Madame Coco, farklı ölçülerde ve desenlerde pike üretimi gerçekleştirip kullanıcılara çeşitli kalite ve özelliklerde seçenekler sunuyor. Pike modelleri arasında dantelli, baskılı ve düz model seçenekleri bulunuyor. Madame Coco'nun üretmiş olduğu pike çeşitleri, bahar ve yaz mevsimlerinde rahatlıkla kullanılabilecek seçenekler içeriyor. Modeller, ince oluşları ve kullanıcıları serin tutmaları sayesinde ilgi görüyor. Sadece örtü olarak temin edilebilecekleri gibi yastık kılıfı, yatak çarşafı ve örtülerden oluşan takımlar hâlinde de satın alınabiliyor. Kullanıcıların sevilen pike çeşitlerini tek ya da çift kişilik olarak seçme şansları da bulunuyor.

Madame Coco Pike Hangi Kumaştan Üretilir?

Beğenilen pike modelleri, kaliteli malzeme ve üstün teknoloji kullanılarak üretiliyor. Madame Coco, kumaşları, pikelerin yumuşak, konforlu ve uzun ömürlü olması için büyük bir titizlikle seçiyor. Madame Coco pike modellerinin üretimlerinde pamuk veya bitkisel lifler kullanılıyor. Pamuk ya da bitkisel lif kullanılarak üretilen pike çeşitleri, ekstra yumuşak ve nefes alabilen yapılarıyla kullanıcılara üst düzey rahatlık sağlamayı başarıyor. Bu türden kumaşların tercih edilmesinin bir diğer nedeni hafiflikleri oluyor. Soğuk olmayan havalarda kullanılan pikelerin mümkün olduğunca hafif olmaları arzu edildiği için pamuk ve bitkisel lif kullanımı, arzu edilen konforu sunan modellerin ortaya çıkmasına olanak veriyor.

Madame Coco Pike Nasıl Kullanılır?

Madame Coco pike, genel olarak yatak örtüsü şeklinde kullanılmakla birlikte farklı ortamlarda farklı şekillerde de kullanılabiliyor. Çift kişilik pike modelleri, ev içi kullanımda yatağa serilen çarşafın üzerinde ya da koltuk gibi diğer eşyaların üzerinde tercih ediliyor. Tek kişilik pike, soğuk olmayan havalarda koltukta uzanmakta olan bir kişinin üzerine alabileceği en iyi seçenekler arasında yer alıyor. Tek kişilik pike modelleri, ayrıca, son derece hafif olmaları sayesinde kullanıcıların, açık havada yatarken ya da uzanırken üzerlerine alabilecekleri bir örtü gibi de kullanılabiliyor. Pikeler, planlı ya da plansız şekilde araçta kalması gereken kişiler için de üstlerini örtmek için değerlendirebilecekleri alternatifler arasında yer alıyor.

Madame Coco Pike Nasıl Yıkanır?

Madame Coco pike modellerinin yıkanması için standart yıkama talimatlarını takip etmek yetiyor. Pikeler, kumaş türüne göre uygun yıkama programı seçilerek çamaşır makinesinde yıkanabilecekleri gibi elde de yıkanabiliyor. Kısa sürede kolayca temizlenebilir olmaları nedeniyle yüksek kullanım memnuniyeti sağlayan pike modelleri, üretimlerinde tercih edilen kumaş türleri sayesinde oldukça zor kir tutuyor. Dolayısıyla sık sık yıkanmalarına da gerek kalmıyor. Madame Coco pike çeşitleri, hijyenik ve antibakteriyel özellikli malzemeler kullanılarak üretilmiş olmaları dolayısı ile alerjisi olan ya da temizlik konusunda hassas olan kişiler tarafından da yoğun şekilde tercih ediliyor. Sevilen ürünler, malzeme kaliteleri ve sağlıklı kullanımlarıyla kullanıcılardan tam not almayı başarıyor.

Madame Coco Pike Ne İşe Yarar?

Kumaş yapısı nedeniyle ter ve nem alma özelliğine sahip olan Madame Coco pike çeşitleri, kullanıcıları serin tutmayı başarmalarıyla öne çıkıyor. Beğenilen pike modelleri, kullanıcıların genellikle sıcak havalarda yararlandıkları bir örtü türü oluyor. Yumuşaklığı ve inceliğiyle kullanıcılara konforlu bir kullanım olanağı sunan pikeler, ev içi kullanımın yanı sıra ev dışında da rahatlıkla değerlendirilebiliyor. Özellikle yazın balkonda ya da bahçede açık havanın keyfini çıkararak yıldızların altında uyumak isteyenler için ideal örtüler olarak yüksek kullanışlılık özelliği sergiliyor. Madame Coco pike çeşitleri, son derece zor buruşan yapıları ve uzun süre formlarını koruma özellikleriyle de dikkatleri üzerine çekiyor ve kullanıcılar tarafından tercih ediliyor. Hem bakımı hem de kullanımı kolay Madame Coco pikeler, kaliteleri ve şık tasarımlarıyla çokça beğeni topluyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Madame Coco Pike Modelleri

2 ürün var
 1. Pike Türü
 2. Markalar A-Z
  1. Madame Coco Pikeler
  2. Taç Pikeler
  3. Pierre Cardin Pikeler
  4. Linens Pikeler
  5. Özdilek Pikeler
  6. Karaca Home Pikeler
  7. Eponj Home Pikeler
  8. Alla Turca Pikeler
  9. Wellstil Pikeler
  10. Enlora Home Pikeler
  11. Maisonette Pikeler
  12. Maxstyle Pikeler
  13. Bedinn Pikeler
  14. Kurular Tekstil Pikeler
  15. Dp Home Pikeler
  16. Ecocotton Pikeler
  17. Komfort Home Pikeler
  18. Penelope Pikeler
  19. Cotton Box Pikeler
  20. Ödel Home Pikeler
 3. Renk
 4. Fiyat Aralığı
  -
 5. Ürün Puanı
 6. Renk
 7. Kumaş Dokuması
 8. Tema
 9. Satıcı
 • Marka Madame Coco
DSACategoryId/60002028/2147483618/512226/9010353/madamecoco
Başa dön