Diş Fırçalık

Günlük olarak dişlerin bakımı konusunda pratiklik sağlayan birbirinden farklı diş fırçalık ürünleri bulunur. Bunlar seyahat halinde kullanılabileceği gibi banyoda duvara monte olarak ya da özel kutusunda dekor amaçlı da dolabilen farklı seçeneklere sahiptir. Her beğeniye hitap eden, renk ve desenleri ile de banyo dekorunda önemli bir paya sahip olan diş fırçalık seti olarak da tercih edilebilen parçalardır. Bu ürünlerin yapılış amacı ağız ve diş sağlığını ön planda tutmak için diş macunun ve fırçanın steril ortamlarda muhafaza edilmesiniz sağlamaktır. Kaliteli ve hijyenik bir kullanım için gerekli olan materyaller, pek çok farklı marka tarafından sayısız özellikte ve görünümlerde üretilmiştir. Simetrik görünüşe önem verenler için de oldukça önemli olan bu parçalar kendi içlerinde duvara monte, vakumlu, vantuzlu, askılı, kapaklı diş fırçalık diye çeşitlere ayrılır. Diş macunların ve fırçaların belirli bir düzen içinde istiflenmesini sağlayan ve hatta diğer fırçalar ile yan yana durmamasını sağlayan işlevsel ürünler olarak itina ile hazırlanır.

Banyo dekorasyonuna uyum sağlayan ve takım halinde de satılabilen banyo diş fırçalık seti oldukça şık ve kullanışlı bir ürün olma özelliği gösterir. Farklı renk ve desenlerde üretimi yapılan modern veya klasik ürünler mevcuttur. Çok yönlü kullanım sağlamasıyla birlikte bulunduğu ortamın atmosferini güzelleştiren ve kullanıcısına birtakım avantajlar sağlayan banyo diş fırçalık modelleri de bulunur. Talebe göre set olarak temin edilebilen ya da diş fırçalık sabunluk gibi parça parça kombinlenebilen birbirinden şık ve işlevsel modelleri de bulabilmeniz mümkün olur. Siz de banyonuzun dekoruna uygun olabilecek ve sevdiğiniz renkleri üzerinde taşıyan cam, metal, ahşap, bambu, krom diş fırçalık modellerini hızlı ve kolay yoldan satın alabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Diş Fırçalık Çeşitleri

Diş macunluk ve fırçalık banyolardaki dekorasyonu tamamlamak ve ağız bakımı konusunda hassasiyet oluşturmak için etkili olan önemli gereçlerdir. Pek çok farklı maddeden oluşturulan bu modeller kendi içlerinde çeşitlilik arz eder. Diş fırçalık bardak, kutu gibi bir takım alternatifleri vardır. Sağlık ve görünüş bakımından geniş ürün yelpazesi sağlayan bu modeller ahşap, plastik ve benzeri materyallerden elde edilebilir. Hem fiyat uygunluğu hem de kullanım kolaylığı sunması bakımından genellikle plastik diş fırçalık kabı tercih edilir. Temizlik konusunda pratiklik sağlamasının haricinde uzun süren kullanım ve dayanıklılık arz etmesi de plastiğin tercih edilmesindeki temel faktörler arasında yer alabilir. Bir diğer materyal olarak da metallerden oluşan modeller vardır. Bu modeller de uzun süre formunu korumalarıyla bilinir. Banyo aksesuarları diş fırçalık seçenekleri plastik ve metal kombinasyonu ile de şık bir görsellik sunar. Ayrıca diş fırçalık duvara yapışan, otomatik seçenekleri ile de banyoya oldukça modern bir görünüm kazandırır. Tercihinizi doğallıktan yana kullanmak istiyorsanız bu noktada beklentilerinize çözüm getiren ürünleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Hem görüntüye de hem de görselliğe önem verenler, metal ve porselenden yapılan tasarımlara yönelebilirler.

Diş fırçalarının korunmasını sağlamak amacıyla üretimi yapılan seçenekler arasında banyo dekorunda da şık sunumlar oluşturması beklenen binlerce ürün bulunur. Otomatik diş fırçaların başlıklarını konumlandırabileceğiniz minik aksesuar kutularına da erişebilirsiniz. Aynı zamanda çocukların çantalarında taşıyabilecekleri anaokul diş fırçalık kutuları da bulunmaktadır. Geniş ürün ağı içerisinde her beklentiye mantıklı ve işlevsel çözümler sunan markaların ürettikleri tasarımları detaylı olarak inceleyerek gereksinimlerinize kalıcı çözümler bulabilirsiniz. Hesaplı ya da kaliteli olarak sunulan modeller arasından diş fırçalık fiyatları ve özellikleri kıyaslayarak seçiminizi kolayca yapabilirsiniz.

Diş Fırçalık Modelleri

Banyo dekorasyonuna uyum sağlayacak ve görünüşü ile kullanıcıların beklentilerine çözüm önerileri getirecek birbirinden farklı diş fırçalık modeli üretilir. Banyo dekorunu tam manasıyla tamamlayacak ögeler arasında yer alan çeşitli diş fırçalıkların ortak amacı ise diş fırçalarının steril kalmasını sağlamaktır. Herkesin zevkine uygun olan ve banyodaki tekstil ürünleriyle de uyumu yakalayabilen binlerce seçenek yer alır. Özel olarak üretilmiş olan diş fırçalık setlerine bakarak da tarzınıza uygun olan banyo dekorasyonunu sağlayabilirsiniz. Bu setlerin içeriğinde birbirinden uyumlu renkler ile kombinlenmiş olan aparatlar vardır. Bu aparatlar ise diş fırçalık, çöp kovası, sabunluk, sıvı sabunluk, banyo fırçası gibi işlevsel parçalardır. Bu setler banyodaki özel eşyaların bir düzen içerisinde kalmasını kolaylaştıran ve aradığınızda kolayca bulmanıza imkan tanıyan birtakım özelliklere sahiptir. Aynı zamanda yeni nesil diş fırçalıkların üretildiği otomatik ürünlerin başlıklarını istiflemekte zorlanıyorsanız da bunun için özel olarak üretilmiş aparatları tercih edebilirsiniz. Bununla birlikte diş macununu otomatik olarak diş fırçasına akıtan ürünler de işinizi kolaylaştıracak dizayna sahiptir. Bunlar duvara askılı bir biçimde kullanılır ve yer kaplama sorununa kalıcı olarak çözüm getirir. Dolap üzerinde, çekmecelerde ya da raflarda yer kaplamayan ve kötü görüntü sunan sorunları bu sayede ortadan kaldırabilirsiniz. Pek çok farklı renk ve desenlerde üretimi yapılan diş fırçalıkları, banyonuzdaki genel havayı olumlu yönde değiştirebilecek çeşitliliğe sahiptir. Görsel olarak mekan aydınlatan ve kullanıcısına birtakım kolaylıklar sağlayan bu tasarımlar, geniş iç haznesi, ve ergonomik olmaları yönünden tercih listesinde yer alır. Siz de kişi sayısına oranla tekli, 5’li diş fırçalık ürünlerine bir göz atabilirsiniz. Bununla birlikte görseller arasında yer edinmiş olan gold, şeffaf diş fırçalık modellerindeki özellikleri keşfedebilir ve banyonuza uygun olan ürünlerin sahibi olabilirsiniz.

Diş Fırçalık Fiyatları

Kişilerin özel olarak kullanabilecekleri birbirinden farklı görselliğe ve özelliklere sahip diş fırçalık modelleri bulunur. Bu ürünler farklı kalitede, sayıda ve özelliklerde üretilen parçalardır. Her biri farklı marka tarafından üretilen ve materyalleri ile de farklılık arz eden fonksiyonel modellerdir. Bu bağlamda tercih edeceğiniz diş fırçalık modelleri markaya, set olup olmadığına, kalitesine ve materyallerine göre farklı fiyatlara sahip olabilmektedir. Her bütçeye ve kullanım amacına hizmet eden çokça diş fırçalık ürünleri bulunmaktadır. Bunlar mermer, plastik, porselen, seramik diş fırçalıkları olarak çeşitlendirilmektedir. Diş fırçalarını kire, toza ve düşmeye karşıya koruyan ve banyolarda ideal bir kullanım sağlaması yönünden satın alınan bu objeler, set halinde de kolaylıkla temin edilebilir. Cam, seramik ve ahşap görünümlerin yanı sıra farklı desen ve modern çizgilerden oluşan parçalarda sunulmaktadır. Özel olarak diş fırçalarını korumaya alan, seyahatlerde taşınmasını kolaylaştıran ve bir yanda da göze hitap eden birçok farklı tasarım söz konusudur. Kapaklı olarak geliştirilen parçalar, dışarıdan gelebilecek her türlü olumsuzlukları kutu dışında bırakır ve ürün içeriği ile temasını önler. Kolayca temizlenebilen formuyla ağız bakımını hijyenik bir hale getirmeniz de bu sayede mümkün kılınır. Dilerseniz askılı, kutulu, lavabo diş fırçalık olarak siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Kendi zevkiniz doğrultusunda materyallerine karar verebilir ve şıklığı ile banyonuza estetik bir görünüm kazandırabilirsiniz. Lisanslı olarak öğrencilerin kullanabileceği aparatların yanı sıra kutulu, kalıplı, otomatik modelleri de değerlendirebilirsiniz. Hesaplı olarak üretilen ve gereksinim duyduğunuz özelliklere sahip olan ürünleri kendi bütçenize uygun olan seçenekler arasından tercih edebilirsiniz. Siz de Hepsiburada sayfası üzerinden diş fırçalık fiyatları ve modellerini kıyaslayarak beğendiğiniz parçayı kolaylıkla temin edebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Diş Fırçalıkları

6711 ürün listeleniyor
Cdwishbest
Fsfeng
Three Beans
Xhang
Primanova
Htun
HaiTun
Selim
Lebeigo
Xinhang
Duxiujiang - Hb
Brennan Wills
Albert Wilkins
Xinh
Bosphorus
Pairuidaisi
Çelik Banyo
Jiuyue
TY7i
Weichuang
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 45 / 6711 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?