Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Mobil 1 ESP 0W-40 Full Sentetik 4 Litre Motor Yağı ( Üretim Yılı: 2022 )

Mobil
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
Loading interface...
DSACategoryId/60002705/2147483631/26005/80531050
Mobil 1 ESP 0W-40 4lt DPF Araçlara Uygun Benzinli Dizel Motor Yağı

Mobil 1 ESP 0W-40 yağı motor için gereken temizlemeyi tek başına sağlıyor. Üstün performansı ile motoru aşınmalara karşı koruyarak uzun ömürlü kullanım sağlıyor. Sentetik özellikteki motor yağı zor koşullarda dahi performansını kaybetmiyor. Dizel ve benzinli motorların her ikisinde de kullanılabilen benzersiz motor yağı otomobil dostu olmaya devam ediyor. Üstün akış yeteneği sayesinde motor içindeki parçaların hareket kabiliyetini sorunsuz halde sürdürüyor.

Üstün Performanslı Motor Yağı

Üstün performans değerlerine sahip motor yağı, gelişmiş formülü ile kullanıldığı motorlarda yakıt tasarrufu sağlıyor. Motoru ve bileşenlerini koruyan yağ sayesinde araç motoru masrafsız kullanım sunuyor. Egzoz emisyon sistemlerinin de kullanım ömrünü uzatarak kullanıcıların ihtiyaç duyduğu tasarrufu sağlıyor. Kül, sülfür ve fosfor maddelerinin motor içinde birikmesini önlüyor. Özel formülü sayesinde modern dizel ve benzinli araçlar için gereken yağlama ihtiyacını tek başına karşılıyor.

Tüm Araçlara Tek Çözüm

Mobile 1 ESP 0W- 40 motor yağı modern arabalar, kamyonlar ve SUV’larda kullanılabiliyor. Düşük yağ tüketimi gerçekleştirerek otomobil severleri fazladan yağ masrafından kurtarıyor. Düşük sıcaklık kapasitesi sayesinde zorlu soğuk hava şartlarında zorlanmadan çalışıyor. İçeriğindeki temizleyici maddeler sayesinde motoru hem temizliyor hem de motor içinde tehlikeli maddelerin birikmesini önlüyor.

Benzersiz Yağlama Gücü

  • Düşük kül içeriği
  • Düşük sülfür ve fosfor içeriği
  • Düşük yağ tüketimi
  • Benzersiz sürtünme özellikleri

Lider Yağ Markası Mobile 1

Mobile 1 markası 40 yılı aşkın süredir otomotiv motor yağları üretmeye devam ediyor. Ürettiği yüksek kalite ve performanstaki yağlar ile motor için gereken korumayı sağlıyor. Otomobil severler için üstün özelliklere sahip motor yağı üreticisi Mobile 1 markasının ESP 0W- 40 4lt DPF araçlara uygun benzinli dizel motor yağı tam size göre.


Ürün Tanımı
Mobil 1™ ESP 0W-40 üstün temizleme gücü, aşınmaya karşı koruma ve genel performans sağlamaya yardımcı olmak için tasarlanmış tam sentetik motor yağıdır. Mobil 1 ESP 0W-40, dizel ve benzinli otomobillerde egzoz emisyon sistemlerinin ömrünü uzatmaya ve verimliliğini korumaya yardımcı olmak için uzmanlarca geliştirilmiştir. Mobil 1 ESP 0W-40, daha yeni modern dizel ve benzinli yolcu aracı motorları için gerekli olan pek çok önde gelen endüstri ve araba üreticisi standartlarını karşılar veya fazlasıyla geçer.

Özellikleri ve Potansiyel Faydaları
Mobil 1 ESP 0W-40, en son Dizel Partikül Filtreleri (DPF'ler) ve Benzin Katalitik Konvertörleri (CAT'ler) ile tam uyumlu olacak şekilde formüle edilmiş ileri teknoloji bileşenlerden oluşturulmuş patentli bir karışımdır. Mobil 1 ESP 0W-40, potansiyel yakıt tasarrufu faydalarıyla birlikte üstün performans ve koruma sağlamaya yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır. Kilit özellikleri ve potansiyel faydaları şunlardır:

Özellikleri
Düşük Kül İçeriği Düşük Sülfür ve Fosfor içeriği Aktif temizleme maddeleri Üstün ısıl ve oksidasyon kararlılığı Düşük yağ tüketimi Üstün sürtünme özellikleri Mükemmel düşük sıcaklık kapasitesi Motor ömrünü uzatmaya yardımcı olur

Avantajları ve Sağlayabileceği Faydalar
Dizel partikül filtreleri içinde partikül birikiminin azalmasına yardımcı olur Benzinli araçlardaki katalitik konvertörlerin yıpranmasını azaltmada yardımcı olur Uzun ve temiz bir motor ömrü sağlamak için birikintileri ve tortu oluşumunu azaltmaya yardımcı olur Yağın yaşlanmasını önleyerek daha uzun yağ değişim aralığı sağlar Daha düşük hidrokarbon kirliliği Yakıt tasarrufuna potansiyel olarak yardımcı olur Soğuk havada hızlı ilk çalıştırma ve çok hızlı koruma

Kullanım Yerleri
Mobil 1 ESP 0W-40, en son yolcu arabaları, SUV'lar ve hafif kamyonlarda bulunan yüksek performanslı benzinli ve dizel motorlar başta olmak üzere her türlü modern otomobil motoru için tavsiye edilmektedir.

Mobil 1 ESP 0W-40, tüm 2010 yeni GM/Opel/Vauxhall/Chevrolet Dizel ve Benzinli modelleri için gerekli olan General Motors Service Fill dexos2™ onayına sahiptir. GM/Opel, dexos2™ spesifikasyonunun eski GM/Opel spesifikasyonlarına (GM-LL-A-025 ve GM-LL-B-025) geriye dönük olarak uyumlu olduğunu bildirmiştir. GM/Opel/Vauxhall/Chevrolet Dizel ve Benzinli araçlarının çoğunda dexos2™ yağları kullanılabilir.

Mobil 1 ESP 0W-40 , özellikle klasik yağların performans gösteremeyeceği ağır koşullar için uygundur.

Üretici tarafından onaylanmadıkça bu ürün, 2 zamanlı motorlar veya hava taşıt motorlarında önerilmez.

Spesifikasyonlar ve Onaylar
Mobil 1 ESP 0W-40 aşağıdaki onay ve spesifikasyonları karşılar veya geçer ACEA C3 API SM Fiat 9.55535-S2

Mobil 1 ESP 0W-40 aşağıdaki imalatçı onaylarına sahiptir.
BMW Longlife 04 MB-Approval 229.31 MB-Approval 229.51 Volkswagen (Benzinli / Dizel) 502 00/505 00 General Motors Service Fill dexos2™ (lisans numarası GB1A0917015)

Mobil 1 ESP 0W-40, aşağıdakileri gerektiren uygulamalar için uygundur:
API CF Opel GM-LL-A-025 / GM-LL-B-025
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön