Kaliteli ve sağlıklı bir uyku uyumak için uygun bir yastık tercihi önemlidir. Yün, silikon, pamuk gibi farklı alternatifleri olan Othello yastık modelleri, dinlendirici bir uyku deneyimi sunar. Baş ve boyun bölgenizi destekleyen detayları ile ağrıları azaltmada size yardımcı olur. Derin ve konforlu bir uyku için ortopedik yastık seçenekleri ile baş ve boyun bölgenizdeki tutulmaları engeller.

Kaliteli Bir Uykunun Sırrı

Günün yorgunluğunu atabilmeniz ve dinlenebilmeniz için derin ve dinlendirici bir uyku uyumanız gerekir. Baş, boyun ve omurganızı destekleyen yastık ve yatak modelleri sağlığınız üzerinde etkilidir. Othello yastık modelleri;

  • Son teknoloji ile üretildiği için gece boyu serin ve ferah kalmanıza yardımcı olur.
  • Nemi tutmayan yapısı ile ıslaklık hissi vermez.
  • Baş ve boyun şeklinizi alan yapısı sayesinde konforlu bir uyku deneyimi sunar.
  • Yün, kaz tüyü, pamuk, boncuk silikon gibi farklı alternatifler ile her zevke uygun seçenekler üretir.
  • Fazla nemi ve vücut ısısını dengeleyerek gece boyu doğru sıcaklıkta kalmanıza destek olur.
  • Toz akarı ve bakteri gibi zararlı canlılar barındırmayan yapısıyla sağlığınızı korur.

Yatak ürünlerinin doğru malzemeden üretilmesi, uygun kumaşın seçilmesi ve alerjik olmaması verimli bir uyku uyumanız için önemlidir. Othello, ortopedik ve medikal yastıkların yanında günlük kullanım için olan modellerinde de, sağlığınızı destekleyen alternatifler sunar. Nem tutmayan yapısı ile gece boyu kuru bir yastık ile uyumanızı sağlar. Koku ve akar gibi olumsuzlukları bünyesinde barındırmaz. 

Ağrılarınızı Hafifleten Yastıklar

Bel destekleyen yastıkların konforunu ofisinizde ve evinizde hissedebilirsiniz. Bilgisayar başında yoğun çalışanların sık karşılaştıkları bel, sırt ve boyun ağrılarını hafifleten yapısı ile beli destekleyen yastıklar rahat bir duruş sergilemenize yardımcı olur. Seyahat yastıkları ile uzun süren yolculuklarınızda dinlenebilirsiniz. Boyun ve baş bölgesini destekleyen bu yastıklar, yolculuk esnasında hafif kestirmenize destek olur. Ofis ve ev ortamında çalışanların bel desteği olan yastıklara ihtiyacı olur. Bel destekli yastıklar belinizdeki tüm boşlukları doldurduğu için gün boyu aynı pozisyonda durmanızdan kaynaklanan ağrılarınızı ortadan kaldırır. Terleme yapmayan ve deforme olmayan bel yastıkları, uzun süre otomobil kullananlara bel ağrılarını gidermesi için destek olur. 

İnsan sağlığına zararlı olan maddeleri içermeyen ürünleriyle Othello, size konforu ve sağlığı birlikte sunar. Terletmeyen ve nefes alan yapısı gece boyu doğru vücut ısısında kalmanızı sağlar. Çamaşır makinesinde 30 derecede yıkanabilen seçenekleri ile kolay temizlenebilir. Serin tutan iç malzemesi ile gece boyu tazelenmenize destek olur. Özel dikişleri ile rahatsız etmeyen bir yapıya sahiptir. Yastık alezi çıkarıldığı ve yıkandığı için temiz bir uyku uyumanızı sağlar. Farklı yükseklikteki yastık seçenekleri ile Othello, her kullanım alışkanlığına uygun alternatifler üretir. Boyun ve omuz bölgesini destekleyen Othello yastık modelleri, duruş bozukluğundan kaynaklanan ağrıları azaltmak için size yardımcı olur. Bel, boyun, omuz ve baş bölgesini destekleyen yastık modelleri, vücudunuzun boşluklarını doldurarak rahat bir duruş sergilemenizi sağlar. Otomobil sürerken, bilgisayar başında, seyahatlerinizde size konfor sağlayan bu ürünler ile sağlıklı bir duruş sağlayabilirsiniz. 

Othello yastık modelleri, medikal, ortopedik ve günlük olarak farklı şekilleri her ihtiyaca uygun çözümler üretir. Farklı ortamlarda vücudunuzun her bölgesini destekleyen seçenekler ile sağlığınızı koruyabilirsiniz. Kaliteli, dinlendirici, deliksiz bir uyku uyumak için, rahat ve ağrısız bir seyahat geçirmek için, bel ve boyun ağrılarınızı hafifletmek için kullanabileceğiniz Othello yastık modellerini inceleyerek size uygun seçenekleri bulabilirsiniz. İhtiyacınıza yönelik üretilen modeller ile konforu hayatınızın her alanında hissedebilirsiniz. Othello yastık modelleri, her kesime hitap eden seçenekler sunar. 

 

 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Othello Yastıklar

91 ürün listeleniyor
Ev Dekorasyon
Ev Dekorasyon
Ev Tekstili
Ev Tekstili
Yastık
Yastık
Silikon Yastıklar
Silikon Yastıklar
Yün Yastık
Yün Yastık
Ortopedik / Visco Yastık
Ortopedik / Visco Yastık
Pamuk Yastık
Pamuk Yastık
Kaz Tüyü Yastık
Kaz Tüyü Yastık
Elyaf Yastık
Elyaf Yastık
Bambu Yastık
Bambu Yastık
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
Sırtüstü Yatış Yastık
Yüzüstü Yatış Yastık
Destekleyici Yastık Yastık
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 48 / 91 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?