En Ucuz ve Kaliteli Yorganlar

Yorgan Fiyatları

Keyifli ve kaliteli bir uyku için yataklarda tercih edilen uyku aksesuarlarının konforu büyük bir önem taşıyor. Kişilerin istekleri ve ihtiyaçlarının yanı sıra yaşadıkları evin ısısı ve mevsiminin bu aksesuarların tercihinde etkisi oluyor. Yorgan ise özellikle kış aylarında kişileri soğuklardan korurken onları deliksiz ve ferah bir uykuya kavuşturan eşyalar arasında yer alıyor. Yün, elyaf, mikrofiber ya da pamuk gibi birçok farklı çeşidi bulunan yorganların farklı ölçüleri ve kullanım şekilleri bulunuyor. Yıkama talimatlarının yanı sıra kişilerin duyduğu özel ihtiyaçlara göre de yorganlar çeşitleniyor. Anti alerjik, hafif ya da ağır, işlemeli ya da desenli, kuş tüyü ya da yün yüzlerce alternatif arasından her kullanıcı kendine ve ailesine uygun seçeneği kolayca bulabiliyor. Bu seçenekler arasında yüksek derecelerde yıkanabilen ürünler olduğu gibi özel bakıma ihtiyaç duyan tasarımlar da bulunuyor. Birçok marka koleksiyonlarını müşteri isteklerine göre çeşitlendirirken çocuk ya da yetişkinlere özel ürünler de bulmak mümkün oluyor.

Evlerde bulunan yatak odası sayısına ya da misafir yoğunluğuna göre yorgan ihtiyacı oluşabiliyor. Markalar çift ya da tek kişilik yorgan alternatiflerini farklı ölçü ve materyallerle çeşitlendirerek farklı ihtiyaçları olan müşterilere hitap etmeyi başarıyor. Farklı yatak ölçüleri göz önüne alınarak çeşitlendirilen ürünler arasında hem çok büyük hem de çok minimal ürünleri bulmak mümkün oluyor. Ulaşılabilir fiyatlı ürünler kadar el işçiliğine ve özel malzemelere yer verilen yorganlar da kullanıcılardan büyük ilgi görüyor. Konforlu bir uykunun gerektirdiği tüm nitelikleri taşıyan yorgan alternatifleri için kullanıcılar farklı markaların koleksiyonlarını inceleyerek kendi isteklerine uygun ürünü rahatlıkla bulabiliyor. Makinede yıkanabilir ya da kuru temizleme yapılabilir ürünler kullanıcıların sahip olduğu imkanlar dahilinde tercih edebileceği yorganlardan olurken bazı ürünler kolay depolanabilir özel formları ile de dikkat çekiyor.

Farklı İsteklere Yönelik Çeşitleriyle Yorgan Fiyatları

Yorganlar kış aylarında olduğu kadar soğuk iklimlerde yaşayan kullanıcılar için dört mevsim kullanılabilen aksesuarlar olarak öne çıkıyor. Geleneksel yöntemlerle hazırlanan yün yorgan çeşitleri yüksek ısı sağlaması, ağır ve tok yapılarıyla dikkat çekerken modern yorganlar arasında oldukça hafif ve hava alabilen özel ürünler bulunuyor. Kullanıcıların istek ve arzularına göre tercih edebilecekleri alternatifler arasında dört mevsim kullanılabilen, hava geçiren, alerjen korumalı ve klimalı tasarımlar da yer alıyor. Kaliteli bir uyku için ihtiyaç duyulan konforu yataklara getiren yorgan çeşitleri arasında özellikle makinede yıkanabilen ürünler büyük ilgi görüyor. Kullandığı yorganı hızlıca temizlemek isteyen ya da çok fazla misafir ağırlayan müşterilerin tercihi olan bu yorganlar farklı derecelerde makinede otomatik programda rahatlıkla yıkanabiliyor. Yorgan çeşitleri arasında kullanışlı ve uzun süreli kullanımlı ürünler kadar narin ve özel üretim ürünler de yer alıyor. Yüksek sıcaklık veren ve çok soğuk iklimlerde tercih edilebilecek kadar etkili yorganlar arasında elle üretilen ve değerli hayvan tüyleriyle doldurulan tasarımlar da bulunuyor. Bu tasarımların arasında el işlemesi ve değerli kumaşlarla süslenmiş modelleri de bulmak mümkün oluyor. Düşük hava sıcaklıklarında dahi konforlu bir uyku sunan gelişmiş yorganlar ise özellikle sert iklimlerin yaşandığı bölgelerde tercih ediliyor.

Yorgan fiyatları ürünlerin boyutlarına, içeriğinde kullanılan malzemeye ve sağladığı ek özelliklere göre değişkenlik gösteriyor. Ürünler hafifliği, koruma sağladığı derece, materyallerin yanı sıra marka farklılıkları nedeniyle çeşitli fiyat etiketleriyle satışa sunuluyor. Kolayca depolanabilen ve makinelerde yıkanabilen bu yorganlar arasında gelişmiş özelliklere sahip yorganlar da bulunuyor. Uyku kalitesini arttıran havalandırma özelliği ile cilde hava aldıran, toz ve ev akarlarını engelleyen, hafifliği ile varlığını unutturan özel formlar müşterilerin beklentilerine göre tercih edebileceği ürünler arasında yer alıyor. Kaz tüyü yorgan ise doğal içeriği kadar hafifliği ile dikkat çekiyor. Kuş tüyünün yumuşak yapısını ve sıcaklığı kullanan bu yorganlar uyku kalitesini arttırırken kullanıcılara eşsiz bir deneyim yaşatıyor. Özellikle yatağında kullandığı eşyaların doğal ve hafif olmasına önem veren müşterilerin tercihi olan kaz tüyü yorganlar, cilde hava aldırıp terletmeyen özellikleriyle de kullanıcılardan tam not alıyor. Yorgan fiyatları ebatlara göre de değişkenlik gösterirken bazı firmalar müşteri istek ve ihtiyaçlarına göre alışılmış ölçülerin dışında ürünleri satışa sunabiliyor. Her sezon yenilenen koleksiyonlar içinde her bütçeye ve ihtiyaca yönelik ürünü bulmak mümkün oluyor.

Hem Rahat Hem Kullanışlı Yorgan Çeşitleri

Huzurlu bir uyku için yorganın ağırlığı ve yumuşaklığı büyük önem taşıyor. Kullanıcıların gece boyunca üşümeden ya da terlemeden rahatça uyuyabilmeleri için hem yaşadıkları bölgenin iklimini hem kendi uyku rutinlerini iyi analiz etmeleri gerekiyor. Kullanıcıların sık tercih ettiği elyaf yorgan çeşitleri hemen her iklime uyum sağlamaları ve hafiflikleriyle dikkat çekiyor. Yumuşak ve rahat olmaları nedeniyle tercih edilen bu yorganlar, kolay temizlenebilmesi ve ulaşılabilir fiyatlarıyla da öne çıkıyor. Isıyı korumaları ile soğuk kış gecelerini ısıtan elyaf yorganların tasarımsal farklılıklarına göre ek özellikleri de bulunuyor. Makinede yıkanabilme ve alerjen koruması gibi özelliklere sahip ürünler ise son yılların en popüler ürünleri arasında yer alıyor. Ulaşılabilir fiyatları nedeniyle evlerinde birden fazla yorgan depolamak isteyen ya da fazla sayıda yatak odasına sahip müşteriler tarafından da elyaf yorganlar büyük ilgi görüyor. Hem rahat hem kullanışlı ürünlerden olan bu yorganların hemen her markada farklı ebatlarını bulmak da mümkün oluyor. Seri üretimde öne çıkan ve ulaşılabilir fiyatıyla dikkat çeken bu yorganların farklı renk alternatifleri de bulunuyor. Aynı şekilde farklı yorganlarda elyafın farklı türlerine de rastlamak mümkün oluyor.

Doğal içerikli ürün arayışı içinde olan kullanıcılar için pamuk ve bambu modeller öne çıkıyor. Yorganlarının tamamen doğal olmasını isteyen ve kullanılan ürünün kolay yıkanıp eski haline dönmesini bekleyen müşteriler için pamuk yapılı yorganlar tavsiye ediliyor. Pamuk yorgan hem yalıtım açısından kullanıcıyı mutlu ederken hem de yumuşak yapısıyla uyku kalitesine önemli ölçüde katkı sağlıyor. Pamuğun etkili şekilde kullanıldığı ürünler arasında da makinede rahatlıkla yıkanabilen tasarımlar bulunurken özellikle hava kanalları bulunan ürünler müşterilerden yoğun ilgi görüyor. Doğal yapısıyla öne çıkan ve son yılların en popüler ürünleri arasında yer alan bambu yorgan çeşitleri ise hafiflikleri kadar yüksek ısı koruma performanslarıyla öne çıkıyor. Terlemeyi engelleyen doğal yapısı ve konforlu yapısıyla her mevsim tercih edilebilen bu yorganlar, özellikle tamamen geri dönüştürülebilir olmalarıyla da kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Karbon salınımına ve su ayak izine dikkat eden müşterilere hitap eden bu ürünler, hassasiyetlerinden vazgeçmeden rahat ve konforlu bir uyku deneyimi yaşamasını sağlıyor. Doğal içerikli ürünler sentetik ürünlere göre daha narin olsalar da kullanıcıların dikkatli kullanımlarıyla uzun yıllar rahatlıkla kullanılabiliyor. Rahat ve kullanışlı bir yorgan arayışı içinde olan kullanıcılar pamuk ya da bambuyu da sıklıkla tercih ediyor.

Doğru Yorgan Seçimi ile Dört Mevsim Konfor

Kış aylarında olduğu kadar serin yaz akşamlarında da ihtiyaç duyulan yorganlar arasında dört mevsim kullanılabilen yüksek konforlu ürünler de bulunuyor. Yazlık yorgan olarak tercih edilecek ürünlerin hafif olması, hava geçirmesi ve terleme yapmaması ise öncelikli kullanıcı ihtiyaçları arasında yer alıyor. Kaliteli bir uykunun anahtarı olan rahat yorganlar, kullanıcıların beklentilerine göre farklı özelliklerle piyasaya sürülüyor. Yazlık amaçla üretilen ürünler hafif yapıları ve aralıklı formlarıyla dikkat çekerken kışlık ürünler daha yoğun ve daha kalın olmalarıyla biliniyor. Bu ürünlerin kullanıcı ihtiyaçlarına cevap verebilmesi için farklı malzemelerle kalın ya da ince alternatifleri piyasaya sürülüyor. Ürünler arasında uzun yıllar rahatlıkla kullanılabilecek uzun ömürlü tasarımlar büyük ilgi görürken müşteriler genellikle kolaylıkla saklanabilen ürünleri tercih ediyor. Kış aylarında kalın yaz aylarında ince yorgan kullanmak isteyen müşteriler için ürünlerin kolayca toplanması ve kompakt formata girebilmesi büyük önem taşıyor. Bu nedenle birçok marka ürünlerini kolayca toparlanan ancak eski formuna hızlıca kavuşacak şekilde tasarlıyor. Konforlu bir uyku için kabarık formlu yorganları tercih eden ancak depolama problemi yaşayacağını düşünen müşteriler bu ürünleri severek kullanıyor.

Dört mevsim rahatlıkla kullanılabilecek mikrofiber yorgan çeşitleri iste hem hava akışını kolayca sağlayabildikleri hem de kolayca temizlenebilmeleriyle dikkat çekiyor. Toza ve ev akarlarına karşı alerjisi olan kullanıcıların da sıklıkla tercih ettiği bu ürünler yüksek derecelerde yıkanabilmeleriyle öne çıkıyor. Kullanım sırasında sık sık yorganını temizlemek isteyen müşterileri mutlu eden bu ürünler arasında hızlı kuruyabilen tasarımlar da bulunuyor. Terlemeyi engelleyerek konforu arttıran mikrofiber ürünler, hafif ve yumuşak olmalarıyla da kullanıcılardan tam not alıyor. Yorgan olarak mikrofiber dolgu kullanan bu yorganlar hem kış aylarında hem yaz aylarında kullanıcıların beklentilerini karşılıyor. Kış aylarında ısıyı muhafaza eden yaz aylarında ise hava dolaşımına izin veren yapılarıyla bu ürünler uzun yıllar rahatlıkla kullanılabiliyor. Sık sık yıkanmaya karşı özel yapıları sayesinde dayanıklılığı bulunan yorganlar her yaştan kullanıcıların tercihi olabiliyor. Çift kişilik yorgan ölçüleri ile üretilen ürünlerin yanı sıra tek kişilik ürünler de rahatlıkla bulunabiliyor. Çocuk ve bebekler için de küçük formatlarda üretilen bu yorganlar özellikle tuvalet alışkanlığını kazanma sürecindeki çocukların aileleri tarafından severek kullanılıyor. Kolayca yıkanıp kısa sürede tekrar kullanıma hazır hale gelen yorganlar ile hem çocuklar hem aileler mutlu oluyor. Dört mevsim kullanılabilen bu yorganların aynı zamanda ılıman iklimin yaşandığı bölgedeki kullanıcıların popüler tercihleri arasında yer alıyor. Kullanışlı ve ulaşılabilir fiyatlı alternatifleri ile bu yorgan alternatifleri birçok evde kendine yer buluyor.

Terletmeyen ve Üşütmeyen Yorgan Çeşitleri

Kullanıcıların yorgan seçimi yaparken en çok dikkat ettiği özellik olarak ısı koruması ve hava geçirgenliği öne çıkıyor. Firmalar yorgan koleksiyonlarında bu iki özelliğe dikkat ederken bir yandan da onlara farklı şekillerde kabarıklık, yumuşaklık ve ağırlık alternatifleri sunuyor. Terletmeyen yorgan arayışı içinde olan kullanıcılar için tasarlanan ürünler arasında doğal içerikli ya da sentetik dolgu malzemesi bulunan yorganların yanında gelişmiş teknolojilerle desteklenen yorganlar da bulunuyor. Bu yorganlarda klima, hava kanalı, özel dokumalar ve alerjen koruma destekleri gibi özelliklere yer veriliyor. Özellikle çiftlerin yorgan tercihleri sırasında yaşadıkları problemlerden olan terleme ve üşüme durumları farklı markaların piyasaya sürdüğü vücut ısını dengeleyen ürünlerle çözülüyor. Bu ürünler üşüyen kişinin vücut sıcaklığının artmasına yardımcı olurken diğer kişinin vücut sıcaklığını dengede tutarak terlemesinin önüne geçiyor. Bu gelişmiş teknoloji ile birlikte beraber uyuyan kişilerin farklı ihtiyaçlarını karşılayan yorganlar kullanıcılardan tam not alıyor. Terlemeyi engelleyen ve hijyenik çözümler sunan ürünler arasında silikon yorgan seçenekleri de bulunuyor. Özellikle firmaların uyku setleri içinde yer verdiği silikon formlar, yıkanabilir olmalarının yanı sıra farklı renk çeşitleriyle de dikkat çekiyor. Hızlı yıkanan ve kolayca kuruyan bu tasarımlar, misafir takımlarında da sıklıkla tercih ediliyor. Terletmeyen ve üşütmeyen yorgan arayışı içinde olan kişiler hem kendileri hem de misafirleri için silikon yorganlar da öne çıkan ürünlerden oluyor.

Yatak odaları için yorgan arayışı içinde olan müşterilerin istedikleri teknik özelliklere sahip ürünler arasında kendi yataklarına uygun ölçüyü bulması da büyük önem taşıyor. Kişinin hem üşümemesi hem de terlememesi için yatağına ve kendi vücuduna uygun ölçüye sahip yorganı tercih etmesi gerekiyor. Birçok firma standart yatak ölçülerine uygun üretimler yaparken son yıllarda piyasaya çıkan alternatif yatak ölçüleri için farklı yorganlar da satışa çıkartılıyor. Tek kişilik geniş yataklar kadar çift kişilik büyük yataklarda yorgan ölçüsü açısından kullanıcıları zorlayan unsurlar arasında yer alıyor. King size ya da battal boy yorgan arayışı içinde olan müşteriler önceleri üründen bekledikleri teknik özelliklerle ilgili problem yaşarken son yıllarda birçok firma geliştirdikleri ürünleri ölçü olarak olabilecek en geniş aralıkla piyasaya sunuyor. Hatta bazı firmalar özel sipariş üzerine yorgan üretimi yaparak müşterilerini mutlu ediyor. Müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayacak ve onları mutlu edecek ürüne sahip olabilmesi için birçok firma her sezon koleksiyonlarını yenileyerek farklı ürünleri piyasaya sunuyor. Gelişmiş teknoloji içeren ya da doğal ve geleneksel çizgiler taşıyan tasarımlar kullanıcıların beğenisine sunulurken hemen her bütçeye uygun ve farklı zevklere hitap eden ürünleri bulmak mümkün oluyor.

