1870 yılında İtalya’da kurulan çadır markası Ferrino, kamp ekipmanları üreten global markalardan biridir. İstikrarlı büyümesini kaliteli üretim anlayışına borçlu olan marka, yüksek irtifalarda test edilen ürünleri ile profesyonel sporculara hitap eder. Dağcılık, tırmanış, trekking ve kampçılık için özel ürünler tasarlayan markanın ürün koleksiyonunda çadırdan şişme yatağa kadar birçok çeşit bulunur.

Ferrino Temel Kamp Malzemeleri

Ferrino temel kamp malzemeleri arasında çadırlar, kamp matı, uyku tulumları, şişme yataklar, oturma ve dinlenme ürünleri ile kamp mutfağı ürünleri yer alır.

 • Kamp mutfağı ürünleri içinde pişirme seti, termos, mug ve katlanır su bidonu çeşitlerine erişebilirsiniz. Ayrıca çatal kaşık setlerini inceleyebilirsiniz.
 • Markanın çadır modelleri, profesyonel sporculara hitap eden ürünleri kapsar. Soğuğa, yağmura ve sert hava şartlarına karşı dayanıklı çadırlar üreten marka, kolay taşınan ve kurulan çadırlar üretir. Tek kişilik çadırlardan 5+ kişilik çadırlara kadar geniş bir koleksiyona sahip olan marka, kar çadırları ile farklı alıcılara hitap eder.
 • Uyku tulumunun altına sermek için tasarlanan uyku matları; şişme mat veya standart mat şeklinde tercih edilebilir. Şişme matlar kendinden pompalı tasarıma sahip olup rahat kullanımı ile öne çıkar. Alüminyum kaplama matlar ise kaymayı engelleyen yapısı ile sorunsuz bir kullanım sergiler ve kalınlıkları modelie göre değişiklik gösterir.
 • Ferrino uyku tulumları soğuğa dayanıklı modeller olarak tanınır. -16 derede soğuktan koruyan profesyonel tulumlar, lifli ve yüksek dolgulu kaplaması ile ısı kaybını azaltır. Soğuktan koruma kaputu gibi özellikler ile desteklenen tulumlar, değişen ağırlıkları ve ebatları ile alıcıya farklı ürünler arasında seçim imkânı verir.
 • Markanın şişme yatakları arasında şişme matlar, çift kişilik yataklar ve şişme minderler bulunur. Kampçılık gibi sporlar için ideal olan şişme ürünler, kolay taşınan yapısı ve kendiliğinden şişme özelliği ile alıcıya sunulur.

Ferrino Outdoor Çanta Modelleri ve Özellikleri

Ferrino outdoor çantaları arasında kampçı çantaları, trekking çantalar, çanta aksesuarları ve dağcı çantaları bulunur.

 • Dağcı çantaları, taşıma kapasitesi ve işlevsel cepleri ile sıradan çantalardan ayrılır. Özellikle uzun süreli doğa gezileri için havalandırma sistemine sahip olan dağcı çantaları, profesyoneller için ideal bir tercihtir.
 • Günlük sırt çantaları kullanılabilirliği yüksek ürünleri içerir. Seyahatte, sporda, şehir içi gezilerinde veya kısa süreli hafta sonu gezilerinde ideal bir tercih olan ürünler, ortopedik taşıma askılar ve iç organizatörleri ile fonksiyonel çantalardan hoşlananların tercihi olur.
 • Çanta aksesuarları ve kılıfları arasında ise çanta yağmurluğu çeşitleri bulunur. Çanta yağmurlukları, çanta boyutuna göre değişen ebatlara sahip olup kullanışlılık açısından farklılık gösterir. Dayanıklı malzemeden üretilen ve yırtılmalara karşı tam koruma sunan modeller, profesyonellerin tercihi olur.
 • Markanın bel çantası ve boyun çantası çeşitleri arasında küçük, kullanışlı ürünler dikkat çeker. Bel çantaları doğa gezilerine uygun tasarımı ile sıradan çantalardan ayrılır. Boyun çantaları ise pasaport gibi değerli eşyaları taşımak için geliştirilmiştir.
 • Markanın trekking çantaları, doğada kullanıma uygun dağcı çantalarından daha küçük tasarımlar olarak karşınıza çıkar. Kısa doğa gezileri için tasarlanan çantalar, değişen iç hacimlerine göre farklı modellere sahiptir.

Ferrino Outdoor Aksesuarlar

Ferrino markasının kamp aksesuarları arasında binlerce ürün çeşidi yer alır. Kamp aksesuarları içinde, küçük çantası ile birlikte satışa sunulan havlu setleri öne çıkar. Ebatları ile fazla yer kaplamayan havlu setleri, yüksek emici dokusu ile sporcuların doğadaki yaşamını kolaylaştırır. Outdoor aksesuarlar arasında ise doğada konforlu zaman geçirmek için geliştirilen yardımcı ekipmanlar bulunur. Kamp duşu, güvenlik kemeri, cibinlik, çamaşır ipi, hamak gibi ürünler, Ferrino aksesuarlarından yalnızca bazılarıdır.


ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Ferrino Kamp Malzemeleri Fiyatları

246 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Ferrino Kamp Kampçılık Malzemeleri
  2. Victorinox Kamp Kampçılık Malzemeleri
  3. Cambridge Polo Club Kamp Kampçılık Malzemeleri
  4. Nurgaz Kamp Kampçılık Malzemeleri
  5. Deuter Kamp Kampçılık Malzemeleri
  6. Leatherman Kamp Kampçılık Malzemeleri
  7. Bora Kamp Kampçılık Malzemeleri
  8. Samsonite Kamp Kampçılık Malzemeleri
  9. Jack Wolfskin Kamp Kampçılık Malzemeleri
  10. Laken Kamp Kampçılık Malzemeleri
  11. Coghlan's Kamp Kampçılık Malzemeleri
  12. The North Face Kamp Kampçılık Malzemeleri
  13. Böker Kamp Kampçılık Malzemeleri
  14. Columbia Kamp Kampçılık Malzemeleri
  15. Jr Gear Kamp Kampçılık Malzemeleri
  16. Sailor Kamp Kampçılık Malzemeleri
  17. Modaroma Kamp Kampçılık Malzemeleri
  18. Gerber Kamp Kampçılık Malzemeleri
  19. Katarsis Kamp Kampçılık Malzemeleri
  20. Opinel Kamp Kampçılık Malzemeleri
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Renk A-Z
 7. Satıcı A-Z
 • Marka Ferrino
DSACategoryId/60001546/2147483604/1302431/ferrino
Başa dön