekiller arasında en uzun, en kısa, en büyük, en küçük gibi karşılaştırmalar yapmasını sağlayan, benzer şekilleri eşleştiren, bir resimden nesneleri bulmasını sağlayan tarzda dikkat, karşılaştırma ve eşleştirme egzersizleri var. Aynı zamanda yine dikkat ve el becerisi geliştiren yapıştırma egzersizleri mevcut. A,B,C kitapları kolaydan zora gidecek şekilde.
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
(41) - İstanbul
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
CB
CB
3,5 yaşındaki oğlum için 3 yaş setini aldim. kitapları bitirince yorum yapmak istedim. iki ayda her gün bir saat kadar yaparak üç kitaplık seti bitirdik. daha kısa sürede de bitirilebilir ama aceleye getirmek istemedim. oldukça başarılı, kitaplarda tekrar eden sayfalar var ama aynı şeyi sormuyor. sonuç olarak tavsiye ederim. hb piyasadan uygun satıyor.
Değerlendirme sahibi bu ürünü Arena Store satıcısından aldı.
(35) - Edirne
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
HC
HC
Oğlum 2 buçuk yaşında olduğu için 3 yaş seti aldım Bir kaç kavram dışında hepsinde çok başarılı oldu ve beğenerek kullandık. Sanırım 18 yaşa kadr bu set varmış hersene alabileceğim ve ekonomik olarak uygun olan hem aileler için hem çocuklar için ideal bir set.
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
(27) - İstanbul
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Bu Kategorideki En Çok Satan Ürünleri Karşılaştır
Dikkati Güçlendirme Seti Anasınıfı 4 Yaş - Osman Abalı
Dikkati Güçlendirme Seti Anasınıfı 6 Yaş - Osman Abalı
Dikkati Güçlendirme Seti Anasınıfı 5 Yaş - Osman Abalı
Dikkati Güçlendirme Seti Anasınıfı 3 Yaş - Osman Abalı
%52
140,00 TL 67,00 TL
Sepette %20 indirimli fiyat
53,90 TL
%52
140,00 TL 66,90 TL
Sepette %19 indirimli fiyat
53,90 TL
%50
140,00 TL 69,90 TL
Sepette %15 indirimli fiyat
59,42 TL
%52
140,00 TL 66,90 TL
Sepette %19 indirimli fiyat
53,90 TL
Satıcı
Hepsiburada 10
Hepsiburada 10
Arena Store 9,8
Hepsiburada 10
Değerlendirmeler
(560)
(448)
(627)
(673)
Basım Dili Türkçe Türkçe Türkçe Türkçe
Cilt Durumu Ciltsiz Ciltsiz Ciltsiz Ciltsiz
Sayfa Sayısı 480 480 480 480
Yayın Tarihi 2019 2013 2019 2014
Yazar Osman Abalı Osman Abalı Osman Abalı Osman Abalı
Başa dön