Hazırladığı yatak tasarımlarıyla, Türkiye'de ilk akla gelen markalardan biri olan İdaş, yenilikçi tarzını yatakların vazgeçilmez unsuru yastıklara taşıyor. Bambu, elyaf, kaz tüyü ve visko gibi farklı dolgu malzemelerinin kullanıldığı yastıklar, sağlığınızı destekleyen yapılarıyla dikkat çekiyor. Yetişkin kullanıcılardan bebeklere kadar her yaşa uygun tasarımların bulunduğu İdaş yastık modelleri, kesintisiz ve konforlu uyku süreleri sağlıyor. Her mevsim için farklı ürün tasarımları bulunan İdaş yastıklar, tasarımları arasında dört mevsim kullanılabilen yastık ve kumaş türlerine yer veriyor. İdaş yastık çeşitleri, her bütçeye uygun ürün seçenekleri sunması sayesinde geniş kitlelere ulaşabilen bir marka olduğunu kanıtlıyor.

Kaliteli Uyku Süreleri için Micro Yastık Serisi

İdaş'ın hazırladığı yastık serileri içinde en geniş ürün çeşidine sahip olan Micro serisi, silikon ve elyaf dolgu malzemeler kullanılarak üretiliyor. Uyku kalitesini arttırmak adına farklı dolgu oranlarına sahip Micro yastıklar, uyku şekline uygun kalınlık ölçüleriyle üretiliyor. Micro Supple modelinde olduğu gibi elyaf ve silikon malzemelerin birlikte kullanıldığı hibrit ürünler, serinin beğenilen modelleri arasında yer alıyor. Kişisel ihtiyaçlar düşünülerek hazırlanan İdaş Micro serisi, 6 küçük yastıktan oluşan ve yükseklik seviyesini kullanıcıya bırakan Micro Multifit modeliyle, yastık kullanımına farklı bir uyguama katıyor. Uygun satış fiyatlarına sahip Micro serisi, en çok tercih edilen yastık modellerini kullanıcılarla buluşturuyor. 

Yüksek Teknoloji Ürünü: Visko Serisi

Visko serisi yastıklar, visko yatakların üretim mantığına uygun olarak, vücut anatomisine göre şekil alan dolgu malzemeleri kullanılarak üretiliyor. Özellikle boyun rahatsızlıkları olanların tercih ettiği visko serisi, farklı kumaş çeşitleri ile birlikte tasarlanıyor. Boyun bölgesini boşluk bırakmadan kavrayan visko yastıklar, tutulma ve boyun ağrısı riskini ortadan kaldırıyor. Bambu özlerinden elde edilen kumaşlar, visko yastıkların nemden etkilenmemesini sağlıyor. Terletmeyen ve hava geçirgenliğini yükselten bambu kumaş, uyku sırasında yüksek hava akışı oluşturuyor. Visko serisi yastıklar, farklı kumaş türleri dışında farklı dolgu malzemeleriyle de destekleniyor. Jel teknolojisi olarak bilinen malzeme, visko yastıklarda oluşan ısıyı tahliye ederek, daha serin yüzey alanı sayesinde terlemeyi engelliyor.

Uykunun En Doğal Hali: Kaz Tüyü Yastıklar

%100 doğal kaz tüyü kullanılan yastıklar, yumuşacık yapıları sayesinde en konforlu uykuları sağlıyor. İdaş Quill serisi yastıklar, beklentilere göre comfort ve soft gibi farklı sertlik derecelerine ayrılıyor. Doğal tüylerle doldurulan bu yastıklar, aynı zamanda mükemmel ısı birikimi yaratıyor. Özellikle kış aylarında tercih edilen kaz tüyü yastıklar, soğuk gecelerde sıcacık uykulara katkı sağlıyor. Kaz tüyü yastıklar, doğal malzemelerden elde edilmesi nedeniyle, İdaş yastık serileri arasında en yüksek fiyatlarla satışa sunuluyor. Bununla birlikte seride bulunan yastık fiyatları, kullanılan tüylerin kalite oranına göre kendi içinde fiyat farklılığı gösteriyor. 

Bebeklere Özel İdaş Tasarımları

İdaş bebek yastıkları, bebeklere özel ölçülerde, yüksek hava boşluğu oluşturacak şekilde hazırlanıyor. Mikrofiber yüzey kumaşları kullanılan bebek yastıkları; pamuk, elyaf ve silikon iç dolgu malzemelerin kullanılarak hazırlanıyor. Eco Fit Baby ve Baby Pufy gibi modelleri bulunan yastıklar, farklı yatış şekillerine göre değişik tasarımlar içeriyor. Bebekler için gerekli kuru ve serin yüzeyleri oluşturan İdaş bebek yastıkları, sahip oldukları kaliteli malzemelerle bebeklerin konforlu şekilde uyumasını sağlıyor. 

Kişiye Özel Yastık Çeşitleri

İdaş, yastık modellerinin üretiminde kullandığı kılıf ve dolgu malzemelerinin tamamında, belirlenen ihtiyaçlara uygun süreçlerden geçiyor. Sağlığa duyarlı malzemelerle hazırlanan tüm yastık modelleri, boyun ve omurga sağlına uygun olarak hazırlanıyor. Yıkanabilir ve kullanımı kolay ürünlerin yer aldığı yastık serileri, dayanıklı olması sayesinde uzun süreli kullanıma imkan tanıyor. Özel doldurma teknikleri ile hazırlanan ürünler, formunu kaybetmeden ilk günkü rahatlıkla kullanıma imkan sağlıyor. Tek kişinin kullanımına uygun ölçülerde hazırlanan tüm seriler, yatış şekillerine göre farklı dolgu seviyeleriyle, kullanıcı ihtiyaçlarını en iyi biçimde karşılıyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

İdaş Yastık Modelleri

35 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. İdaş Yastıklar
  2. Hepsiburada Home Yastıklar
  3. Taç Yastıklar
  4. Yataş Selena Yastıklar
  5. Pierre Cardin Yastıklar
  6. Linens Yastıklar
  7. Özdilek Yastıklar
  8. Karaca Home Yastıklar
  9. Madame Coco Yastıklar
  10. Eponj Home Yastıklar
  11. Alla Turca Yastıklar
  12. Mapka Home Yastıklar
  13. Viscofoam Yastıklar
  14. İstanbul Tekstil Yastıklar
  15. Othello Yastıklar
  16. Visko Love Yastıklar
  17. Hiss Medikal Yastıklar
  18. Yataş Bedding Yastıklar
  19. Softlife Yastıklar
  20. Genova Yastıklar
 3. Renk
 4. Fiyat Aralığı
  -
 5. Değerlendirme Puanı
 6. Sertlik Derecesi
 7. Yatış Biçimi
  1. Sırtüstü Yatış
  2. Yan Yatış
  3. Yüzüstü Yatış
  4. Destekleyici Yastık
  5. Sırtüstü Yatış;Yüzüstü Yatış;Yan Yatış
 8. Yastık Tipi
 9. Ebatlar
 10. Fırsat Ürünleri
 11. Renk
 12. Satıcı A-Z
 • Marka İdaş
DSACategoryId/60002028/2147483618/510008/idas
Başa dön