İki farklı sektörde ürün modelleri dizayn ederek beğeniye sunan ve tasarımlarında estetik şıklığı ön planda tutan Exclusive markası, cep telefonu aksesuarları ile kadın çanta ve aksesuarları üretiyor. Yenilikçi bir anlayışla tasarlanan cep telefonu aksesuarlarında telefon kapakları, oldukça geniş bir seçenek yelpazesi sunması ile ön plana çıkıyor. Kusursuz bir işçilikle dizayn edilen telefon kapakları, hem renk hem de desen bakımından beklentilerin de üzerinde bir seçenek bolluğu sunuyor.

Exclusive, telefon kapaklarında uygulanan desen veya çizimi kapağın tümüne uyarlıyor olması ile dikkat çekiyor. Cep telefonunu kişiselleştirmek ve kendi tarzını telefonuna yansıtmak isteyenler için ideal olan onlarca kapak modelini, markanın ürün grupları arasında bulmak mümkün olabiliyor. Kapak modelleri, telefon modelleri ile birebir uyumlu olarak dizayn edildiğinden cihazın yan tuşları rahatlıkla kullanılabiliyor. Aynı zamanda telefona kolayca takılıp çıkarılabiliyor olması da çok sayıda kişinin tercihini bu markanın telefon kapak modellerinden yana kullanmasını beraberinde getiriyor.

Markanın kapak modellerinde eğlenceli çizimler ve sevimli hayvan figürleri de bulmak mümkün oluyor. Canlı renkler kullanıldığından kapak modelleri, telefonlara bambaşka hava kazandırıyor. Aynı zamanda 3D baskı teknolojisi kullanılarak gerçek fotoğrafların telefon kapaklarına kazandırıldığı tasarımlar da ürün modelleri arasında yer alıyor. Çarpıcı bir görünüm isteyenler, telefon modellerini bu tasarımlarla buluşturabiliyor. Üzerinde sadece yazı bulunan kapak modelleri de sıklıkla tercih edilen tasarımlar arasında yer alıyor.

Exclusive, telefon kapak modellerinde dayanıklı malzemeleri kullanmayı tercih ediyor. Bu sayede kapak tasarımları, uzun süre kullanım şansı tanıyor. Kolay deforme olmayan ve renkleri kolay solmayan bu tasarımlar, kullanıcıların “kalite” ve “uzun kullanım ömrü” beklentilerini fazlasıyla karşılıyor. Kapak modelleri; sağlamlıkları sayesinde telefonları da çeşitli risklere karşı koruyabiliyor. Düşme ya da darbe alma gibi durumlarda telefon modelinin mukavemet gücünü artıran kapak modelleri, bu özellikleri ile akıllı telefonların kullanım ömrünü de uzatıyor.

Markanın ürün modelleri arasında Osmanlı padişahlarından en sevilen çizgi karakterlere, manzara çizimleri ve fotoğraflarından şehir fotoğraflarına, çiçek ve kalp gibi her dönemin trend figürlerinden göz oyunu desenlerine kadar her türlü desen seçeneği yer alıyor. Tüm zevklere ve tüm stillere uygun kapak modelleri hazırlayan marka, ürün modellerine daimi olarak yenilerini eklemeyi de ihmal etmiyor. Özgün çizimlerin kullanıldığı tasarımlar, sıra dışı telefon kapakları arayanların imdadına yetişiyor. Tüm kapaklar, kaliteli bir işçilik ile hazırlandığından telefona takıldığında muntazam bir duruş sergiliyor.

Exclusive, kadın çanta modelleri ile de dikkat çeken markalar arasında yer alıyor. Sırt ve omuz çantası dizaynlarında şık duruş ile trendlere uygun görünümü ön planda tutan marka, renk ve model seçeneklerini oldukça geniş tutuyor. Farklı stillere uygun bir görünüm sergileyen bu tasarımlar arasında farklı renklerin bir arada kullanıldığı modeller de bulunuyor. Sadeliğin yanı sıra gösterişli bir tasarımla hazırlanan modelleri de markanın ürün grupları arasında bulmak mümkün oluyor. Püskül, nakış ya da metal materyaller gibi çeşitli süslemeler ile göz alıcı bir duruş kazanan çanta modellerinde kaliteli işçilik, göze çarpan unsurlar arasında bulunuyor.

Marka, çanta aksesuarları ve cüzdan modelleri ile de kadınların ilgisini çekiyor. Stili tamamlayan şık çanta modelleri arasında sıra dışı tasarımı ile dikkat çeken çantalar da bulunuyor. Bu sayede marjinal stilleri tamamlamak için de Exclusive çanta çeşitleri, beklentileri karşılıyor. Hem çanta modelleri hem de telefon aksesuarlarında kısa zamanda aranan bir marka hâline gelen Exclusive, ürünlerinin kalitesi ve geniş seçenek yelpazesi sunması ile hafızalarda yer ediyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

EXCLUSIVE

818 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Renk
 5. İplik Türü
 6. Taban
 7. Ebatlar
 8. Satıcı A-Z
 9. İndirimli Ürünler
 10. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Hemen Kapında
Başa dön