Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

El Cami - Tuğçe Işınsu

Feniks Yayınları
108,49 TL
( / adet)
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (45)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

109,50 TL
150,00 TL
DSACategoryId/60001501/2147483645/9925/1503109
El Cami - Tuğçe Işınsu

Spritüel Yaşam Danışmanı Tuğçe Işınsu, 2018 yılında Feniks Yayınları tarafından basılarak kitapseverlere ulaşan yeni kitabı “El Cami” ile kendisini takip eden okurlarına geniş bir kaynak daha sunuyor. Özellikle manevi rehberlik ve spritüel gelişim alanı ile ilgilenen okur kitlesinin büyük ilgisi ile karşılanan Tuğçe Işınsu, El Cami kitabında İslam’ın getirdiği manevi bilgiden yararlanarak günümüz insanına en sade dille duaların hikmetlerini açıyor. Okurdan ilgi gören ve olumlu geri dönüşler alan eser beğeni toplamaya devam ediyor.

Her Sorunun Cevabı Dualarda

Tuğçe Işınsu’nun El Cami adını verdiği son kitabı, akla gelebilecek her sorun ve talebe dair okunabilecek sırlı dualar ve yapılabilecek uygulamalar ile ilgili bilgileri içeriyor. Yazar okura, nasıl ve hangi duaların okunacağını bilerek açılamayacak kapı olmadığını hatırlatıyor. Zihinsel kodları değiştirerek sorunları sorun olmaktan çıkarmanın mümkün olduğunu duaların şifa verici etkisini açıklarken özellikle vurguluyor.

El Cami kitabında sağlıktan özel yaşama, sosyal problemlerden özel adak ve beklentilere kadar insan hayatını ilgilendiren hemen her konuya ilişkin özel dualar yer alıyor. Yazarın doğrudan İslami kaynaklardan yararlanarak bir araya getirdiği, özel birikim ve tecrübesi ile okura sunduğu dualar herkesin yaşamına dokunacak özellikler içeriyor. Eserde anlatılan sırlı dualar, zikirler, özel manevi çalışmalar okurun manevi dünyasında yepyeni kapılar açabilecek.

Yazar Tuğçe Işınsu Hakkında

Spritüel Yaşam Danışmanı ve yazar Tuğçe Işınsu, 1977 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. İngiliz Dili ve Edebiyatı dalında eğitim gören yazar, reklam sektöründe ve eğitimcilik alanında çalıştı. Yaşamı boyunca daima ilgi duyduğu spritüel konularda geniş araştırmalar yaptı ve çeşitli eğitimler aldı. Bu alandaki bilgi ve deneyimlerini genişleterek birikimini danışanları ile paylaşmaya başladı. Yazar bilgi ve birikimini kitaplarının yanı sıra televizyon programları ile anlatmaya ve spritüel danışmanlık sunmaya devam ediyor.


Gizemli kapılardan  ‘Sırlı Dualar’la geçilir…
 
Şifreyi bilirsen kapı açılır, neyi tüm varlığınla istiyorsan sen  zaten ona aitsin. Seni o çok istediğine götürecek şifre artık sende.  Kilidi dua açar, kalbine inancı dua verir.
Sadece Allah’tan istedim, o nedenle ‘oldu’ bildim.
 
Manevi reçeteler, sırlı dualar, özel okumalar, zikirler, Esmâ’ül-hüsnâ’nın gizemi ile dileğine yolculuğun başladı…
 
İnsanların sana kapattığı kirli paslı kapıları umursama, sana Allah bir kapıyı açarsa onu bir insan asla kapatamaz.
 
Sonra o derde döndüm dedim ki:“Kenara çekil! Benim her şeyden büyük Allahım var.”
Yazar Tuğçe Işınsu
Basım Dili Türkçe
Diğer
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000GBYD7
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön