En Ucuz ve Kaliteli Mikrofiber Yorganlar

Soğuk kış gecelerinde, sıcacık bir yorgana sarılarak uyumayı hemen herkes çok sever. Geleneksel yorganların aksine, yeni nesil materyallerle geliştirilen yorgan modelleri, kullanım sırasında kişi üzerinde ağırlık hissi yaratmazken, yine geleneksel yorganlara göre daha etkili bir ısıtma imkanı sunar. Çok sayıda üretici tarafından geliştirilen mikrofiber yorgan modelleri de boyutları ve dolgu yapılarına göre farklılık gösterir.

Genellikle inceltilmiş boncuk elyaf, mikrofiber elyaf ya da mikro elyaf gibi malzemelerle iç dolgusu oluşturulan mikrofiber yorgan modellerinin dış kısmı saten, polyester ya da mikrofiber polyester aracılığıyla ipeksi bir dokunuş kazanır. Rahat ve kesintisiz bir uyku için alabileceğiniz modeller, tek kişilik, çift kişilik ve bebek yorganları olmak üzere kendi içinde çeşitlilik gösterir. Doğrudan tek ve çift kişilik üretilen mikrofiber yorganların yanı sıra çıtçıtlı yapıya sahip olan ve bu özellik aracılığıyla hem tek kişilik hem de çift kişilik olarak değerlendirilebilen ürünler, en sık tercih edilen modeller arasında yer alır. Kullanım boyunca herhangi bir şekilde terletmeyen, nem tutmayan, koku yapmayan ürünler, vücudunuzun ısı dengesine göre anlık olarak değişiklik gösterebilir. Yapıları itibariyle hava geçirgenliğine de sahip bazı mikrofiber yorganların içerdikleri üretim malzemesinin insan sağlığına zararlı olmaması ve aynı zamanda antibakteriyel ve antialerjik özelliği beraberinde getirmeleri, ürünleri tercih etme nedeniniz olabilir.

Deliksiz bir uyku için yönelebileceğiniz mikrofiber yorgan modelleri, geliştirildikleri materyal sayesinde dört mevsim kullanılabilirler. Üzerlerindeki çeşitli dikiş yapıları aracılığıyla şık görünen ve birçok noktada daha keyifli bir kullanım imkanı tanır. Kimi ürünlerin özel tasarımlarında yer alan klima kanalları, kullanım süresince ürünün nefes almasını mümkün kılar. Birçok ürünün iç kısmı, küçük boşluklarla yapılandırıldığı için gerek katlama gerekse taşıma işlemleri sırasında size büyük kolaylık sağlarken, kapladığı az alanla da diğer eşyalarınız için ekstra yer kazanmanıza yardım eder. Ilıman iklimlerde de keyifle kullanabileceğiniz mikrofiber yorganlar, ideal uyku için vazgeçilmeziniz olabilir.

Mikrofiber Yorgan Fiyatları

Yetişkinlerin yanı sıra bebekler için de özel olarak geliştirilen mikrofiber yorganlar, estetik görünümleriyle yatak odalarınızın görünümünü kısa sürede değiştirebilir. Farklı kılıflarla değerlendirebileceğiniz ürünleri, çeşitli şekillerde katlayarak ya da çıtçıt yapılarından ayırarak odanızın atmosferini geliştirebilirsiniz.

Edindiğiniz yorganları, üzerlerinde bulunan yıkama talimatlarına göre çamaşır makinesinde yıkayabilir, yorganlarınızın daha hijyenik bir yapıya kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Ürünlerin yapılarının bozulmaması için yıkama sonrasında ıslak ya da nemli bırakmamanız gerekir. Kurutma işlemini çamaşır makinenizin ilgili programından ya da kurutma makinelerinden yardım alarak gerçekleştirmeniz, tüm bunlar mümkün değilse serme yöntemini değerlendirmeniz uygun olur. Ayrıca, modellerin yapılarının bozulmaması için çamaşır suyu ya da ağartıcı gibi kimyasallara temizlik esnasında başvurmamanız önerilir.

Tercih edeceğiniz mikrofiber yorgan fiyatları, almayı düşündüğünüz ürünün; markası, modeli, boyutları, dolgu malzemesi, dış yapısı ve sahip olduğu ekstra özelliklere göre farklılık arz eder. Bu noktada gereksinimlerinizi göz önüne alarak, kendinize, ailenize ya da sevdiklerinize en doğru ürünü alabilirsiniz. Amacınız, ailenizin ve sevdiklerinizin rahat ve huzurlu bir şekilde uyurken, keyifle kullanabilecekleri bir yorgan almaksa, iç dolgu yapılarını dikkate alarak tek kişilik ya da çift kişilik modellere yönelebilir, hem dekoratif yönü ağır basan hem de sorunsuzca kullanılabilen bir ürün edinebilirsiniz. Hedefiniz yeni doğan veya birkaç aylık bebeğinizin hassas cildiyle uyumlu antialerjik ve antibakteriyel bir yorgan almaksa, üreticilerin sunduğu ilgili modellerin özelliklerini inceleyerek, beklentilerinizi karşılayan modelleri seçebilirsiniz.

Siz de ihtiyaçlarınıza göre farklı yapıda üretilen mikrofiber yorgan modellerinden arzu ettiklerinizi edinebilir, her mevsim keyifli bir şekilde uyku uyuyabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Mikrofiber Yorgan

602 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 602 ürün
DSACategoryId/60002028/2147483618/510009/9000548