1971 yılında ticaret hayatına başlayan Özdilek, günümüzde ev tekstil alanında Türkiye’nin önde gelen markalarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Özdilek, 122 bin metrekare kapalı alana sahip tesislerde yıllık 14 bin ton pamuk ipliği üretimi ve 10 bin ton havlu üretimi ile sektörün öncü markaları arasında yer almaya devam ediyor. Ayrıca ev tekstil ürünleri alanında da yıllık 18 milyon metre üretim kapasitesi ile müşterilerine hizmet veriyor. Özdilek, kendi üretim tesislerinde iplikten dokumaya, konfeksiyondan boyahaneye, pamuk ipliğinden ham pamuğa kadar tam entegre şekilde üretim yapıyor. Kendi markası ile satışa sunulan tüm havlu ve bornozlarda kendi tesislerinde üretilen iplikleri kullanıyor. En kaliteli ürünleri müşterisi ile buluşturmayı amaçlayan marka, ürünlerini ham pamuğun seçiminden üretimin her aşamasına kadar en titiz kontrollerden geçirerek satışa sunuyor.

Özdilek, modern teknoloji ve otomasyon ile entegre tesislerde yapılan üretim kapasitesi ve kalitesi ile bornoz ve havlu üretiminde Avrupa’da 1. sırada yer alırken Dünya çapında ise ilk 6 içinde sayılan bir marka olmayı başarıyor. Almanya, Kanada, ABD, İngiltere ve Rusya başta olmak üzere 20’den fazla ülkeye ihracat yapıyor.

Hem Türkiye’de hem de ihracat yaptığı ülkelerde Özdilek’in en bilinen ürünleri havlular ve bornozlar olarak karşımıza çıkıyor. Havlu türleri arasında el ve yüz havlularından banyo havlularına, mutfak havlularından bornozlara kadar pek çok çeşit havlu bulunuyor. Özenle seçilen pamuktan üretilen ipliklerle üretilen havlular ve bornozlar, zengin renk ve desen çeşitleri ile bizlere sunuluyor. Kişisel temizlik ürünlerinden biri olan havlular, pamuk ya da bambu gibi hem sağlıklı hem de su emme özelliği yüksek olan materyallerden üretiliyor. Düz renkli, nakışlı ve desenli seçenekleri bulunan havluların ayrıca sevilen çizgi film karakterlerinin lisanslı modelleri de yer alıyor. Banyo keyfini ikiye katlayan bornozlar, Özdilek’in en bilinen bir diğer bir ürün grubu arasında yer alıyor. Pamuk ve bambu gibi emici materyallerden üretilen bornozlar, hem yetişkinler hem de çocuklar için yüzlerce renk ve desen seçeneği ile satışa sunuluyor. Geometrik desenlerden çiçek desenlerine, işlemeli modellerden düz renkli modellere kadar pek çok seçenek bulunuyor. Özdilek bornoz setlerinde bornoz, yüz havlusu ve banyo havlusu bulunuyor. Aile bornoz setleri ise ikişer adet yüz havlusu, bornoz ve banyo havlusu içeriyor.

Nevresim takımı, pike ve battaniyeler, Özdilek’in bizlere sunduğu ürün grupları arasında yer alıyor. Tek kişilik ve çift kişilik nevresim takımları hem yetişkinler hem de çocuklar için özel olarak üretiliyor. Yüzlerce desen ve renk seçeneğine sahip nevresim takımları, hem konforlu ve sağlıklı bir uyku uyumanıza olanak sağlıyor, hem de odanızın dekorasyonunun şık bir parçası olarak kullanılabiliyor. Pamuk ve pamuk saten gibi kumaşlardan üretilen nevresim takımları; yastık kılıfı, nevresim ve çarşaftan oluşuyor. Battaniye grubunda ise tek kişilik ve çift kişilik battaniye seçenekleri yer alıyor. Farklı ebatlarda tüketiciye sunulan battaniyeler, pek çok renk ve desen alternatifi ile bizlere sunuluyor. Özdilek uyku setleri, markanın ev tekstil ürünleri arasında yer alıyor. Yetişkin, bebek ve gençler için özel olarak tasarlanmış uyku setleri, ürettiği tüm ürün çeşitleri gibi özenle hazırlanarak bizlere sunuluyor. Yetişkin uyku setleri içerisinde yorgan, yorgan koruma, çarşaf, yastık kılıfı ve baza fırfırı bulunuyor. Bebek uyku setleri içerisinde ise çarşaf, bebek yorganı, yastık kılıfı, baş koruma, beşik koruma ve yorgan koruması yer alıyor.

Müşteri odaklı hizmet anlayışı; güvenilir, yenilikçi ve verimli bir şirket olma misyonu ile hizmet veren Özdilek, faaliyet gösterdiği tüm alanlarda sizlere en iyisini sunmak için çalışan bir marka olarak çalışmalarına devam ediyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Özdilek

5383 ürün listeleniyor
Ev Dekorasyon
Giyim / Ayakkabı
Kozmetik Kişisel Bakım
Anne / Bebek / Oyuncak
Süpermarket
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar