İnsanlar günlük hayatın koşturmacasında yorulabiliyor. Bu yorgunluk ise gece uykusu ile giderilebiliyor. İnsan vücudu uykuya ihtiyaç duyuyor. Günün belli bir saatinde uyuyarak insanlar hem bedenini hem de ruhunu dinlendirebiliyor. Uykudan tam anlamıyla verim alınabilmesi için bazı eşyalara ihtiyaç duyuluyor. Bu eşyalar arasında yataklar ön plana çıkıyor. Her kullanıcı farklı bir yatağa ihtiyaç duyabiliyor. Yatağın kullanıcının vücuduna uygun seçilmesi, kaliteli bir uyku için oldukça önemli. Aksi bir durumda yani kalitesiz bir yatak seçildiğinde kullanıcı uykudan tam verim alamıyor. Dolayısıyla kullanıcı ruhsal ve fiziksel olarak olumsuz etkileniyor. Omurganın doğal pozisyonunu koruyan yataklar ile uykuya geçilmesi doğru bir tercih oluyor. Yanlış yatak seçimi, kullanıcıların kasları, sinirleri ve damarları üzerinde baskı oluşturabiliyor. Bu baskılar ise vücut ağrılarına sebebiyet verebiliyor. Bu gibi sorunları göz önüne alarak üretim faaliyetlerini sürdüren İstikbal yatak çeşitli alternatif seçeneklerle kullanıcıların karşısına çıkıyor. Marka insan beden sağlığını destekleyen birçok yatak çeşidine sahip. 

İstikbal yatak çift kişilik yatak odalarında kullanım için uygunluk gösteriyor. İstikbal yatak tek kişilik ise genellikle çocuk ya da misafir odalarında kullanılıyor. İstikbal yatak modelleri uyku konforu arayan herkese hitap ediyor. Yataklar farklı özelliklere sahip olarak tasarlanıyor. Her bir İstikbal yatağın farklı özelliği bulunuyor. 6 spirli bonel yay teknolojisi ile üretilen İstikbal Sleepy yatak aynı zamanda ısıl işlem gören karbonlu çelik tellerden oluşuyor. Bu şekilde yatağın dayanıklılığı arttırılıyor. Çeşitli özelliklerdeki kumaşlarla tasarlanan İstikbal yatak modelleri farklı kullanıcı ihtiyaçlarına yanıt veriyor. Bentonite kili ile tasarlanan İstikbal Detox yatak, kullanıcıların rahat bir uyku çekmesini mümkün kılıyor. Uyku zamanını konforlu ve verimli geçiren kullanıcılar daha az stres yaşıyor ve dinç uyanıyor. Yatakta rahat etmeyen kullanıcılar sürekli uyandığı için uykuları bölünebiliyor. Bunun ana sebebi yatağın yaylarından ve süngerlerinden kaynaklanıyor. Yatağın en üst yüzey kısmında yer alan kumaşın içeriği oldukça önemli. Kullanıcıların konforlu bir uyku uyumalarını sağlayan İstikbal Optimal yatak, yüzeyine dağıtılan ve elyaf eklenen iç yapısıyla ağırlığın yatağın yüzeyine eşit bir şekilde dağılmasını sağlıyor. Kot görünümlü bir kumaşa sahip olan İstikbal Indigo yatak farklı tasarım ve çizgilerden hoşlanan kullanıcılara hitap ediyor. Çok katmanlı sünger yapısına sahip olan İstikbal Dreamwell yatak kesintisiz bir yay desteği sunuyor. İstikbal tam ortopedik ve sert yataklarda amaç kullanıcıların tüm vücuduyla yatağın üst yüzeyinin tam temas etmesi oluyor. İstikbal yatak pedi yıkanabilir özelliği ile avantaj sağlıyor. Deliksiz bir uyku deneyimi vadeden İstikbal yatak çeşitleri her bütçeye ve ihtiyaca hitap eden seçeneklerle satışa sunuluyor. Türkiye’nin bilindik ve önde gelen yatak markalarından biri olan İstikbal, sert ve yumuşak seçeneklerden oluşuyor. İstikbal yatak modellerini görüntüleyerek vücut yapınıza en uygun olan ürünü tercih edebilirsiniz. 

İstikbal Yatak Çeşitleri

Yatak odalarının en önemli unsurları arasında yer alan yataklar ilk sırada geliyor. Beden sağlığı üzerinde doğrudan etki gösteren yataklar, kullanıcıların rahat bir uyku çekmesini ve dinlenmesini sağlıyor. Kaliteli bir yatak ile deliksiz bir uyku deneyimi yaşanabiliyor. Şık tasarımlara sahip olan İstikbal yatak modelleri aynı zamanda konfor sunuyor. İstikbal yatak çeşitleri arasında; Quantum Prime yatak, Royal Exclusive yatak, Stress Free Young yatak, Diamond Prime yatak, Self Clean Body Plus yatak, Detox Prime yatak, Detox Ultra yatak, Active Life Gold yatak, Active Life Bronze yatak, Graphene Premium yatak, Graphene Dream yatak, Sleepwell Energy yatak yer alıyor. Aynı zamanda İstikbal yatak modelleri arasında; Self Clean Ultra yatak, Bamboo Line yatak, Indigo yatak, Viscofleks yatak, Unstress yatak, Stress Free yatak, Optimal yatak, Sleepy yatak, Dreamwell yatak ve Prestij Round yatak bulunuyor. Markanın yatakları içerisinde kullanılan yay türüne, yatağın boyutuna, sünger tipine göre değişiklik gösterebiliyor. Aynı zamanda İstikbal yatakların sertliği ve üretildiği malzemeler de farklılaşıyor. Sağlığa zararlı maddeler içermeyen İstikbal yataklar uzun süreli kullanım vadediyor. Anti-statik özelliğindeki kumaşla tasarlanan İstikbal Stress Free Young yatak, stresin ve negatif enerjinin vücuttan uzaklaştırılmasında kullanıcılara yardımcı oluyor. Ayrıca Stress Free Young yatak su itici kumaşı sayesinde yatağın ıslanması durumunda ıslaklığın yatağın içine geçmesini engelliyor. İstikbal Indigo yatak çift taraflı bir kullanıma sahip. Özel kot uygulamalı kumaşa sahip olan Indigo yatak şık tasarımı ile beğeni topluyor. Kenar destek süngerlerine sahip olan yatak konforu vurguluyor. 

 • İstikbal Quantum Prime Yatak

İstikbal Quantum Prime yatak; 100x200, 120x200, 140x190, 150x200, 160x200, 180x200, 200x200 ve 90x190 ölçüleri ile satışa sunuluyor. Cell pocket ve torba yay sistemine sahip olan Quantum Prime yatak örme bir kumaş ile tasarlanıyor. Yumuşak yapıdaki Quantum Prime yatak tek yüzey kullanılabiliyor. 

 • İstikbal Royal Exclusive Yatak 

İstikbal Royal Exclusive yatak orta sertliğe sahip. Farklı ölçülerde tasarlanan Royal Exclusive yatak 28 cm bir yükseklik sunuyor. Hybrid ve megacell sünger kullanılarak üretilen Royal Exclusive yatağın çift yüzey kullanımı mevcut. Visco sünger ile üretilen yatak yıkanabilir pedleri sayesinde pratik bir yatak temizliği sunuyor. Ayrıca yatak örme bir kumaşa sahip. 

 • İstikbal Stress Free Young Yatak

İstikbal Stress Free Young yatak 27 cm yüksekliğe sahip. Sert olarak tasarlanan Stress Free Young yatak anti statik özelliği ile dikkat çekiyor. Stress Free Young yatak kuru temizleme yapılabilir pedleri sayesinde avantajlı bir kullanım sağlıyor. Aynı zamanda Stress Free Young ortopedik bir yatak olarak ön plana çıkıyor. 

 • İstikbal Diamond Prime Yatak

36 cm yüksekliğe sahip olan İstikbal Diamond Prime yatak torba yay sistemi kullanılarak tasarlanıyor. Diamond Prime yatak orta bir sertliğe sahip. Ayrıca yatak örme kumaş kullanılarak üretiliyor. Şık görünüme sahip olan yatak kaliteli bir uyku deneyimi vadediyor. Pocket yay sistemi ile geliştirilen yatak, uyku sırasında vücuda optimum bir destek sağlıyor. Diamond Prime yatağın tek yüzey kullanımı mevcut. 

 • İstikbal Self Clean Body Plus Yatak

İstikbal Self Clean Body Plus yatak, 29 cm yüksekliğe sahip. Self Cleaning özelliği ile dikkat çeken yatak sert yatakta yatmaktan hoşlanan kullanıcılara hitap ediyor. Sl kesintisiz yay sistemi ile üretilen yatak ortopedik özelliğe sahip. 

 • İstikbal Detox Prime Yatak

35 cm yüksekliğe sahip olan İstikbal Detox Prime yatak extra rahatlık sunan pedler kullanılarak üretiliyor. Kuru temizleme yapılabilir pedler sayesinde yatak pratik bir şekilde temizlenebiliyor. Yumuşak yapıdaki yatağın yapımında thermobond elyaf, torba yay sistemi ve örne kumaş kullanılıyor. Gri renkteki yatak tek yüzey bir kullanım sunuyor. 

 • İstikbal Detox Ultra Yatak

İstikbal Detox Ultra yatak orta sertliğe sahip. Sl kesintisiz yay sistemi kullanılarak üretilen yatakta örme kumaş yer alıyor. Gri renkteki yatak tek yüzey kullanılabiliyor.

 • İstikbal Active Life Gold Yatak

33 cm yüksekliğe sahip olan İstikbal Active Life Gold yatak 5 bölgeli sünger sistemi ile konfor sağlıyor. Yumuşak yapıdaki yatağın pedleri kuru temizleme yapılabiliyor. Krem rengi yatak tek yüzey kullanım sunuyor. 

 • İstikbal Active Life Bronze Yatak

Yumuşak yapıdaki İstikbal Active Life Bronze yatak 26 cm yükseklik sunuyor. Krem rengindeki yatak tek yüzey kullanılabiliyor. Torba yay sistemi ile üretilen yatak örme bir kumaşa sahip. 

 • İstikbal Graphene Premium Yatak

34 cm yüksekliğe sahip olan İstikbal Graphene Premium yatak tek yüzey kullanım sunuyor. Gri renkteki yatak yumuşaklıktan hoşlanan kullanıcılara hitap ediyor. Graphene teknolojisi ile tasarlanan yatak örme kumaşlarla tasarlanıyor. 

 • İstikbal Graphene Dream Yatak

Graphene teknolojisi ile tasarlanan İstikbal Graphene Dream yatak 26 cm yükseklik sunuyor. Sert yapıdaki yatak kuru temizleme yapılabilir pedlere sahip. Gri rengindeki yatak tek yüzey kullanımı ile dikkat çekiyor. 

 • İstikbal Sleepwell Energy Yatak

27 cm yüksekliğe sahip olan İstikbal Sleepwell Energy yatak, sert tasarım sunuyor. Cooler ve viscojel teknolojisi kullanılarak üretilen yatak örme bir kumaşa sahip. Çift taraflı kullanılabilen yatak aynı zamanda çamaşır makinesinde yıkanabilir pedleri sayesinde temizlik avantajı sağlıyor. İki farklı bölüme sahip olan Sleepwell Energy yatağın bir bölümü sert iken, diğer bölümü yumuşak. 

 • İstikbal Self Clean Ultra Yatak

Orta sertlikteki İstilbal Self Clean Ultra yatak örme bir kumaşa sahip. Yatağın tasarımında bonel yay sistemi kullanılıyor. Beyaz renkteki yatak tek yüzey kullanımı sunuyor. 

 • İstikbal Bamboo Line Yatak 

Orta sertlikteki İstikbal Bamboo Line yatak çift taraflı kullanım avantajı sunuyor. 30 cm yüksekliğindeki yatak beyaz bir renge sahip. Örme kumaş ile tasarlanan yatakta Sl kesintisiz yay sistemi bulunuyor. 

 • İstikbal Indigo Yatak

33 cm yüksekliğindeki İstikbal Indigo yatak orta bir sertlik sunuyor. Sl kesintisiz yay sistemi kullanılarak üretilen yatak çift taraflı kullanılabiliyor. Örme kumaş ile tasarlanan yatak mavi rengi ile dikkat çekiyor.

