Denizli’nin ev tekstili üretiminde dünya markası olmuş olan firmalarından MS Tekstil, gücünü üstün kalitesi sayesinde dünyanın pek çok farklı köşesine yaptığı ihracatlarından alır. 2008 yılında firma bünyesinde yaratılan İrya markası da 20 yıllık tecrübenin markalaşarak ilerlemesi düşüncesiyle oluşturulmuştur. Havlu, bornoz, banyo aksesuarlar ve paspasları, peşkir, peştamal, nevresim, yatak örtüsü, pike, yastık, yorgan, bebek tekstili ve "wedding" ürünleri ile ev tekstili ve banyo tekstili gibi kategorilerde kendine has, şık, elegan ve geleneksel tasarımları ile fark yaratmayı hedefler.

İrya Banyo Tekstili Çeşitleri Nelerdir?

İrya, banyo tekstili alanında havlu, banyo klozet takımı, peştamal, bornoz, plaj havlusu çeşitleriyle var olmaktadır. Havlu kategorisi altında el, yüz ve banyo havluları bulunmaktadır. Ürünler; Microline, Coresoft, bambu çeşitleriyle farklı ihtiyaçlara hitap eder. Micro pamuk penye ipliğine özel işlemler uygulanarak elde edilen microline havlu, doğal ve yumuşak kullanımının yanı sıra su emiciliğinin yüksekliğiyle de dikkat çeker. Coresoft havlular, penye core soft ipliği ve özel terbiye uygulamaları sayesinde standart havluya göre %30 daha fazla hacme sahiptir. Kabarık, yumuşak ve yüksek su tutma kapasitesine sahiptir. Bambu havlular, %50 bambu - %50 pamuk elyafından üretilir. Yumuşak, parlak ve ipeksi bir dokunuşa sahip oluşunun yanında doğal bambu elyafları sayesinde hijyeniktir

Banyo klozet takımları, 1400 g/cm'den başlayan yüksek pamuk içeriğiyle üretilir. İrya pamuk paspas, büyük yuvarlak tek paspaslardan ikili veya üçlü takımlara kadar pek çok farklı boyut ve tarzda üretilir. İrya banyo paspas takımı, banyonuzun zarafetini vurgulayacak pastel renklerden derin mavi tonlara kadar uzanan zengin bir renk yelpazesine sahiptir.

Peştamal ve bornozlarda da havludaki pamuk seçenekleri bulunabilir. İrya'da, kabarık ve lüks dokunuşlardan hoşlanan kullanıcıların yanı sıra kara tezgah üretimi peştamalların doğal dokusunu sevenler de kendilerine uygun ürünleri bulabilirler.  

İrya Yatak Odası ve Mutfak Ürünlerinde Hangi Çeşitler Bulunur?

İrya, yatak odası çeşitleri üretiminde de tekstil konusundaki ustalığını ortaya koymuştur. Ürettiği nevresim takımları, pikeler, pike takımları, yatak örtüleri, çarşaflar, yastık kılıfları ve yorganlar, yüksek pamuk kalitesi, üstün işçilik kalitesi ve makinede yıkanabilme özellikleri ile benzerlerinden ayrılır. %100 pamuktan üretilirler. Böylelikle uyku esnasında nefes alarak sağlıklı bir uykuya imkan tanırlar. Tek kişilik veya çift kişilik gibi farklı ebatlarda bulmak mümkündür.

Yorganlarda dolgu için %100 silikonize elyaf 300/m², kılıf için %100 microfiber kumaş kullanılır. Doğal malzemelerden vazgeçmeyenler için yün yorgan seçeneği de bulunur. Yün yorganlarda dış kumaş, %100 pamuk percale (pamuk ipliği ile çok sık dokunmuş kumaş),; dolgu ise %100 saf koyun yünüdür. Bebek yorgan setlerinde yorgan ve yastık bulunur ve bebek sağlığı göz önünde bulundurularak üretilmişlerdir. Bir yüzü rachel (tüylü doku), bir yüzü %100 microfiber kumaştır. Yıkanabilir kapitoneli yastık kılıfı da setlerde yer alır. İçi silikonize boncuk elyaf dolguludur.

Mutfak işlerinde kullanmak üzere pamuk kurulama bezleri de üreten İrya; bezlerin sağlıklı, çabuk kuruyan ve su emme kapasitesi yüksek olmasına özen gösterir.

İrya Banyo Ürünleri Nelerdir?

İrya, ürettiği banyo tekstili ürünlerini tamamlayacak aksesuarları da kullanıcılarına sunmaktadır. Aksesuar kategorisinde İrya sıvı sabunluk, çöp kutusu, diş fırçalık, klozet fırçalığı ve sabunluk bulunmaktadır. Kendi takımınızı oluşturmak isterseniz ürünleri tek tek alabileceğiniz gibi, set hâlinde satılan, zarif desen ve renkleri ile göz dolduran takımları da seçebilirsiniz. Daha klasik bir banyo tasarımı için seçilebilecek beyaz ve altın tonlarında, işlemesi otantik takımlar da genel tarzı tamamlar ve vurgular. Modern banyolar için tasarlanmış sade ve keskin çizgilere sahip ürünler ise yenilikçi tarzları ile öne çıkarlar.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

İrya

1.046 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Renk
  5. İplik Türü
  6. Ebatlar A-Z
  7. Satıcı A-Z
  8. Kelime Filtresi
Yarın KapındaYarın Kapında ürünlerini görmek için konumunu seç.
Konum:
seçilmedi
Başa dön