English Home Pike

Hem tek kişilik, hem çift kişilik model imkanları sunulan English Home pike çeşitleri yazın nevresim olarak kullanabileceği gibi kış ve bahar ayları boyunca yatak örtünüzün üstünü estetik bir biçimde örtmenize yardımcı olur. Farklı doku, kumaş, renk ve tasarım çeşidine sahip pikeler geniş ürün yelpazesi ile kullanıcılarına sunulmuştur. Birbirinden göz alıcı tasarım ve renklere sahip pike çeşitleri sayesinde yatak odanıza şık bir hava katmanız oldukça kolaydır. Geniş ürün çeşitliliği arasından sade modeller seçebileceğiniz gibi Ege’nin havasını taşıyan veya geleneksel desenlere sahip olan modelleri sipariş edebilirsiniz. Pike çeşitlerini kendiniz için sipariş edebileceğiniz gibi, evine yeni taşınan arkadaşınız için de ev hediyesi olarak satın almayı düşünebilirsiniz. 

Çocuklarınız için tercih edebileceğiniz English Home pike tek kişilik takımları sayesinde çocuğunuz odasını tamamlayacak göz alıcı modelleri seçebilirsiniz. Sarıdan turuncuya, maviden pembeye kadar sunulan onlarca renk seçeneği sayesinde baharın renklerini çocuğunuzun odasına taşımanız mümkün olur. Bu pike modelleri farklı kumaş ve doku yapısına sahip olduklarından daha kalın modelleri kış aylarında nevresim takımınızın üstüne serebilirken, daha ince modelleri sıcak yaz akşamları boyunca üstüne örtü olarak sermeyi tercih edebilirsiniz. Çift kişilik modeller yatak odanızı renklendirmek için oldukça idealdir. Klasik desenlerden vazgeçemeyen kullanıcılar daha sade renklerin yer aldığı çizgili veya ekoseli modelleri tercih edebilirken doğadaki çiçeklerin kokusunu yatak odasına taşımak isteyen kullanıcılar çiçek desenli rengarenk modelleri tercih edebilir. Yüksek kaliteli kumaştan ve yoğun pigmentli renklerden imal edilen bu pikeler yırtılmaz, sökülmez ve solmaz. Bu sayede uzun süreli bir kullanım için English Home pike modellerini gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Tek Kişilik Yataklar İçin English Home Pike Takımı Modelleri

Jakarlı kumaştan hazırlanan tek kişilik English Home pike takımı seçenekleri sayesinde çocuklarınız yatak odalarını veya yazlığınızdaki yataklarını süsleyebilirsiniz. Pamuk, viskoz gibi sağlıklı dokuya sahip bu pike modelleri özellikle yaz ayları için oldukça idealdir. Pamuklu yapıya sahip olan modeller sıcak akşamlarda terleyen cildinizin rahat bir biçimde nefes almasına yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda terin kolayca emilmesine de olanak sağlar. Farklı renk ve desen çeşidine sahip olan bu modeller sayesinde nevresim ve yatak kılıfınıza uygun olan modelleri rahatlıkla bulabilirsiniz. Örneğin; turkuaz veya bej rengindeki nevresim takımınızı turkuaz tonlarının yer aldığı pike modelleri ile tamamlayabilirsiniz. Açık mavi, beyaz ve bej tonlarını barındıran boyuna çizgili pike modelleri neredeyse her nevresim takımı için uygundur. Ekoseli modelleri seven kullanıcılar ise beyaz ve lacivert desenlerinin buluştuğu ekoseli modelleri inceleyebilir. 

Ekoseli English Home pike yatak örtüsü modelleri kendi içinde pek çok seçeneği barındırır. Böylece iri desenleri seviyorsanız kare desenlerin daha büyük modellerini inceleyebilirsiniz. Öte yandan daha minimal desenleri seviyorsanız küçük tasarımların yer aldığı modeller tam size göre olabilir. Boyuna veya enine çizgili desenler onlarca renk seçeneği ile kullanıcılarına sunulmuştur. Kahverengi tonlarını vazgeçilmez bulan kullanıcılar bej, açık kahverengi ve beyaz tonlarının buluştuğu tasarımları sipariş edebilecekleri gibi pembe, sarı, mavi ve yeşil gibi pek çok rengin harmanlandığı modellere de göz atabilir. Özgün tasarımlara sahip bu modeller sayesinde çocuğunuzun odasını renklendirebilirsiniz.

Göz Alıcı English Home Pike Takımı Çift Kişilik Seçenekleri

English Home pike takımı çift kişilik modelleri de içermektedir. Bu sayede nevresim takımınızın renk ve dokusuna uygun olan modelleri seçerek yatak odanıza ufak dokunuşlar yapabilirsiniz. Çift kişilik pike takımlarını kendiniz için sipariş edebileceğiniz gibi bu ürünleri şık bir ev hediyesi olarak sevdiğiniz birisi için de satın alabilirsiniz. Dayanıklı kumaşa sahip olan bu ürünler yırtılma, delinme gibi ihtimallere karşı dayanıklı olduğundan uzun soluklu kullanıma olanak sağlamaktadır. Bu sayede aldığınız ürünleri uzun süre boyunca güvenle kullanabilirsiniz. 

English Home çift kişilik pike örtüsü seçenekleri onlarca renk, desen, tasarım ve kumaş imkanı ile satışa sunulmuş olduğundan kendi zevkinizi yansıtan bir modeli kısa süre içerisinde bulabilmeniz mümkün olur. Çiçek desenlerinin yer aldığı ürünler bahar aylarını yatak odanıza taşımaya olanak sağlar. Örneğin; pembe, turuncu, koyu kırmızı ve yeşil tonlarının buluştuğu ve yüzlerce çiçeğin yer aldığı çift kişilik modeller zamansız güzellikleri ile kullanıcılarını büyülemektedir. Minik tasarımlara sahip bu ürünler aynı zamanda minimal çizgileri tercih eden kullanıcılar için de birebirdir. 100% pamuktan imal edilen çift kişilik pikeler özellikle yaz ayları boyunca kullanmak için idealdir. Sıcak yaz akşamları boyunca cildin nefes almasına imkan tanıyan bu pikeler sayesinde cildinizin zararlı bakteriler üretmesinin önüne geçebilirsiniz. Çiçekleri modelleri tercih eden kullanıcılar, aynı zamanda açık mavi, lacivert ve beyazı harmanlayan modellere veya açık ve koyu pembe, yeşil ve turuncu tonlarının yer aldığı iri desenli tasarımlara göz atabilir.

Nevresim Takımlarını Tamamlayacak English Home Pike Seti Modelleri

Hem tek kişilik, hem de çift kişilik yataklar için hazırlanan pikeler birim halinde satışa sunulmuştur. Bunun yanı sıra set halinde pike satın almak isteyen kullanıcılar için English Home pike seti modelleri de mevcuttur. Pike setleri de hem tek hem de çift kişilik yataklar için bulunmaktadır. Bu setler içerisinde pike ve bir veya iki adet yastık kılıfı yer alır. Bu sayede pikenizin rengine ve desenine uygun yastık kılıfları edinerek yatak odanızın güzelliğini on kat arttırabilirsiniz. Sıcak yaz ayları için özel olarak tasarlanan pike setleri sahip oldukları akıllı tasarımları sayesinde rahat bir uyku deneyimi elde etmenize olanak tanır. 

Pamuk ve viskon harmanlanarak hazırlanan kumaşlar oldukça hafiftir, ağırlık yapmaz. Sağlıklı dokusu sayesinde cildin rahat bir şekilde nefes almasını sağlayan pikeler aynı zamanda nemin de kolayca emilmesine olanak tanır. Sade desenleri tercih eden kullanıcılar kirli beyaz, bej veya açık pembe tonlarındaki desensiz pike setlerini tercih edebilirken açık yeşil ve turkuaz tonlarını tercih eden kullanıcılar Ege havasını yatak odasına taşıyabilir. Çizgili modelleri tercih eden kullanıcılar beyaz ve açık kahverengi tonlarındaki ince çizgili zarif modellere göz atmayı düşünebilir. Yüksek kaliteli kumaşa sahip olan pike setleri yırtılma ve sökük gibi ihtimallere karşı ürünü korumaktadır, bu sayede sipariş edebileceğiniz pikeyi uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Renk, doku, desen ve tasarım açısından oldukça farklı tasarımlara sahip English Home pike fiyatları her bütçeye uygun olacak biçimde dağılım göstermektedir. 

Pike setleri yalnızca çift kişilik yataklar için mi mevcuttur?

Pike ve yastık kılıfı içeren pike setleri hem çift kişilik hem tek kişilik yataklar için özel olarak tasarlanmaktadır. Bu sayede dilerseniz tek kişilik yatağınız için de pike seti alabilirsiniz.

Sade desenleri tercih eden kullanıcılar hangi modellere göz atabilir?

Bejden açık maviye, pembeden turkuaza onlarca renk seçeneğine sahip desensiz pike tasarımları, sadelikten vazgeçemeyen kullanıcılar için oldukça idealdir.

Pikelerin kullanım alanları nelerdir?

Kış ve bahar ayları boyunca nevresim takımınızın üstünüze serebileceğiniz pikeler sıcak yaz ayları boyunca hafif ve ince yapıları sayesinde örtü olarak da kullanılabilmektedir. 
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

English Home Pike ve Pike Takımları

176 ürün listeleniyor
Ev Dekorasyon
Ev Dekorasyon
Ev Tekstili
Ev Tekstili
Pike / Pike Takımı
Pike / Pike Takımı
Pike Takımı
Pike Takımı
Pike
Pike
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Premium Fırsatları
Toplam 24 / 176 ürün
DSACategoryId/60002028/2147483618/512226/englishhome