 • İstikbal Viscofleks Yatak

20 cm yüksekliğe sahip olan İstikbal Viscofleks yatak orta bir sertlik sunuyor. Hybrid ve megacell sünger kullanılarak üretilen yatak yıkanabilir kılıfı sayesinde pratik şekilde temizlenebiliyor. Tek yüzey kullanıma sahip olan yatağın rengi beyaz ve yatak pedleri çamaşır makinesinde yıkanabiliyor. 

 • İstikbal Unstress Yatak

Sert yapıdaki İstikbal Unstress yatak 23 cm bir yükseklik sunuyor. Yatak pedleri kuru temizleme yolu ile temizlenebiliyor. Su itici yüzeye sahip olan yatak olası su dökülmelerinde yatağın içine su geçmesini önlüyor. Ortopedik bir yatak olan İstikbal Unstress beyaz bir renge sahip. 

 • İstikbal Stress Free Yatak

27 cm yüksekliğindeki İstikbal Stress Free yatak, sert yatak isteyen kullanıcılara hitap ediyor. Su itici yüzeye sahip olan yatak avantaj sağlıyor. Aynı zamanda yatak pedleri çamaşır makinesinde yıkanabiliyor ya da kuru temizlemesi yapılabiliyor. Beyaz renkteki yatak tek yüzey kullanım sunuyor. 

 • İstikbal Optimal Yatak

Sert yatak sevenlere hitap eden İstikbal Optimal 24 cm yüksekliğe sahip. Örme bir kumaşla tasarlanan yatak çift taraflı kullanılabiliyor. İstikbal Optimal yatağın beyaz ve krem rengi mevcut. 

 • İstikbal Sleepy Yatak

Yumuşak yapıdaki İstikbal Sleepy yatak 27 cm yüksekliğe sahip. Örme kumaş ile tasarlanan yatak bonel yay sistemi kullanılarak üretiliyor. Beyaz renkteki yatak tek yüzey kullanımı sunuyor. 

 • İstikbal Dreamwell Yatak

22 cm yüksekliğe sahip olan İstikbal Dreamwell yatak örme bir kumaşla tasarlanıyor. Dreamwell yatağın üretiminde Sl kesintisiz yay sistemi kullanılıyor. Beyaz rengindeki yatak tek yüzey kullanımına sahip. 

 • İstikbal Prestij Round Yatak

36 cm yüksekliğindeki İstikbal Prestij Round yatak bonel yay sistemi kullanılarak üretiliyor. Örme kumaşla tasarlanan yatak tek yüzey kullanılabiliyor. Beyaz renkteki yatak çeşitli ölçülerde üretilerek farklı ihtiyaçlara yanıt veriyor.

İstikbal Yatak Ölçüleri

İstikbal yatak ölçüleri farklı seçenekleri ile her kullanıcı ihtiyacına yanıt verebiliyor. 90x190 boyutundaki İstikbal yataklar en küçük boyutu ile genellikle çocuk ve genç odalarında kullanılıyor. İstikbal 90x200 cm boyutundaki İstikbal yataklar ise genç ve uzun boylu kullanıcılar için özel olarak tasarlanıyor. Dar bir ene sahip olan bu yatak genellikle misafir odalarında tek kişinin kullanımı için tercih ediliyor. Daha geniş bir alana sahip olan 120x200 boyutundaki İstikbal yatak da tek kişi kullanım için uygunluk gösteriyor. Bir buçuk kişilik olarak belirtilen İstikbal yataklar iki kişinin de sığabileceği bir genişlik vadediyor. İstikbal yatak ölçüleri arasında en geniş olanı battal boyutu ile 200x200 olarak ön plana çıkıyor. 

İstikbal Yatak Satın Alırken Hangi Özelliklerine Dikkat Edilmeli?

