LAMPTIME, kuruluş ekibinin 1976’dan itibaren elektrik ve aydınlatma alanında verdiği nitelikli hizmetler ve kazandığı tecrübeler neticesinde, 2004’de, LAMPTIME Elektrik A.Ş. adı altında faaliyete başlamıştır. Aydınlatma ve elektrik ürünlerinin ithalat ve satışını yapan LAMPTIME, her bütçeye uygunluk gösteren ve kaliteden ödün vermeyen ürünlerini, kısa sürede geniş müşteri portföyüne ulaştırmıştır.

Marka, karşılıklı fayda ve işbirliği ile gelişmeyi hedefleyen satış organizasyonunu hayata geçirmek için 2013 yılında, İstanbul satış bürosunu faaliyete geçirmiştir. İstanbul Beyoğlu’ndaki satış bürosunun açılmasıyla, yurt içinde ve yurt dışında bulunan en gelişmiş üretim tesislerinde çalışmalara başlayarak, LAMPTIME adı altında ürettiği yüksek kalitedeki elektrik ve aydınlatma ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunmuştur.

2016 yılı itibariyle LAMPTIME, yarım asra yakın zamandır sektörden edindiği bilgi, birikim ve sermayeyi tümüyle Türkiye sınırları içinde değerlendirmek istemiştir. Ülke gelişim ve refahına katkı sağlama amacı güden marka, Türkiye’de kuracağı kendi tesislerinde üretim yapma kararı alarak, hızla yerli yatırımlarına başlamıştır. Dünyadaki değişen teknolojik ilerlemeleri yakın takibe alan bu yerli üretici, enerjiden tasarruf sağlayan elektrikli aydınlatma ve LED aydınlatma ürünlerinden LED kapsül ampul, LED şerit, armatür, spot ve ışıldak alanında kısa zamanda uzmanlaşmıştır.

LAMPTIME, bugün, 7500 metrekarelik alana kapalı olarak kurulmuş tesisinde, üst düzey üretim teknolojilerini içeren metotları kullanarak, kalite ve kullanıcı memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden, üretim çalışmalarına devam ediyor. Marka, Ar-Ge laboratuvarlarında birleştirdiği LED ve elektronik teknolojisinden aldığı gücü, müşteri taleplerini en üst seviyede karşılamaya yönelik, ihtiyaca cevap veren ürün yelpazesine yansıtıyor. Sektörün aranan isimleri arasında yer alan LAMPTIME’nin satış sonrasında da hizmet veriyor oluşu, müşterilerine yüksek güvenilirlik sunarak, markanın kullanıcı memnuniyeti odaklı çizgisindeki kararlılık ve istikrarının altını çiziyor.

LAMPTIME, ana tesisindeki üretim altyapısını, tam otomatik statik toz boya tesisi, robotlu kaynak teknolojisi, SMT elektronik kart dizgi hattı ve ürün montaj hatları gibi yenilikçi yapılanmalarla oluşturuyor. Diğer yandan araştırma geliştirme birimini ve aydınlatma laboratuvarlarını uluslararası standartlara taşıyarak, geleceğe dair izlediği vizyonu genişletiyor. Markanın nitelikli ve ileri görüş sahibi kadrosu, küresel pazardaki her geçen gün değişen inovaktif ürün ve hizmetleri araştırıp, geliştirerek, daha iyisini üretmek adına üstün çaba sarf ediyor.

“Geleceği aydınlatın” sloganı ile yola çıkan LAMPTIME, üretimde inovaktif teknolojileri kullanılırken, çevre duyarlılığından da ödün vermiyor. Marka, gün geçtikçe tükenen enerji kaynaklarını daha etkin ve verimli kullanılmak için düşük enerji tüketimi ile yüksek performans gösteren aydınlatma ürünleri tasarlıyor. Bir üretici olarak çevreye karşı sorumluluklarının bilinciyle, ISO 14001 çevre yönetim sistemini kullanıyor. Çalışan sağlığı ile yürütülen işin kalite ve güvenliğini de önemseyen marka, OHSAS 18001 iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi ile ISO 9001 kalite yönetim sistemi çerçevesinde faaliyet gösteriyor. Standartlarını bu şekilde belgeleyen LAMPTIME, daima üst sınıf, nitelikli, çevre dostu, profesyonel ve şık tasarımlı aydınlatma ürünleri ile müşterilerinin karşısına çıkıyor.

Bugün sektöründeki önemli yerel üreticiler arasında yer alan LAMPTIME, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesinden yola çıkarak, hedef kitlesini genişletme politikası izliyor. Gelecekte, dünyadaki teknolojik değişim ve yenilikleri, üretimde kullanmaya devam ederek, yalnızca bölgesel dağıtımla sınırlı kalmayıp, dünya çapında etkin ürün ve hizmet sağlamada liderler arasında yer almak istiyor. Bu amaçla, markanın alanında uzman üretim personeli ve kurumsallaşmış idari yapısı, bir aile bağlılığında hedeflerine sadık kalarak, kararlı adımlarla zirveye yürüyor.

Başarılı bir Türk markası olarak LAMPTIME, son teknoloji ile üretilmiş, çevre ve bütçe dostu geniş ürün gamını size sunabilmek için elektrik ve aydınlatma alanındaki çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

LAMPTIME

220 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Renk
  5. Satıcı A-Z
  6. İndirimli Ürünler
  7. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Hemen Kapında
Başa dön