"

Tekstil ürünlerinden biri olan yatak örtüsü, yatağın düzenli görünmesi ve dekoratif bir etki için olmazsa olmazlardan. Özdilek yatak örtüsü modelleri ile kullanıcılara çok çeşitli seçenekler sunuyor. 1971 yılında Bursa’da üretim faaliyetlerine başlayan Özdilek markası ev tekstil ürünleri üretiyor. Bu ürünler arasında; yatak örtüleri, havlu, bornoz, mutfak tekstil ürünleri, banyo tekstil ürünleri yer alıyor. Türkiye’nin ev tekstil ürünlerinde öne çıkan bir marka olan Özdilek 20’den fazla ülkeye ihracat yapıyor. Özdilek yatak örtüsü modellerinden biri olan kadife yatak örtüsü şıklık sunuyor. Özdilek yatak örtüleri %100 pamuk, %100 polyester veya belli oranlarda pamuk ve polyester karışımı kullanılarak tasarlanabiliyor. Özdilek pamuklu yatak örtüleri dokusu sebebiyle genellikle kış aylarında tercih ediliyor. Sıcak havalarda ise Özdilek polyester yatak örtülerini kullanmak daha uygun oluyor. Yatak örtüsü modelleri gün içerisinde yatağın daha düzenli ve şık görünmesini sağlıyor. Yatak örtüleri sahip olduğu desen ve dokular sayesinde ortama farklı bir hava katıyor. Yastık kılıfları yatak örtüsü ile uyumlu seçilirse daha şık bir görünüm elde ediliyor. Bunun için Özdilek nevresimli yatak örtüsü kullanıcılar tarafından büyük bir talep görüyor. Yatak örtüleri günlük kullanım için, dekoratif amaçlı veya çeyizlik olarak satın alınabiliyor. Özdilek tek veya çift kişilik yatak örtüsü modellerini Hepsiburada ile inceleyebilirsiniz. 

Özdilek Yatak Örtüsü Özellikleri

Özdilek yatak örtüleri dokusu ve tasarımı ile farkını ortaya koyuyor. Özdilek yatak örtüsünün özellikleri:

 • Fonksiyonel kullanıma sahip olan Özdilek çift kişilik yatak örtüleri tek kişilik yatakların üzerinde de kullanılabiliyor. 
 • Özdilek tek kişilik yatak örtüleri çocuk odasında ya da misafir odasında kullanılmak için oldukça uygun. Bu ürünlerin yanında genellikle nevresim ve yastık kılıfı da oluyor. 
 • Zamansız ve aynı zamanda modern görünüme sahip olan Özdilek yatak örtüsü günlük kullanımda tüm yatak odası dekorasyonlarına uyum sağlıyor. 
 • Özdilek güpürlü ve nakışlı yatak örtüleri görsel açıdan oldukça zengin. Konforlu bir kullanım sunan bu yatak örtüleri uyku anında kullanıcıyı rahatsız etmiyor. 
 • Pamuklu dokudaki yatak örtüleri cilt üzerinde herhangi bir alerjik reaksiyon göstermiyor. 
 • Hijyenik bir kullanım sunan yatak örtüleri yorgan, çarşaf ve yastıkların üzerine gün içerisinde toz gelmesini engelliyor. 

 

Özdilek Yatak Örtüsü Tasarım Özellikleri

Özdilek yatak örtüsü modelleri malzemesine, desenine veya kalitesine göre değişiklik gösterebiliyor. Pamuk, polyester, pamuk ve polyester karışımı olarak üretilen Özdilek yatak örtüleri şık desenlere sahip. Özdilek çift kişilik yatak örtüleri ev çiftlere ya da yeni evlenecek çiftlere hitap ediyor. Özdilek gelin yatak örtüsü şık ve zarif tasarımı ile çeyiz alışverişinde tercih edilebiliyor. Özdilek yatak örtüsü kadife, dantelli, nakışlı ya da sade olarak tasarlanabiliyor. Yatak örtüsü renk seçenekleri arasında mavi, mor, gri gibi klasik renkler yer alıyor. Özdilek yatak örtüleri sade, işlemeli, geometrik desenli şekillerde tasarlanarak farklı zevklere hitap edebiliyor.

Özdilek Yatak Örtüsü Modelleri

Özdilek yatak örtüsü modelleri arasında; sportif, sade, eğlenceli ve gösterişli olan birçok seçenek yer alıyor. Her kullanıcı kendi tarzına hitap eden ürüne ulaşabiliyor. Özdilek yatak örtüleri çift kişilik veya tek kişilik olarak tasarlanıyor. Özdilek yatak örtüsü seti yeni evlenen ya da evini yenileyen kullanıcılara hitap ediyor. Yatak örtüsü setinin içerisinde; birbiri ile uyumlu olan yastık kılıfı, çarşaf ve örtü yer alıyor. Özdilek yatak örtüsü renkleri; pudra, mavi, gri, mor farklı renklerde tasarlanıyor. Özdilek çocuk yatak örtüleri çizgi film karakterli, futbol takımlı veya baskılı olan hareketli modellerden oluşuyor. Farklı dokularda tasarlanan yatak örtüleri nubuk, kapitone, pamuklu ya da kadifeli olarak üretiliyor. Çok amaçlı yatak örtüleri koltukta veya balkonda otururken ısınma amaçlı da tercih edilebiliyor. Zamansız tasarımlara sahip olan Özdilek çeyizlik yatak örtüleri evliliğe hazırlanan çiftlere hitap ediyor. Bu yatak örtüleri hem çok şık gemde fonksiyonel özellikler sunuyor. 

Özdilek Yatak Örtüsü Tek Kişilik

Yatağı tamamen örten tek kişilik yatak örtüleri dekorasyona katkı sağlamasının yanı sıra dışardan gelen tozları da yataktan uzak tutuyor. Koruyucu özelliği bulunan tek kişilik yatak örtüleri kullanıcının rahat bir uyku çekmesine katkı sağlıyor. Rahat ve esnek kumaşlardan üretilen yatak örtüleri gece boyu kullanıcıyı rahatsız etmiyor. Odaya uyumlu olarak seçilen yatak örtüleri dekorasyona büyük bir etki ediyor. Tek kişilik yatak örtüleri mevsimsel değişikliklere uygun olarak tasarlanıyor. Farklı renklerde ve desenlerde üretilen Özdilek yatak örtüsü tek kişilik modelleri her zevke hitap edebiliyor. Yıllarda ilk günkü kalitesini bozmadan kullanılan Özdilek tek kişilik yatak örtüleri yırtılma veya solma gibi sorunları en düşük seviyede yaşıyor. Dayanıklı materyallerden üretilen yatak örtüleri her yaş grubuna hitap edebiliyor. Tek kişilik yatak örtüsünün boyutları yatağın büyüklüğüne göre farklılık gösterebiliyor. Çocuk odalarında kullanılan yatak örtüleri daha ufak ebatlarda tasarlanıyor. Yetişkinler için tasarlanan yatak örtüleri ise daha büyük ebatlarda üretiliyor. 

 • Özdilek Tek Kişilik Yatak Örtüsü Modelleri

Geniş bir ürün çeşitliliğine sahip olan Özdilek tek kişilik yatak örtüsü modelleri boyutuna ve tasarımına göre değişiklik gösterebiliyor. Özdilek tek kişilik kapitone yatak örtüsü iki kat kumaşın arasına çeşitli malzemelerin doldurulması ile elde ediliyor. Kapitone yatak örtüsünün içerisinde; elyaf, pamuk veya yün gibi dolgu ürünleri yer alıyor. Tek kişilik kapitone yatak örtüleri her mevsim kullanılabiliyor. Nakış veya farklı desenlerle renklendirilen tek kişilik yatak örtüleri kullanıcıların kendi tarzını yansıtmasına yardımcı oluyor. Tek kişilik yatak örtüsü modellerinde kullanılan kumaşlar kullanıcıyı rahatsız etmiyor ve konfor vadediyor. Uyku kalitesini arttıran yatak örtüleri rahatına ve uykusuna düşkün olan kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Tek kişilik yatakları tamamen örtecek şekilde tasarlanan yatak örtüleri kullanıcıların gece boyu vücut sıcaklıklarının sabit kalmasını sağlıyor. Mevsim şartlarına uygun olarak tasarlanan tek kişilik yatak örtüsü modelleri her mevsim konfor sunuyor. Özdilek tek kişilik lisanslı yatak örtüleri çizgi film, dizi veya takımlarından esinlenerek tasarlanıyor. Çocuk odaları için özel olarak tasarlanan çizgi film karakterli yatak örtüleri çocukların geceleri kendisini daha rahat hissetmesini sağlıyor. Futbol, voleybol ve basketbol gibi takımların sembollerinin işlendiği yatak örtüleri fanatik kullanıcılara hitap ediyor. Takım renklerinin kullanıldığı tek kişilik yatak örtüleri hem çocuklar hem yetişkinler tarafından ilgi görüyor. Takım logosu, sloganlar, oyuncu imzaları gibi farklı figürlerle tasarlanan lisanslı yatak örtüleri genellikle erkek kullanıcılar tarafından tercih ediliyor. Bunun dışında dizi veya filmlerin kapak fotoğrafının yer aldığı yatak örtüsü modelleri de mevcut. 

 • Özdilek Tek Kişilik Yatak Örtüsü Renkleri

Geniş bir renk skalasına sahip olan Özdilek tek kişilik yatak örtüsü renkleri ile kullanıcılar kendi tarzını oda dekorasyonunda da yansıtabiliyor. Genellikle tek kişilik yatak örtüsü renk tercihinde odadaki mobilyalar ile uyumuna dikkat ediliyor. Koyudan açığa her renk tonunda üretilen yatak örtüleri her zevke hitap edebiliyor. Canlı ve parlak renklerde tasarlanan yatak örtüleri uzun yıllar solmadan veya yıpranmadan kullanılabiliyor. Kaliteli kumaşlardan üretilen yatak örtüleri hediye edilmek amaçlı da tercih edilebiliyor. Sıcak tonlara sahip olan Özdilek tek kişilik pudra renk yatak örtüsü huzur ve sakinlik hissi yaratıyor. Bunun dışında mavi, yeşil, gri gibi birçok renkte yatak örtüsü tasarlanıyor. 

 • Özdilek Tek Kişilik Yatak Örtüsü Desenleri

Sıradışı tasarımlara sahip olan Özdilek tek kişilik yatak örtüsü desenleri farklı motifler işlenerek elde ediliyor. Doğanın rengarenk görüntüsünden ilham alınarak tasarlanan Özdilek tek kişilik çiçekli yatak örtüsü zarif görünümü ile beğeniliyor. Çiçek türünün yoğun olarak kullanıldığı tek kişilik yatak örtülerinde papatya, gül, lale, menekşe gibi baskılar yer alıyor. Çiçekli yatak örtüleri kullanıcılarda güzellik duygusu uyandırıyor. Çiçeklerin renkleri kırmızı, mavi, pembe, sarı gibi tasarlanarak uyum halinde sunuluyor. Özdilek tek kişilik kelebekli yatak örtüsü birbirinden farklı kanat desenlerinden oluşuyor. Kanatlarında özgün desenlere sahip olan kelebekler renkli görünümleri ile beğeniliyor. Kelebek figürleri büyüklü, küçüklü farklı boyutlarda tasarlanabiliyor. 

 • Özdilek Tek Kişilik Yatak Örtüsünün Konforlu Kullanımı

Kumaş seçiminde esnekliğe ve dayanıklılığa önem veren Özdilek tek kişilik yatak örtüleri konfor sunuyor. Özdilek tek kişilik yatak örtüleri yatak ölçülerinden bir tık daha geniş şekilde dizayn ediliyor. Böylece yatak örtüsü yatağı dış etkenlere karşı koruyor. Yatak örtüleri havada bulunan toz ve kirlerin yatağa geçmesini önlüyor. Böylece temizliğe önem veren ve oldukça titiz olan kullanıcılara avantaj sağlıyor. Mevsimsel hava değişikliklerine uyum sağlayan yatak örtüleri yaz kış rahatlıkla kullanılabiliyor. Vücut pozisyonuna göre şekil alan tek kişilik yatak örtüleri vücudu gece soğuğuna karşı koruyor. Özdilek tek kişilik yatak örtüsü takımının içerisinde yatak örtüsü ve yastık kılıfı yer alıyor. Yatak örtüsü ile uyumlu renklerde tasarlanan yastık kılıfı yumuşak bir dokuya sahip. Ciltle yakın temas halinde olan yastık kılıfı özenle hazırlanarak kullanıcıyı rahat ettiriyor. 

Özdilek Yatak Örtüsü Çift Kişilik

Yatak odasının dekorasyonuna estetik bir hava katan Özdilek yatak örtüsü çift kişilik kullanıcıların beklentilerini karşılıyor. Yatak odasının mobilyasına, halısına ve perdesine uygun olarak seçilen çift kişilik yatak örtüsü şık bir görünüm sergiliyor. Geniş bir ürün çeşitliliğine sahip olan Özdilek çift kişilik yatak örtüleri yorgan üzerinde de kullanılabiliyor. Modern tasarımlara ve kaliteli kumaşlara sahip olan yatak örtüleri her zevke hitap edebiliyor. Yatakların boyutlarına göre üretilen çift kişilik yatak örtüleri 180 x 220 cm iken, battal boyutlu yatak örtüleri 220 x 260 cm olarak tasarlanıyor. Yatak örtüleri yatağın büyüklüğüne uygun olarak tasarlandığı için yastıkları ve yorganı da kamufle ediyor. Yenilikçi yatak örtüsü modelleri %100 polyesterden üretilirken, bazı modeller %50 pamuk ile karıştırılıyor. Çok yönlü kullanım sunan yatak örtüleri yumuşak dokusu ile konforlu bir uyku vadediyor. Soğuk havalar için üretilen çift kişilik yatak örtülerinin içerisine yorganlar konulabiliyor. 

 • Özdilek Çift Kişilik Yatak Örtüsü Modelleri

Özdilek çift kişilik yatak örtüsü modelleri arasında; doğa motifleri, mat ve canlı tasarımlar, kalp sembolü yer alıyor. Geniş renk skalasına sahip olan çift kişilik yatak örtüleri ince işçilikle tasarlanıyor. Çok yönlü kullanım imkanı sunan çift kişilik yatak örtüleri uyku sırasında kırışmıyor, terletmiyor ve kolayca temizleniyor. Çift kişilik yatak örtüleri yaz mevsiminde pikelerin üzerine örtülerek kullanılabiliyor. Özdilek yatak örtüsü mürdüm, fosfor yeşili, cam göbeği gibi farklı renklerde tasarlanarak kullanıcıya enerji veriyor. 

 • Özdilek Çift Kişilik Yatak Örtüsü Tasarımı 

Farklı boyutlarda, renklerde ve desenlerde tasarlanan Özdilek çift kişilik yatak örtüleri farklı seçeneklerden oluşuyor. Dantelli çift kişilik yatak örtüleri farklı renkleri nakış ve motiflerle tamamlıyor. Dantelli yatak örtüleri şıklık sunarken aynı zamanda konfor da vadediyor. Dantelli Özdilek çift kişilik yatak örtüsü seti yeni evlenecek olan gelinlerin çeyizinde yer alabiliyor. Yatak örtüleri fildişi, krem ya da beyaz renklerde tercih edilerek sakinlik ve huzur elde edilebiliyor. Dantel, nakış, motif ya da işleme detayları ile tasarlanan yatak örtüleri farklı kullanıcı zevklerine hitap edebiliyor. Kabartma tekniği kullanılarak üretilen çift kişilik örtüler örgülü, püsküllü, saçaklı ayrıntılara sahip olabiliyor. Özdilek çift kişilik kapitone yatak örtüsü her mevsim konforlu bir kullanım sağlıyor. Çift kişilik Özdilek yatak örtüsü pike olarak da kullanılıyor. Kapitone yatak örtüleri yeni nesil teknolojilerle tasarlanıyor. Çift kişilik yatak örtüleri hem dekoratif amaçlı hemde örtünme amacıyla kullanılabiliyor. Pamuk, keten ve bambu gibi çeşitli organik bitkilerden tasarlanan yatak örtüleri hava alıyor. Bu sayede kullanıcı sıcak yaz günlerinde terleme sorunu yaşamıyor. Ergonomik tasarımlara sahip olan çift kişilik yatak örtüleri oturma gruplarının üzerine de rahatça serilebiliyor. 

Özdilek Yatak Örtüsü Satın Alırken Hangi Özelliklerine Bakılmalı?

Özdilek yatak örtüleri ile kullanıcılar hem düzenli bir görünüm hemde şıklık elde ediyor. Şık tasarımlara sahip olan yatak örtüleri odanın havasını değiştirebiliyor. Bu sebeple Özdilek yatak örtüsü satın alırken dikkat edilmesi gereken birkaç detay bulunuyor. Bu detaylar aşağıda listeleniyor. 

 • Öncelikli olarak yatak örtüsü seçiminde yatağın boyutu önem arz ediyor. Yatağın boyutuna uygun olarak seçilen yatak örtüleri tam olarak yatağı örtüyor. Bu sayede hem estetik bir görünüm elde ediliyor hemde yatak dış etkenlere karşı korunuyor. Yatak örtüsü boyutları; tek kişilik, çift kişilik ve battal boy olarak tasarlanıyor. 
 • Farklı tasarımlara sahip olan Özdilek yatak örtülerini seçerken odanın dekorasyonuna uyum sağlayacak renklerin ve desenlerin seçilmesi öneriliyor. 
 • Dikkat edilmesi gereken konulardan biri de yatak örtüsünün kumaşı oluyor. Saten kumaşlar şık bir görünüm sunuyor. Ancak pamuk ve polyester olan örtüler günlük kullanıma daha uygun. 

 

Özdilek Yatak Örtüsü Fiyatları

Özdilek yatak örtüsü fiyatları modeline bağlı olarak değişiklik gösterebiliyor. Modeli etkileyen unsurlar arasında ise boyutu, rengi, deseni, kumaşı yer alıyor. Özdilek çift kişilik yatak örtüleri boyut olarak daha büyük olduğu için tek kişilik örtülere nazaran daha pahalı oluyor. Günlük ya da çeyizlik olarak tasarlanan çift kişilik yatak örtüleri arasında kumaş, işleme ve renk farklı oluyor. Bu sebeple de ürünler arasında fiyat farklılıkları görülüyor. Özdilek yatak örtüsü modelleri en çok satanlar, artan fiyat, azalan fiyat ya da en yeniler olarak sıralanabiliyor. Sıralanan ürünler arasında özellik ve fiyat karşılaştırması yapılabiliyor. Kullanıcılar fiyat araştırmasında en az ya da en çok şeklinde sıralama yaparak cazip fiyatlı ürüne ulaşabiliyor. Bunun dışında bütçesinin dışına çıkmak istemeyen kullanıcılar doğrudan fiyat aralığını kendisi seçebiliyor. Yatak örtüsü modelleri ebatına, rengine, kumaş dokusuna, temasına veya satıcısına göre listelenebiliyor. Değerlendirme puanı yüksek olan ürünler filtrelenerek ürün tercihi yapılabiliyor. 

Özdilek Yatak Örtüsü Yorumları

Özdilek yatak örtüsü yorumları kullanıcıya ürün hakkında fikir veriyor. Kullanıcı yatak örtüsünü satın alma konusunda kararsız kaldığı durumlarda ürün için yapılan yorumlara göz atabiliyor. Yatak örtüsü tavsiyesi arayışında en çok kullanım kolaylığı ve kalite konuları merak ediliyor. Pozitif ya da negatif olarak yapılan yorumlar kullanıcıların satın alma kararını netleştirmesinde büyük bir rol oynuyor. Kullanıcı ürünü satın alıp deneyimledikten sonra kendisi de düşüncesini yorum yaparak veya değerlendirme puanı vererek belirtebiliyor. Yorumlarda kullanıcıların hangi satıcıdan ürünü satın aldığı görülüyor. Ürünü satın almadan önce buna da dikkat edilebiliyor. 

"
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Özdilek Yatak Örtüsü

227 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Renk
Toplam 24 / 227 ürün
DSACategoryId/60002028/2147483618/512544/ozdilek