İstikbal yatak modelleri farklı fonksiyonel özelliklere, tasarımlara ve boyutlara sahip oluyor. Bu nedenle İstikbal yatak satın almadan önce kullanıcıların dikkat etmesi gereken bazı özellikler bulunuyor. İlk olarak dikkat edilmesi gereken şey yatağın kullanıcı vücuduna uygun olması oluyor. Örneğin; İstikbal ortopedik yataklar oldukça rahat ve konforlu bir uyku deneyimi yaşatıyor. Bazı yatakların su itici özelliği bulunabiliyor. İstikbal yataklar sertlik yapılarına göre değişkenlik gösterebiliyor. Bazı yataklar yumuşak, bazısı orta sert bazısı ise daha sert olabiliyor. Her kullanıcı kendi vücuduna göre seçimini yapabiliyor. İstikbal yatakların renkleri de çeşitlilik gösteriyor. Renk seçenekleri arasında; beyaz, krem, gri gibi alternatifler yer alıyor. İstikbal yataklar farklı boyut seçenekleri ile kullanıcı ihtiyaçlarına yanıt verebiliyor. Tek ve çift kişilik olarak tasarlanan İstikbal yatakların üretiminde birçok farklı teknolojiden yararlanılıyor. 

İstikbal Markası Hakkında Kısaca Bilgi

1957 yılından beri faaliyet gösteren İstikbal markası geniş bir ürün çeşitliliği sunuyor. Türkiye’nin bilindik markaları arasında yer alan İstikbal, mobilya sektörünün lideri olarak ön plana çıkıyor. İstikbal ürünlerini hem yurt içinde hem de yurt dışında satışa sunuyor. İstikbal markasının ürün gamı arasında; oturma odası eşyaları, yemek odası eşyaları, yatak odası takımları, yataklar, bazalar, genç ve bebek odası takımları, bahçe ve balkon takımları yer alıyor. 

İstikbal Yatak Fiyatları

İstikbal yatak fiyatları modeline, boyutuna, tasarımına ve teknolojik özelliklerine göre değişiklik gösteriyor. Marka her kullanıcı bütçesine hitap eden İstikbal yatak seçeneği sunuyor. Farklı fiyat seçenekleri ile satışa sunulan İstikbal yataklar uzun yıllar kullanılabildiği için kullanıcı bütçesini koruyor. İstikbal yatak modelleri artan ya da azalan fiyat şeklinde listelenebiliyor. Beğenilen İstikbal yataklar kendi aralarında ya da farklı marka yataklarla hem fiyat hem de özellik açısından karşılaştırılabiliyor. Bu karşılaştırma işlemi sonucunda ise her kullanıcı kendi bütçesine ve ihtiyacına hitap eden yatağa erişebiliyor. İstikbal yatak araştırmasında en az ve en çok şekilde fiyat aralığı belirlemek mümkün. Böylece kullanıcılar kendi bütçelerinin dışına çıkmadan alışverişlerini tamamlayabiliyor. İstikbal yataklar için renk, boyut, özellik ve satıcı filtrelemesi yapılabiliyor. Filtreleme özelliği sayesinde kullanıcılar satın almak istedikleri yatak modeline daha hızlı ulaşıyor. Böylece zamandan tasarruf sağlanıyor. Satıcı seçiminde hızlı teslimat yapan ya da diğer satıcılara nazaran daha ekonomik fiyat sunan satıcı değerlendirilebiliyor. Bu şekilde hem bütçeden tasarruf sağlanabiliyor hem de acil ihtiyaçlar hızlıca giderilmiş oluyor. Bütçenizi etkin değerlendirmek üzere Hepsiburada ile fiyatları inceleyebilirsiniz. 

İstikbal Yatak Yorumları

İstikbal yatak yorumları deneyim sahibi kullanıcıların olumlu ve olumsuz fikirlerinden oluşuyor. Yatağı daha önce satın alarak deneyimleyen kullanıcılar ürün hakkındaki tüm fikirlerini yorum yazarak bildiriyor. Bu yorumlar yatağı ilk kez deneyimleyecek olan kullanıcılara avantaj sağlıyor. Yatak seçimi konusunda kararsız kalan kullanıcılar yorumları okuyarak satın alma kararını netleştirebiliyor. Ancak yatak konforu her kullanıcı özelinde değişiklik gösterdiği için sadece yorumlara bakılarak hareket edilmesi önerilmiyor. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

İstikbal Yatak Fiyatları

35 ürün listeleniyor
Ev Dekorasyon
Ev Dekorasyon
Ev Tekstili
Ev Tekstili
Yataklar
Yataklar
Visco Yatak
Visco Yatak
Yaylı Yatak
Yaylı Yatak
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Ebatlar
Toplam 24 / 35 ürün
DSACategoryId/60002028/2147483618/511123/istikbal