Heyner Yatak; kullanıcılara, ihtiyaçları doğrultusunda en konforlu yatak modellerini sunuyor. Visko, yaylı ve lateks yatak çeşitleri olarak başlıca üç gruba ayrılan Heyner ürünlerinin her ebatta ve çeşitli donanımlara sahip birçok farklı ürünü bulunuyor. Çoğunluğu tay tüyü, pamuklu, bambu gibi su geçirmeyen ve leke tutmayan ithal kumaştan üretilen ortopedik yataklar size mükemmel uyku ve sırt ve eklem ağrılarında azalma ihtimali ve dayanıklılık sunuyor. Tek kişilik, tek kişilik geniş, çift kişilik, çift kişilik geniş, bebek yatakları gibi seçeneklerle sizi buluşturan markanın bambu, tay tüyü gibi birçok kumaş seçeneği var. Karyolalarınız ve yatak başlarınızla kullanabileceğiniz yataklar kaliteli bir yaşamın adeta anahtarı gibi. 

Tay Tüyü ile Konforlu Uyku 

Kişilerin gün içinde daha başarılı, aktif ve yüksek enerjide olmalarının ilk koşulları arasında kaliteli bir uyku olduğu biliniyor. Hal böyle olunca ortopedik yatakların tercih edilmeleri kaçınılmaz oluyor. Kişilerin kendilerine uygun özellikte yatak seçimleri tüm fiziki yapılarını, omurga ve eklemlerini bire bir etkiliyor. Tay tüyü ürünler aşağıdaki özellikleriyle ön plana çıkıyor:

 • Tay tüyü kumaşın dokusu kadife-süet arasında bir yapıdadır.
 • Bu kumaşlar püskürtme yöntemiyle üretildiklerinden, doğal tay tüyü sırtını andırıyor. 
 • Kumaş sık dokunduğundan arada boşluklar bulunmuyor ve böylelikle sıvılar kumaşa işlemeden üzerinden akıyor. 
 • Tay tüyü kumaşlar yırtılma, yıpranma gibi istenmeyen durumlara karşı ekstra dayanıklı üretiliyor.
 • Kolay temizlenen, kişileri terletmeyen özellikleri sayesinde yoğun olarak tercih ediliyor.

Heyner Yaylı Yataklarda Kaliteli Uyku Düzeni Nasıl Sağlanıyor?

 • Yaylı yatak modelleri kişilere ihtiyaçları olan desteği sağlayarak, hayatlarının üçte birini geçirdikleri yataklarında konforla uyumalarını sağlıyor.
 • Heyner ortopedik yatakların pamuklu kumaştan üretilmiş yüzeyleri, hava geçirgenliğini en iyi şekilde sağlayarak terlemeye engel oluyor.
 • Heyner ürünleri kendilerine özel dolgu malzemeleri sayesinde kullanıcılara mükemmel uyku konforu sağlıyor.
 • Ürünlerin yay dizilim sistemleri ergonomik olarak vücudunuzun ağırlık noktalarını destekliyor ve uyku için gerekli desteği sağlıyor.
 • Bebek yatakları üretimine de olağanüstü özen göstere Heyner, miniklerin yatakta uzun süre geçireceklerini öngörerek, onların bu süreyi en rahat şekilde tamamlamaları için her tür donanımı sunuyor. 

Bambu Kumaşlardan Genel Doğallık

Hafif ve ince yapıya sahip bambu kumaşlar, doğal ve dayanıklı ürünlerden oluşuyor. Aşınmalara karşı dirençli olan kumaşlar, insan tenine reaksiyon göstermemeleri nedeniyle tercih ediliyor. Teri ve nemi anında emen kumaşlar, böylelikle sizi uyku esnasında üşüme ve ter hissiyle karşı karşıya bırakmıyor. Vücudunuzun doğal ısı dengesini termal düzeyde ayarlayarak rahat, sağlıklı ve derin uyku uyumanızı olanaklı kılıyor. Bu kumaşların bir diğer tercih edilme nedeni anti bakteriyel özellikleri oluyor. Yaz aylarında terlemelerden ve sıcaklıktan şikayetçi olanlar için de bambu kumaştan üretilen yataklar adeta kurtarıcı oluyor. Heyner yataklar;

 • Kullanıcıların vücut ısılarına ve ortam sıcaklıklarına karşı duyarlı oluşlarıyla ön plana çıkıyor.
 • Uyku sürecinde kişilerin omurgalarının doğru çizgide kalmasına yardımcı oluyor. 
 • Omurganın doğal eğriliğini koruyan tasarım sayesinde derin, dinlendirici uykuya yardım ediyor. 
 • Dolaşım sorunları, bel fıtığı, sırt ağrısı sorunlarına sahip kişilerin sıkıntılarında azalma özellikleri görülebiliyor. 

Heyner Yatak Fiyatları 

Heyneryatak modelleri, ihtiyaçlarınız doğrultusunda birçok farklı donanımlarıyla size sunuluyor. Hangi ebatta yatağa ihtiyacınız olursa olsun, markanın koleksiyonunda size özel çözümler bulunuyor. Sert, orta sertlikte, yumuşak ve benzeri her tür isteğe karşılık veren ürünlerin fiyat aralıkları da değişken. Heyner yataklar kumaş özelliklerine, yay donanımlarına, sünger yapılarına, tasarımlarına ve daha birçok kritere bağlı olarak değişen fiyatlarla sizinle buluşuyor. Kendiniz, çocuklarınız, varsa yaşlı sevdikleriniz için kaliteli bir yatak satın alarak hayatınıza değer katma şansınız var. 

 

 

 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Heyner Yatak Fiyatları