Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Fawori
Fawori Pro Iç Cephe Astarı 3,5 kg

Fawori Pro Iç Cephe Astarı 3,5 kg

Fawori
120,00 TL
( / adet)
miktar
%
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (4)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

125,00 TL
154,00 TL
DSACategoryId/60002705/2147483620/60001216/60007333/60001227

Fawori Pro Astar

ÜRÜN Tanımı

Akrilik Kopolimer EmÜLsiyon Esaslı, Beyaz Pigmentli, İnce Dokulu İÇ Cephe Astar Boyasıdır.

ÖZellikleri

Son Kat Boyanın ÖRtÜCÜLÜĞÜNÜ Arttırır Ve YÜZeye Daha İyi Yapışmasını Sağlar. İnce Dokusu Sayesinde ÜZerine Uygulanacak Fawori Silikonlu İpek Gibi Parlaklık Ve Dokunun ÖNemli Olduğu Su Bazlı Boyalar İÇİn İdeal Bir YÜZey Oluşturur. YÜZeyin Emiş GÜCÜNÜ Azaltır, Boya Ve Zaman Tasarrufu Sağlar.

Uygulanacak YÜZeyler

Fawori Pro Astar, Beton, BrÜT Beton, Ham Sıvalı YÜZeyler, Mdf, Betopan, Osb, Tuğla, Kendini Taşıyabilen Eski Boyalı (Su-Solvent Bazlı) Ve Macun Uygulanmış YÜZeylerde Uygulanır.

Uygulama

Uygulama Yapılacak YÜZeyler Her TÜRlÜ Kalıp Yağı, Kir, Toz, Gevşek Tabakalardan Temizlendikten Sonra Astarlama İşlemi Yapılır. Sentetik Boyalı YÜZeylerden Su Bazlı Sisteme GeÇMeden ÖNce Ve İpekmatyarımat-Parlak Su Bazlı Sistemlerde (Astar Uygulama ÖNcesi) YÜZeylerin Zımpara İle Matlaştırılması Gerekmektedir. Çİmento Esaslı Sıva Ve Tamirat Malzemelerinin Priz SÜRelerine Uyulmalıdır. Uygulama Sırasında YÜZey Sıcaklığının +5&Deg;C İle 30&Deg;C Arasında Olmasına Dikkat Edilmelidir. Astar Uygulama Ve Kuruma SÜReleri İÇErisinde YÜZey Dondan Korunmalıdır. Uygulamalar FırÇA, Rulo Veya Airless (PÜSkÜRtme) İle Tek Kat Yapılmalıdır. Uygulama Sonrasında Kullanılan GereÇLer Su İle Temizlenmelidir. Not: Yeni Sıvalı YÜZeylere Geniş Şeffaf Koli Bandı Yapıştırılıp ÇEkilmelidir. Sıva Tanecikleri Yoğun Olarak Geliyorsa Raspalama, Zımparalama Ya Da Mekanik Yollarla Temizlik Yapıldıktan Sonra Astar Uygulamasına GeÇİlmelidir. ÜRÜNlerimizin, 30.06.2007 Tarih 26568 No.Lu İnşaat Genel Teknik Şartnamesine Uygun Yapılan Alt Yapı YÜZeylerinde Uygulanması Gerekmektedir.

Havasız (Airless) PÜSkÜRtmede:

BasınÇ:120-140 Bar

Meme AÇIsı:50&Deg;

Meme ÖLÇÜSÜ (İnch): 0.013&Rdquo;

İnceltme: %5

İnceltme

FırÇA Ve Rulo Uygulamalarında Temiz Su İle %10-15 İnceltilerek Tek Kat Halinde Uygulanması Tavsiye Edilir.

Kuruma SÜResi (20&Ordm;C, %65 Hr&Rsquo;De)

İlk Kuruma: 1-2 Saat

Boya Uygulama: 6 Saat

Dikkat:

Kuruma SÜResi Su Bazlı Boya ÜZerindeki Uygulamalarda 6 Saat, Solvent Bazlı Boya ÜZerindeki Uygulamalarda 24 Saattir (Daha YÜKsek Bağıl Nem Ve DÜŞÜK Sıcaklıkta Kuruma SÜResi Uzayabilir).

Sarfiyat

Uygulama Yapılacak YÜZeyin Cinsine, Emiciliğine Ve Yapısına GÖRe 1 Litre İle Tek Katta 10-15 M&Sup2; Alan Astarlanabilir. Kesin Sarfiyat İÇİn KontrollÜ Numune ÇAlışması Yapılmalıdır.

Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV000000ACTE
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön