Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Galaxy Full Ortopedik Visco Yatak

Noa Yatak
9.769,00 TL
( / adet)
Loading interface...
DSACategoryId/60002028/2147483618/511123/516895

Galaxy Full Ortopedik Visco Yatak içerisinde bulunan visco konfor katmanı ile vücudunuzun doğal şekline uyum sağlayarak ortopedik anlamda en sağlıklı uykuları deneyimlemenizi sağlar. Çıkarılabilir kılıfı sayesinde dilediğiniz zaman kılıfınızı yıkayabilir ve sıradan yataklara göre uykunuzda dilediğiniz hijyene dilediğiniz sıklıkta elde edebilirsiniz. Galayxy yatak çift taraflı kullanıma uygundur ve yıl içerisinde belirli periyotlarda yatağınızı çevirerek yatağınızın kullanım ömrünü iki kat uzatabilir, sürekli olarak yeni bir yatak deneyimini yaşayabilirsiniz.

Visco Konfor Katmanı

Hafızalı sünger olarakta bilinen visco sünger ile elde edilen bu konfor katmanı vücudunuzun şeklini tam olarak alması, aldığı şekli koruyarak vücuda uygulanan sünger tepki baskısını azaltması ile basınç noktalarını azaltarak vücudunuz için ideal uyku pozisyonunuzu uzun süre koruyarak uyumanızı sağlar.

Çift Taraflı Kullanım

Galaxy yatak çift taraflı kullanılabilmesi sayesinde yıl içerisinde belirli periyotlarda çevrilerek yatağın tek yönlü eskimesi ve uzun süre kullanımlara karşın çökmeleri engelleyecektir. Yatağınızı her çevirdiğinizde sanki ilk günkü gibi yeni bir yatak deneyimi yaşayacak, yatağınızın ömrünü iki kat uzatacaksınız.

Çıkarılabilir ve Yıkanabilir Kılıf

Çıkarılabilir kılıflı yataklar standart yataklara göre hijyen ve bakım konusunda daha avantajlıdır. Fermuarlı çıkarılabilir kılıf sayesinde istenmeyen kirlenmeler, aşırı terleme vb durumlara karşı yatağınıza profesyonel bir temizlik işlemine ve maliyetine katlanmak zorunda kalmadan dilediğiniz zaman kılıfınızı çıkararak yıkayabilmenizi ve yatağınızı havalandırabilmenizi sağlar.

3D Spacer Nefes Alabilir Kumaş

Galaxy yatağın yan kısmında 3D spacer kumaş yer almaktadır. Normal kumaşlara göre fileli bir yapıda ve maksimum hava geçirgenliği ile üretilen bu kumaş sayesinde yatağınız her hareketinizde yan bölmelerinden yüksek oranda hava akışı sağlayabilir. Bu hava akışı terlemelerin hızlı kuruması, yatak yüzeyinin ferah ve nefes alabilir olması, yatak içerisinde nem, ter ya da uzun süreli kullanıma dayalı koku oluşumları gibi istenmeyecek durumların önüne geçilmesini sağlar.

OEKO-TEX Nedir?

OEKO-TEX derneği İsviçre Zürih merkezli bağımsız bir kalite kontrol sertifika mekanizmasıdır.Tekstil sektöründe üretilen bütün mamullerin, ham madde aşamasından üretimin son aşamasına kadar çevreye ve insan sağlığına duyarlı üretildiğini ve ortaya çıkan mamullerin kanserojen maddeler içermediğini kontrol ve garanti eder. Önce insan misyonunu benimseyerek üretim yapan Noa Yatak markamız kapmasında kullanılan bütün ürünler OEKO-TEX kalite sertifikalarına sahiptir.

Yay Tipi Yaysız
Malzeme Visko
Türü Tek Kişilik
Yükseklik 26 cm
Ambalaj Şekli Roll Pack
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV00002LL4UC
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön