İdaş, Türkiye'de dünya standartlarıyla uyumlu yaylı yatak üreten ilk firma olmanın öncülüğünde çalışmalarına devam ediyor. 1965 yılında üretim yolculuğuna başlayan marka, en yeni teknolojileri kullanarak her ihtiyaca uygun yatay çözümleri hazırlıyor. İdaş, ürettiği yatak serilerinde 50 yılı aşan ustalık ve yeni nesil üretim teknolojilerini bir araya getiriyor. Kaliteli yatak denilince ilk akla gelen markalardan olan İdaş, sağlıklı bir yaşam için gerekli, konforlu uykuyu elde etmek adına uluslararası standartlarda çalışmalar yapıyor. Yaylı ve visko yatak kategorilerinde Boutıque, Clima ve Gold gibi seriler, İdaş'ın ürün çeşitlerinden bazılarını oluşturuyor. Kullanıcılar için daima kaliteli bir marka olan İdaş, sahip olduğu bu unvanı devam ettirmek adına en iyi ürünleri üretmeye devam ediyor.

Dünya Standartlarında Kaliteli Tasarımlar

İdaş yaylı yatak modelleri, bonnell ve pocket yay sistemleri kullanılarak üretiliyor. Yaylı yataklar, vücut ağırlığı ve fiziksel ihtiyaçlara uygun olarak sertlik oranlarını farklı yay sistemleriyle düzenliyor. Enerji seviyesinin daima yüksek kalması amacıyla tasarlanan yaylı yataklarda, tek veya çift taraflı ped uygulamaları gerçekleştiriliyor. Uykuda geçirilen süreler göz önüne alınarak, tüm yataklarda ortopedik ve anatomik destek sistemi kullanılıyor. Tek ve çift kişilik tasarımları bulunan yaylı yataklar, kullanıcı ihtiyaçlarına uygun şekilde değişen yükseklik ve genişlik ölçülerine sahip olacak şekilde üretiliyor. Kimyasal içermeyen malzemelerden üretilen İdaş yataklar, farklı üretim teknolojileri sayesinde doğal yapısını koruyarak uzun süreli kullanım imkanı sunuyor. Yaylı yatak serilerinde kullanılan dokulu pedler, değiştirilebilen fermuarlı yapılarıyla, daha hijyenik kullanıma imkan sağlıyor. Yaz ve kış mevsimine uygun olarak çift yönlü tasarlanan yaylı yatak modelleri, mevsim gereksinimleriyle uyumlu yüzey ısısını kullanıcılara kazandırıyor. 

Uzay Teknolojisi ile Gelen Uyku Keyfi

İdaş, yatak teknolojisinin gelişen yüzü visko yatak tasarımlarıyla, uyku keyfine farklı bir boyut getiriyor. Visko yataklar, Türkiye'de sadece İdaş tarafından kullanılan Becool & Tencer kumaş uygulamasına sahip. Bu sistem, kullanıcılara yumuşak yatağın rahatlığı ile sert yatağın yoğunluğunu birlikte sunuyor. İki özelliği bir arada buluşturan teknoloji, farklı vücut ağırlığına sahip kişilerin aynı yatağı kullanmasına imkan sağlıyor. Uyku anında vücut yüzeyinin farklı noktalarına basınç uygulanması, eklem ve bel ağrılarının azalmasına yardımcı oluyor. İdaş visko yatak serisi, basınç uygulamasıyla birlikte; ısı, nem ve hava transferi yapan yüzey teknolojisine sahip olacak şekilde üretiliyor. Becool & Tencer kumaş, uyku anında yatak yüzeyinde oluşan ısı ve nemi, hava kanalları yardımıyla tahliye ediyor. Bu teknoloji sayesinde, daha kuru ve serin uykular elde ediliyor. Visko yataklar, yaylı yataklara göre daha ince ve katlanabilir olmaları nedeniyle taşıma ve kullanımda büyük kolaylık sağlıyor. 

Gelenekten Yeniliğe Yatağın Gelişimi

İdaş, kaliteden ödün vermeden ulaşılabilir ücretlerle müşterilerin karşısına çıkmayı amaçlıyor. Belirlediği bu amaç doğrultusunda dolgu sistemlerinden, yay sistemlerine birçok yeniliği ürünlerinde kullanıyor. Tüketicilere en iyisini sunmak için yapılan çalışmalar, Jewelry ve Clima serisi gibi yüksek kaliteli ürünlerin ortaya çıkmasını sağlıyor. Geleneksel yaylı yatak ile yeni nesil akıllı yatak olarak bilinen visko yataklar; Climarelle, Mira Pocket gibi Türkiye'de ilk kez kullanılan sistemler yardımıyla üretiliyor. İnsan sağlıyla uyumlu kumaş ve dolgu malzemelerinin kullanılması, kullanıcıların mantar, küf ve bakteri oluşumuna karşı korunmasını ve güvenli ürünleri satın almalarını sağlıyor. Tüketici ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan yay özellikleri ve farklı ısı alanları gibi uygulamalar tek bir yatakta bir araya getiriliyor. Bu gibi yenilikçi özellikler, farklı ihtiyaçlar için yapılacak harcamaların tüketicilerin cebinde kalmasını sağlıyor. İdaş'ın ortaya koyduğu yenilikler, konforlu ve rahat yataklar kadar, bütçe dostu uygulamaların elde edilmesini de sağlıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

İdaş Yatak Fiyatları

56 ürün listeleniyor
Ev Dekorasyon
Ev Dekorasyon
Ev Tekstili
Ev Tekstili
Yataklar
Yataklar
Visco Yatak
Visco Yatak
Yaylı Yatak
Yaylı Yatak
Lateks Yatak
Lateks Yatak
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Ebatlar
Toplam 24 / 56 ürün
DSACategoryId/60002028/2147483618/511123/idas