Piranha Klavye Fiyatları

10 yılı aşkın zamandır Türkiye’deki teknoloji markaları arasında kendine saygın bir yer edinen Piranha, sektör tecrübesinden aldığı güçle birbirinden başarılı çözümler sunarak teknoloji tutkunlarının ihtiyaçlarına yanıt veriyor. Bilgisayar aksesuarları ve çevre birimleri konusundaki maharetlerini, klavye çeşitlerinde de sergileyen marka, hem standart bilgisayar kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılayan hem de oyun tutkunlarına hitap eden pek çok ürüne imza atıyor. Tasarımlarıyla olduğu kadar fonksiyonel yapılarıyla da kendine hayran bırakan Piranha klavye modelleri, genel itibarıyla bütçe dostu sınıfta yer alıyor. Teknoloji tutkunlarının yönelebilecekleri Piranha klavye fiyatları, bu nedenle erişilebilir aralıklarda seyrediyor. Özellikle bilgisayar çevre birimlerine ayırabileceği kısıtlı bütçesi olan kullanıcıların öncelikli tercihi, Piranha’nın hayat verdiği modeller oluyor.

Ev ve Ofis Çalışmalarınızda Verimliliğinizi Piranha ile Artırın

Sektör standartlarını göz önünde bulundurarak kullanıcıların azami ölçüde yararlanabilecekleri nitelikler taşıyan klavye modelleri üreten Piranha, sunduğu çözümlerle ev ve ofis çalışmalarınızda verimliliğinizi artırabilmenizi sağlıyor. Ergonomik tasarımlarıyla öne çıkan temel formdaki klavyeler, kablolu ve kablosuz yapıda olabiliyor. Çalışma ve bilgisayar masalarında az yer kaplayacak şekilde minimal hatlarla dizayn edilen modeller, tuşlarının yapısıyla da birbirinden ayrılabiliyor. Kimi ürünlerdeki tuşlar, standart klavyelerdeki gibi uzun tuş seyahat mesafesine sahip olurken bazı ürünlerdeki tuşlar ise dizüstü bilgisayar klavyelerini andıracak yapıda, kısa tuş seyahat mesafesi bulunduruyor. Bu noktada kullanım alışkanlıklarınızı dikkate alarak kendinize en uygun çözümü edinmeniz öneriliyor.

Herhangi bir sürücü kurmadan, bilgisayarınızdaki ya da OTG destekli akıllı cihazlarınıza taktığınızdan itibaren kullanabileceğiniz ürünler, metin bazlı içerik üretimlerinizde ve yazılı iletişim süreçlerindeki temel yardımcınız oluyor.

Piranha Oyuncu Klavyeleriyle Rakiplerinize Karşı Avantajlı Hâle Gelin

Dijital oyunlarla zaman geçiriyor, çevrim içi çok oyunculu yapımlarda karakterlerinizi ya da araçlarınızı, mümkün olan en iyi şekilde kontrol etmek istiyorsanız, Piranha’nın geliştirdiği oyuncu klavyeleri tam size göre. Tasarımlarıyla teknoloji trendlerini yansıtırken donanımsal özellikleriyle konfor sağlayan oyuncu klavyeleri, membran temelli yapılarıyla minimum eforla en iyi hamleleri gerçekleştirebilmenizi mümkün kılıyor. Standart klavye tuşlarına ek olarak Fn tuşlarıyla etkinleştirilebilen multimedya kontrol işlevlerini de beraberinde getiren Piranha oyuncu klavyeleri, aydınlatma imkânlarıyla da dikkat çekiyor. RGB LED aydınlatma özellikleriyle donatılan modeller, oyunlardaki motivasyonunuzu artırmanıza yardım ediyor. Ayrıca ilgili aydınlatma olanakları, günün ilerleyen saatlerinde ya da loş ortamlarda, klavyedeki tuşları daha rahat görebilmenize zemin hazırlıyor.

Piranha’nın oyunculara yönelik çözümleri, standart formdaki klavyelerle bitmiyor. Akıllı cep telefonları ve tabletlerle eşleştirilebilen mini oyuncu klavyeleri, özellikle seyahatlerde ve açık alanda oyun oynamak isteyenleri memnun ediyor. Harf ve işlev tuşlarının yanı sıra oyunlarda etkinleştirilebilen özel butonlara da ev sahipliği yapan mini oyuncu klavyeleri, üzerlerinde TouchPad benzeri bölümler de bulunduruyor. Bu sayede akıllı cihazlara ekstra bir fare takmadan da menü ve benzeri alanları kontrol etmek kolaylaşıyor. Oyuncuların beğenisini kazanacak şekilde tasarlanan mini oyuncu klavyeleri, tam boy oyuncu klavyelerindeki gibi LED arka aydınlatmayla geliyor.

Soru 1: Piranha’nın, bilgisayarımla veya multimedya araçlarımla beraber değerlendirebileceğim, kablosuz klavyeleri var mı?

Cevap 1: Markanın ürün gamı içerisinde hem numerik tuşlu hem de numerik tuşsuz, USB alıcılı kablosuz klavye modelleri bulunuyor.

Soru 2: Sahip olduğum Piranha klavyeleri, akıllı cep telefonu ve tabletlerimle birlikte kullanabilir miyim?

Cevap 2: Piranha’nın kablolu ve kablosuz klavyelerinde iletişim, USB üzerinden gerçekleştiği için markanın geliştirdiği klavyeleri, OTG destekleyen akıllı cihazlarınızın tamamıyla kullanabilirsiniz.

Soru 3: Işıklı oyuncu klavyelerinde aydınlatma renklerini özelleştirmem mümkün mü?

Cevap 3: Markanın ürettiği oyuncu klavyelerindeki ışıklandırmalar, ön tanımlı ayarlar sayesinde belirli oranda özelleştirebilir, bölgesel olarak etkinleştirilebilir ya da tamamen devre dışı bırakabilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Piranha Klavye Fiyatları

7 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Markalar A-Z
  1. Piranha Klavyeler
  2. Logitech Klavyeler
  3. Rampage Klavyeler
  4. Razer Klavyeler
  5. Everest Klavyeler
  6. Buyfun Klavyeler
  7. Hadron Klavyeler
  8. A4Tech Klavyeler
  9. HP Klavyeler
  10. Platoon Klavyeler
  11. SW Future Klavyeler
  12. Asus Klavyeler
  13. Inca Klavyeler
  14. PolyGold Klavyeler
  15. Redragon Klavyeler
  16. Microsoft Klavyeler
  17. Motospeed Klavyeler
  18. Concord Klavyeler
  19. MF Product Klavyeler
  20. Philips Klavyeler
  21. Frisby Klavyeler
  22. Trust Klavyeler
  23. Rush Klavyeler
  24. Gamepower Klavyeler
  25. Packard Bell Klavyeler
  26. Dell Klavyeler
  27. Dexim Klavyeler
  28. Micropack Klavyeler
  29. Trilogic Klavyeler
  30. Bloody Klavyeler
  31. GameBooster Klavyeler
  32. Hytech Klavyeler
  33. Lenovo Klavyeler
  34. SteelSeries Klavyeler
  35. Turbox Klavyeler
  36. Ajazz Klavyeler
  37. Apple Klavyeler
  38. Casper Klavyeler
  39. Magic-Refiner Klavyeler
  40. Swhy Klavyeler
  41. Xtrike Me Klavyeler
  42. Avec Klavyeler
  43. Cooler Master Klavyeler
  44. Corsair Klavyeler
  45. GOMAX Klavyeler
  46. Hiper Klavyeler
  47. Promate Klavyeler
  48. Raynox Klavyeler
  49. Yukka Klavyeler
  50. Dark Klavyeler
 5. Bağlantı
  1. Kablosuz
  2. Kablolu
 6. Klavye Tipi
 7. Dili
 8. Kullanım Amacı
 9. Renk
 10. Nümerik Tuşlar
 11. Aydınlatma
 12. RGB
 13. Bilek Desteği
 14. Touchpad
 15. Multimedya Tuşları
 16. Fonksiyon Tuşları
 17. Fotoğraflı Değerlendirme
 18. Fırsat Ürünleri
 19. Tipi
 20. Satıcı A-Z
 • Marka Piranha
DSACategoryId/2147483646/3013120/1/piranha
Başa dön