Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Perfecto Visco Jel Paket Yaylı Yatak

Noa Yatak
10.738,00 TL
( / adet)
Loading interface...
DSACategoryId/60002028/2147483618/511123/524732

Visco jel konfor katmanı, paket yay ve spacer kumaş bir araya geldi. Benzersiz Perfecto uykusunu ortaya çıkardı. Visco jel teknolojisi ile donatılan Perfecto yatakta vücudunuzun sıcaklığı dengelenir, en sıcak günlerde bile serin ve rahat bir uyku deneyimi sunar. Bağımsız hareket özelliği sağlayan paket yay teknolojisi ile yatağın diğer bölümlerinde sarsıntı hissedilmez ve uyku bütünlüğünüz hiçbir zaman kesilmez.

Paket Yay Nedir?

Standart yatak yaylarında yatağınızın tamamında bütün halinde hareket eden bonel yay mekanizmaları kullanılır. Paket yay sistemi ise her yayın bireysel olarak ayrı paketler içinde ve özgürce hareket etmesini sağlayan yenilenmiş yay sistemidir. Bu sayede yatağınızda yay ve sürtünme kaynaklı sesler duymadan,yatağın diğer bölümlerinde harekete dayalı sarsıntılar hissedilmeden, vücudun her bölgesinin özgür ve ayrı olarak desteklendiği dingin bir uyku yaşarsınız. Sürtünme etkeninin ortadan kalkması yatağınızın katmanlarının eskime oranlarını da azaltarak yatağınızda daha uzun süre kullanım ömrü avantajı da sağlamaktadır.

Visco Jel Konfor Katmanı Nedir?

Visco sünger hafızalı sünger olarak da bilinmektedir. Kendi içinde visco ve visco jel olarak ikiye ayrılır. Visco sünger ile elde edilen bu konfor katmanı vücudunuzun şeklini tam olarak alması, aldığı şekli koruyarak vücuda uygulanan sünger tepki baskısını azaltması ile vücudunuz için ideal uyku pozisyonunuzu uzun süre koruyarak uyumanızı sağlar. Jel partiküllerinin birleşimi ile elde edilen visco jel sünger ise jel partiküllerinin ısı emilimi ile diğer dolgu malzemeleri ve visco türlerine göre daha serin ve ferah bir uyku deneyimi yaşamanızı sağlar. Visco jel konfor katmanının vücuda, ısıya ve basınca duyarlılığı diğer ürünlere göre çok daha  yüksektir.

3D Spacer Nefes Alabilir Kumaş

Galaxy yatağın yan kısmında 3D spacer kumaş yer almaktadır. Normal kumaşlara göre fileli bir yapıda ve maksimum hava geçirgenliği ile üretilen bu kumaş sayesinde yatağınız her hareketinizde yan bölmelerinden yüksek oranda hava akışı sağlayabilir. Bu hava akışı terlemelerin hızlı kuruması, yatak yüzeyinin ferah ve nefes alabilir olması, yatak içerisinde nem, ter ya da uzun süreli kullanıma dayalı koku oluşumları gibi istenmeyecek durumların önüne geçilmesini sağlar.

OEKO-TEX Nedir?

OEKO-TEX derneği İsviçre Zürih merkezli bağımsız bir kalite kontrol sertifika mekanizmasıdır.Tekstil sektöründe üretilen bütün mamullerin, ham madde aşamasından üretimin son aşamasına kadar çevreye ve insan sağlığına duyarlı üretildiğini ve ortaya çıkan mamullerin kanserojen maddeler içermediğini kontrol ve garanti eder. Önce insan misyonunu benimseyerek üretim yapan Noa Yatak markamız kapmasında kullanılan bütün ürünler OEKO-TEX kalite sertifikalarına sahiptir.

Ambalaj Şekli Roll Pack
Yükseklik 26 cm
Yay Tipi Pocket Yay
Malzeme Örme Kumaş
Türü Çift Kişilik
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 60
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV000006404V
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön