Elektrik ve aydınlatma sektörünün öne çıkan firmaları arasında yer alan Horoz Elektrik, 90’lı yıllardan bu yana faaliyet gösteriyor. Sektörün değişen ihtiyaçlarına uygun yenilikçi ürünler üreten firmanın özen gösterdiği konular arasında müşteri memnuniyeti ilk sıralarda yer alıyor. Üretim süreçlerinde teknolojinin getirdiği olanakları en iyi biçimde kullanan marka, hem ulusal hem de uluslararası ölçekte adından söz ettiriyor. Armatürlerden LED ampullere, projektörlerden uzatma kablolarına kadar çok geniş bir ürün yelpazesi sunan Horoz Elektrik, müşterilerin beklentilerini en iyi biçimde karşılıyor. Kaliteli ve dayanıklı ürünleriyle göz dolduran marka, elektriği ideal bir şekilde kullanabilmenizi sağlayacak ürünleriyle dikkatleri üzerine çekiyor.

Elektrik ve aydınlatma sektörlerindeki hızlı değişime ayak uyduran şirket, vizyoner yönetim anlayışı ile farkını ortaya koyuyor. Farklı kullanım tarzlarına uygun armatür çeşitleri ile evleri, ofisleri ya da mağazaları nitelikli bir şekilde aydınlatabilmek mümkün oluyor. Markanın sunduğu panel armatürler ya da LED bant armatürler ile yaratılabilen şık atmosfer, dekorasyonun önemli olduğu mekanlarda oldukça işe yarıyor. Firmanın ürünleri arasında yer alan raylı LED armatür ve resim armatürü de vitrin benzeri mağaza alanlarında sıklıkla kullanılıyor. Kaliteli Horoz Elektrik armatürleri ile evler ya da ofislerde üst düzey aydınlatma deneyimi yaşanabiliyor.

Çağın teknolojik gelişmelerine göre kendisini sürekli yenileyen firma, gelişmiş aydınlatma ürünleri ile yaşam alanlarınıza konfor katıyor. Markanın ürettiği set üstü fener tarzı ürünler, farklı aydınlatma deneyimleri yaşamak isteyenler tarafından tercih ediliyor. Farklı bahçe armatürü çeşitleri ile kullanıcıların beğenisini kazanan Horoz Elektrik; dayanıklı, şık ve işlevsel ürünleri ile öne çıkıyor. Tecrübeli firmanın ürünleri arasında geniş alanlarda ya da yoğun aydınlatma gereken durumlarda işinize yarayacak LED projektor çeşitleri de yer alıyor. Sensörlü LED projektör çeşitleri de elektriği daha verimli bir şekilde kullanabilmenizi sağlıyor. Çok farklı ihtiyaçlar için tasarlanmış Horoz Elektrik ürünleri sayesinde yaşamınız konforlu bir hâle geliyor.

Elektrik ve aydınlatma sektörünün öncü firmaları arasında yer alan Horoz Elektrik, kurumsal yapısını vizyoner üretim anlayışı ile tamamlıyor. Markanın ürettiği ampuller, farklı güçlerdeki aydınlatma performansları ile dikkat çekiyor. Gün ışığı renginde aydınlatan ampullerin yanı sıra beyaz ışıklı ampuller de kullanıcıların beğenisini kazanıyor. LED ampul ve halojen ampul çeşitleri hem ev hem de ofis aydınlatma sistemlerinde başarılı bir şekilde kullanılabiliyor. Firmanın sunduğu LED iç mekan şerit çeşitleri de ilgi çekici iç mekan dekorasyonları için tercih ediliyor. Markanın ürün skalasında yer alan rustik LED ampuller, değişik konseptlerdeki mağaza veye restoranlar için özgün aydınlatma tasarımları ortaya çıkarabilmenizi sağlıyor. Firmanın kullanıcılara sunduğu LED gece lambası ve LED şarjlı ışıldak da fonksiyonel aydınlatma ürünleri arasında yer alıyor.

Kullanım alanı oldukça geniş olan aplik çeşitleri, markanın şık tasarım anlayışını başarılı bir şekilde yansıtıyor. Firmanın uzun süre kullanılabilen sağlam ürünleri, estetik yönleriyle de beklentilerinizi ideal bir biçimde karşılıyor. Horoz Elektrik, aydınlatma ürünlerinin yanı sıra kablo benzeri bağlantı elemanlarıyla kullanıcıların beğenisini kazanıyor. 6’lı, 4’lü ya da 3’lü priz çeşitleri ile hayatınızı kolaylaştıran firma, elektrik konusundaki farklı ihtiyaçlarınızı pratik bir şekilde karşılıyor. Markanın sunduğu arapuar çeşitleri evlerdeki elektrik kullanım deneyimini daha işlevsel bir hale getiriyor. Horoz elektrik ve aydınlatma ürünleri, daha yaşanılabilir mekanlara sahip olabilmenize imkan veriyor. Kablo ve aksesuarlar sayesinde ev içinde günlük olarak kullandığınız birçok elektrikli üründen daha rahat bir biçimde faydalanabilmeniz mümkün oluyor. Markanın LED ve halojen ampulleri evlerinizde hoş bir görsellik sağlıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...