PVC Paspas

Kapı önü ve ev içi kullanımına uygun niteliklerle tasarlanan paspas çeşitleri, eviniz ve iş yeriniz için önemli bir koruyucudur. Şık ve estetik modellerle tasarlanan paspaslar aynı zamanda dekoratif bir üründür. Evinize ya da ofisinize gelen konuklarınızı, canlı renkler ve desenlerle tasarlanan PVC paspas modelleriyle karşılayabilirsiniz. Hijyenik kullanım avantajı sunan PVC paspas seçeneklerini dostlarınıza ve yakınlarınıza hediye de edebilirsiniz. Silkeleyerek veya suyla yıkayarak kolayca temizlenen kaymaz özellikli PVC paspaslar, suyu ve kiri bünyesinde tutup döşemeye sızdırmadığı için kullanışlıdır. Tüm yaşam alanlarınızda tercih edebilirsiniz.

Kaydırmaz Özellikli PVC Paspaslar Konforludur

Tabanı tamamen PVC malzeme ile üretilen paspas modelleri kaymayı %100 oranında engelleyerek güvenli kullanım olanağı sunar. Farklı renk, ebat, desen ve dekoratif özelliklerle tasarlanan paspasları gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Ürünlerin sunduğu faydaların bazıları şöyle sıralanabilir:

 • PVC paspaslar kiri ve tozu üzerinde tutmayıp taban kısmında biriktirir. Böylelikle tozların zemine yayılmasını önler ve konforlu kullanım imkânı tanır.
 • Islak zeminde kullanılmak üzere tasarlanan ürünleri, açık alana bakan kapı önlerinde ve banyolarınızda kullanabilirsiniz. Paspasların üst kısımları daima kuru kalır.
 • Saf PVC malzeme ile üretilen modern tasarımlı ve halı detaylı kapı önü paspas seçenekleri, yazılı veya sade tasarımlar sunarak seçim şansınızı artırır.
 • Antialerjik ve hijyenik özellikli bazı PVC makine dokuması paspas modellerini, evcil hayvanlarınızın bakımında ya da ayakkabılıklarınızın önünde kullanabilirsiniz.
 • Düz ve tek renkli modellerin yanı sıra ilginç formlarla tasarlanan paspas seçeneklerini kullanmayı da tercih edebilirsiniz.

Kapı Önü Paspası Seçiminizi Özenle Yapın

Paspas seçimlerinizi kullanacağınız zemine uygun olarak yaparsanız daha iyi sonuçlar alabilirsiniz.

 • Apartman ve kapı önü gibi dış mekanlar için tercih edeceğiniz modelin kiri, tozu ve suyu tutan bir ürün olması gerekir. PVC taban özelliği taşıyan ürünleri seçebilirsiniz.
 • Ofis ve iş yeri girişi gibi alanlarda kullanacağınız ürünlerin nem çekebilen, sık dokumalı ve kalın yapılı modeller olmasına özen gösterebilirsiniz.
 • Taban kısmı kaliteli kauçuktan tasarlanan paspas modelleri kiri, tozu ve suyu bünyesine hapsedip yüzeyde kalmasını önlediği için dış mekân kullanımına elverişlidir.
 • Kalın dokumalı ve PVC tabanlı kapı önü paspas seçenekleri, ayakkabının altındaki kiri ve çamuru alabilme özelliğine sahiptir. Hem dayanıklı hem de ayakkabı altlarını temizleyici ürünlerdir.
 • Kalın ve sık dokumalı paspas modelleri çamur, toz ve toprak gibi olumsuz koşullara maruz kalan dış mekânlar için en ideal seçeneklerdir.

Evde Kullanılan Paspasların Bakımı ve Temizliği

Evinizin içinde kullanacağınız paspasların makinede yıkanabilen ürünler olmasına dikkat ederseniz, ürünlerinizi hijyenik olarak temizleme olanağına kavuşabilirsiniz. Evde kullanmak üzere alacağınız paspasların, antibakteriyel malzeme ile üretilen kir ve toz tutmayan ürünler olmasına özen gösterebilirsiniz. Evcil hayvanlarınız varsa onların kullanacağı paspasların hijyenik yapılı ve kolay temizlenen modeller olmasına dikkat etmeniz ayrı bir önem kazanır.

 • Balkon kapısı önünde ve banyoda kullanacağınız paspasların, PVC tabanlı ürünler olmasını tercih ederseniz kolayca temizleyebilirsiniz.
 • Sıkça yıkayacağınız paspasları, yıkamaya elverişli ve kolay deforme olmayan modeller arasından seçmeniz önemlidir. Kaliteli dokumayla üretilen uzun ömürlü modellere yönelebilirsiniz.
 • PVC paspasların temizliği oldukça kolaydır. Küçük ebatlı ürünlerinizi ters çevirerek toz ve kirden arınmasını sağlayabilirsiniz. Büyük ebatlı olanları da elektrik süpürgesiyle temizleyebilirsiniz.
 • Çok kirlenen PVC paspas modellerinizi uygun bir ortamda tazyikli su ile yıkayarak temizleyebilirsiniz.
 • Elde su ile yıkanan, kirini çabucak akıtan ve kolay kuruyan malzemelerden tasarlanan ürünler size konforlu kullanım olanağı tanır.
 • Makinede yıkayacağınız paspas seçeneklerini, renk açıcı ürünler kullanmadan yıkamaya özen gösterirseniz uzun süre kullanabilirsiniz.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

PVC Paspas

Silkcoat Home PVC
Daha Yok Mu PVC
Anl Company PVC
Berlin Shop PVC
Ibsalpin Bayrak PVC
Luwi Shopping PVC
Buket Home PVC
Giz Home PVC
Sheng Store PVC
Ardizayn PVC
Dormot Home PVC
İpekyün Halı PVC
B&M Store PVC
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 5951 ürün
DSACategoryId/60002028/2147483618/9022246/9010093/60001363/60002375