En Ucuz ve Kaliteli Pamuk Yorganlar

Yatak odası tekstili içerisinde yer alan ürünlerden biri olan pamuk yorganlar, doğal yapısı ile tanınır. Saf pamuktan üretilen ve sağlıklı bir kullanıma sahip olan ürünler, ebatlarına bağlı olarak değişiklik gösterir. Sadece ebatları ile değil dış kumaş kaplamaları da farklı olan pamuk yorganları battal, çift kişilik ve tek kişilik ölçülerde bulabilir, aynı zamanda bebek yorganlarına ulaşabilirsiniz.

Pamuk yorgan çeşitlerinde % 100 pamuk iç dolgu malzemesi ile doldurulan ürünlerin ağırlıkları farklılık gösterir. Özellikle saf pamuktan üretilen ve soğuk mevsimlerde ideal bir kullanım sunan yorganlar arasında ekstra inceltilmiş pamuktan üretilen modeller de yer alır. Nano teknoloji ile özel olarak pamuğun en ince halinden oluşturulan ürünler, dört mevsim ideal bir kullanım sunar. Hafif tasarımı ile ağır yorgan sevmeyenlere hitap eden ürünler, kişi üzerine baskı uygulamadığı için ekstra rahat bir kullanıma sahiptir. Aynı zamanda esnek kullanımı ile tercih edilebilen ürünler, terletmeyen yapısı ile kesintisiz bir uyku uyumanızı sağlar.

Ağırlıklarının yanı sıra dış kumaş kaplamaları da sağlıklı bir uyku için oldukça önemli olan yorganlar, pamuk dış kumaş özellikleri ile öne çıkar. Pamuğun hem doğal rahatlığını sunan hem de sağlıklı bir kullanıma sahip olan ürünler arasında, inceltilmiş pamuk kumaşla ve microfiber kumaşla kaplı ürünleri bulabilirsiniz. Nano teknolojisi ile özel olarak inceltilen kumaş kaplamadan yapılan ürünler, nefes alan yüzeyi sayesinde terletmeyen bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda antialerjik ve antibakteriyel yapısı ile koku yapmayan ürünler, çocuklar ve hassas bünyeli kişiler için hijyenik bir kullanım sunar. Bebek yorganlarında özellikle ağırlığı düşürülmüş ürünleri tercih edebilir, sağladığı hijyen sayesinde güvenle kullanabilirsiniz. Her mevsime uygun yapısı sayesinde rahat edebileceğiniz ürünlerin, etiketinde bulunan yıkama özelliklerini de inceleyebilirsiniz. Dikim özellikleri ve dayanıklı yapısı ile makinede yıkamaya uygun olan ve kurutucuda kolayca kuruyan ürünleri tercih ederek konforla kullanabilirsiniz.

Pamuk Yorgan Fiyatları

Özellikleri farklılık gösteren pamuk yorgan fiyatları, ürünün ebadına ve markasına bağlı olarak değişir. 195 x 215 cm çift kişilik pamuk yorganlar birbirine yakın fiyatlar ile kullanıcıya sunulur. Dört mevsim kullanım özelliğine sahip çift kişilik ürünler ise fiyatları ile benzer yorgan çeşitlerinden ayrılır. Özellikle terletmeyen hafif yapısı ve özel yöntemler ile inceltilmiş pamuk dokusu ile öne çıkan dört mevsim çift kişilik ürünleri inceleyebilirsiniz.

Dayanıklı bir dokuya sahip tek kişilik pamuk yorganlar ise ürün niteliğine uygun fiyatlara sahiptir. 155x 215 cm ebatlarına sahip tek kişilik ürünlerin dış kumaş özellikleri ve markaları da fiyatları etkiler. Özellikle ürettiği ev tekstil ürünleri ile tanınan markaların ürünlerini inceleyebilir, yorganlarda kullanılan kumaş özelliklerini karşılaştırabilirsiniz. Antibakteriyel pamuklu kumaş kaplaması ile öne çıkan ürünleri tercih ederek güvenle kullanabilirsiniz.

Yumuşak dokusu ile tanınan yorganlar arasında battal boyu ile dikkat çeken ürünler ise farklı bütçelere hitap eder. Özellikle çift kişilik standart ürünleri küçük bulan çiftler için ideal bir kullanım sunan battal pamuk yorganlar, 220x 240 cm ölçülerine sahiptir. Büyük ebatları ile çiftlere rahat bir kullanım sağlayan ürünler, ebatları ile paralel fiyatlarda sunulmasının yanı sıra ulaşılabilir bir aralıkta bulunur. Pamuk çocuk yorganları ise daha cazip fiyatlara sahiptir. Penye dış yüzeye sahip bebek yorganlarının doku ve dış kumaş sıklığını inceleyerek bebeğiniz için sağlıklı kullanım sunan ürünleri tercih edebilirsiniz. Ebatlarına ve markalarına bağlı olarak fiyatları değişen ve her bütçeye hitap eden pamuk dolgulu yorganların özelliklerini inceleyerek kendinize uygun ürünü kolayca satın alabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Pamuk Yorgan Fiyatları

735 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Ebatlar
Toplam 40 / 735 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?