Özdilek Alez çeşitleri ile yataklarınızı ve yastıklarınızı koruma altına alın. Kaliteli ve dayanıklı alezlerle rahat bir uyku deneyimi de sizleri bekliyor. Ürünler farklı özellikleri ile çeşitli beklentileri karşılıyor. Sıvı geçirmeyen alez çeşitlerinden fitted modellere, dolgulu olanlardan kapitone modellere değin pek çok alez bulunabiliyor. Yastık alezleri de yatak alezleri de modern teknikler ve son teknolojiler kullanılarak üretiliyor. Özdilek kalite ve güvencesi ile sizlere sunulan bu ürünlerin farklı ebatları bulunduğundan, yatak odası ürününüze tam uyan modeli satın alabilirsiniz.

Koruyucu Alezler

  • Yatak ve yastıklarınızı koruyan alezler kullanıcı beklentileri göz önüne alınarak üretiliyor. Ürünlerin renk, kalıp, kabartma, dikiş, boyut ve ana materyalleri de böylece farklılık gösteriyor.
  • Tek kişilik ve çift kişilik yatak boyutlarına uygun üretilen alezler yatağı koruduğu gibi çarşafların kaymasını da önlüyor. Lastikli alezler yatağı dört bir yandan çevreliyor. Harekete bağlı olarak alezlerin yatak kenarlarından çıkması da böylece ortadan kalkıyor.
  • Sıvı geçirmez alezlerin yumuşak yüzeyleri su geçirmiyor ve bu yapı da yatakların ömrünü uzatıyor. Suya dayanıklı alezler farklı mevsimlerde rahatlıkla kullanılabiliyor. Üst yüzeyi ve arka yüzü farklı materyallerden üretilen su geçirmez Özdilek alezler vücuda uygun yapıları ile uyku konforunuzu artırıyor.
  • Pamuk, polyester vb. materyallerin kullanıldığı alezlerin sade, ince, dolgulu, özel hava alanlı da dahil pek çok çeşidi üretiliyor. Örneğin, % 100 pamuk ranforce kumaştan üretilen ve dolgu malzemesi olarak polyesterin tercih edildiği Premium alezler en fazla rağbet görenlerden oluyor.
  • Yataklar gibi yastıklarınızı korumanızı da dikkate alan markanın yastık alezleri renk, dolgu, dikim çeşitliliğine sahip. Bu alezler yastıklarınızın daha uzun süre eskimeden kullanılmasını sağladığı gibi yastıklarınızın özelliklerini kaybetmesini önlemeye de yardımcı oluyor.

Rahat ve Ergonomik Özdilek Alez Çeşitleri

Alezler hem kullanım hem de bakım ve temizleme aşmalarında çok yönlü konfor sunmaları ile dikkat çeken yatak odası tekstil ürünleri arasında yer alıyor. Yatak ve yastıklara koruyucu katman görevi görmesi sayesinde bu eşyalarınız daha uzun süre yeniliğini ve özelliklerini muhafaza edebiliyor. Kir, toz, lekeler doğrudan yatağa temas etmiyor, kolaylıkla çıkarılıp yıkanması ise en büyük avantajlarından oluyor. Önerilen temizleme yöntemleri ile uzun süre kullanabileceğiniz Özdilek alezler yer kaplamayan yapıları ile kullanım dışıyken istenilen alanda rahatlıkla depolanabiliyor.

 Ürünleri belirtilen ısı değerlerinde ve sürelerde yıkamak gerekiyor. Kurutma ve ütüleme işlemleri için de önerilere uymak ürünlerin deforme olmasını, yıpranmasını önlüyor. Lastikli alez tercihinde yatak ölçülerine uygunluk bilhassa önemli oluyor. Yatağa geniş gelen lastikli alezler çeşitli bölgelerden katlanarak uyku konforunu olumsuz etkileyebilirken, yatağa dar gelen ölçülerdeki alezler hem zor seriliyor hem de çekiştirmeye bağlı olarak deforme olabiliyor.  

Şık ve Modern Tasarımlar

Modern teknolojilerin eseri Özdilek alezler çarşaf altı için kullanılmakla birlikte şık görüntüden vazgeçmeyenleri cezbediyor. Dikişleme ve dolgu teknikleri farklı olduğunda ürünlerin görünümleri de değişiyor. Kenar ve köşeleri özel tasarımlı olanlar, kapitone modeller ve % 100 pamuk alezler ferahlık hissiyatını yatak odalarınıza taşıyor. Yaygın biçimde beyaz rengin tercih edilmesi bir yana pembe, mavi, sarı vb. renklerde alezler de üretiliyor. Böylece baza ve karyola tasarımınıza ya da nevresim takımlarınıza uygun renkte alez seçebilme olanağı da sizlere sunulmuş oluyor. Bu koruyucu ürünler arasından yatak ve yastıklarınıza uygun ölçülerde olanları tercih ederek rahatınızı ve konforunuzu artırabilirsiniz. İşlevsellik ve kalite standartları yüksek olan Özdilek alezler özelliklerine göre avantajlı olan fiyat seçenekleri ile sizlere keyifli bir alışveriş deneyimi sunmayı da ihmal etmiyor.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Özdilek Alez Fiyatları

.
Marka
160 x 200 cm
90 x 190 cm
100 x 200 cm
180 x 200 cm
150 x 200 cm
120 x 200 cm
50 x 70 cm
70 x 140 cm
160 x 220 cm
200 x 220 cm
50 x 80 cm
.
Toplam 24 / 42 ürün
DSACategoryId/60002028/2147483618/9009841/ozdilek