Renkli Yorgan Çeşitleri ile Yatak Odanızı Tamamlayın

Kullanıcılar genel olarak yorganlarını nevresim takımlarıyla beraber kullanmaya alışkın olsa da birçok firma yıkanabilir özel yorganları piyasaya sürerek bu alışkanlıkların değişmesine ön ayak oluyor. Yıkanabilir ve hızla kuruyan yorganları renk renk ve desenli olarak piyasaya süren markalar, kullanıcıları nevresim yükünden kurtarıyor. Desenli yorgan çeşitleri ile kullanıcılar ihtiyaç duydukları aksesuarı satın alırken aynı zamanda yatak odalarını tamamlayacak renkli bir tercih de yapmış oluyor. Popüler yorgan desenleri arasında çiçekler ve geometrik şekillerin yanı sıra spor kulüplerinin ve çizgi filmlerin lisanslı uygulamaları da yer alıyor. Kişisel zevklere göre tercih edilebilecek bu ürünler arasında anti alerjik yorgan çeşitleri de bulunuyor. Hem desenli hem de alerjenlere karşı koruma sağlayan bu ürünler, kullanım kolaylığı nedeniyle kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Anti alerjik ürünler özellikle ev akarlarına karşı hassasiyeti olan kişiler için tasarlanıyor. Toza ve akarların ürettiği yapı parçalarına karşı koruma sağlayan bu yorganlar hijyen açısından sağladığı avantajlar ile öne çıkıyor. Müşteri isteğine göre beyaz, renkli ya da desenli olarak tercih edebildikleri bu yorganlar arasında özellikle çamaşır makinesinde yıkanmaya karşı dayanıklı olan ürünler kullanıcılardan tam not alıyor.

Kışlık yorgan arayışı içinde olan kullanıcılar için farklı ve renkli bir alternatif olarak yıkanabilir yün yorganlar öne çıkıyor. Yumuşak yapılarının yanı sıra birbirinden renkli tasarımlarıyla dikkat çeken bu ürünler soğuk kış gecelerinde vücut ısısını artırırken terlemenin de önüne geçiyor. Standart ölçülerinin yanı sıra battal boylara kadar alternatifleri bulunan bu yorganlar renkli yatak odası dekorasyonlarını tamamlıyor. Ürünler aynı zamanda istenirse nevresimle istenirse de tek başına kullanılabiliyor. Bazı tasarımlarda ise yorganın bir yüzü istenirse polar ya da yün battaniye ile kaplanabiliyor. Battaniye eklenebilir modeller sıcaklığın çok düşük olduğu iklimlerde, soğuk kış akşamlarında ya da ısıtması zayıf olan odalarda uyku kalitesini arttırıyor. Hafif ve yumuşak yorgan arayışı içinde olanları mutlu edecek yün ağırlıklı ürünler, doğal yapılarıyla da dikkat çekiyor. Konforlu uykular için müşteri isteklerine göre üretilmiş özel yünlü yorganlar arasında aynı zamanda özel tasarım ve premium ürünleri bulmak da mümkün oluyor. İpek ya da kaz tüyü gibi değerli ürünlerin kullanıldığı yorganlar sundukları ek özelliklerle hem en soğuk kış gecelerinde hem de serin yaz akşamlarında kullanıcıların kullanıma devam edebildikleri kışlık yorganlar olarak öne çıkıyor. Şimdi siz de binlerce yorgan arasından ihtiyacınız olan ürünü kolayca satın almak için Hepsiburada üzerinden siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Yorgan Nasıl Yıkanır?

Yorganların temizlik aşaması üretici firmanın tavsiye ettiği şekilde gerçekleştirilmelidir. Bazı yorganlar çamaşır makinesinde 30, 40 hatta 60 derecede rahatlıkla yıkanabilir iken bazı ürünlere sadece kuru temizleme yapılabilir.

Yorgan Kaç Derecede Yıkanır?

Makinede yıkanabilir yorganlar genellikle 30 dereceye karşı dayanıklı olsa da bazı ürünler sadece soğuk su ile yıkanabilir iken bazı özel ürünler 60 derecede kolayca yıkanabilir.

Hangi Yorgan Terletmez?

Doğal içerikli ve hava alabilir şekilde tasarlanmış yorganlar uyku süresince vücudun ısısını kontrol altında tutarak terlemenin önüne geçer.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Yorgan Fiyatları

3137 ürün listeleniyor
Ev Dekorasyon
Ev Dekorasyon
Ev Tekstili
Ev Tekstili
Yorgan
Yorgan
Silikon Yorgan
Silikon Yorgan
Yün Yorgan
Yün Yorgan
Pamuk Yorgan
Pamuk Yorgan
Mikrofiber Yorgan
Mikrofiber Yorgan
Kaz Tüyü Yorgan
Kaz Tüyü Yorgan
Bambu Yorgan
İpek Yorgan
İpek Yorgan
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Tipi
Toplam 46 / 3137 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?