Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Renew
Renew G12 Organik Kırmızı Antifiriz -40C 3 Litre ( Üretim Yılı: 2021 )

Renew G12 Organik Kırmızı Antifiriz -40C 3 Litre ( Üretim Yılı: 2021 )

Renew
100,66 TL
( / adet)
%
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (4)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

105,00 TL
99,00 TL
DSACategoryId/60002705/2147483631/253574/20024783/20024786

-40 derecede dahi arabanızı koruyan Renew G12 organik kırmızı antifiriz ile otomobilinizin soğuk hava şartlarına adapte olmasını kolaylaştırabilirsiniz. Zorlu kış aylarında aracınızın maruz kalabileceği dondurucu soğuklarda aracınızın soğutma sistemini koruyabilmenize yardım eder. Radyatörün suyuna ekleyerek bu suyun donmasını önleyebileceğiniz antifiriz, sıcaklıkların eksi derecelere düştüğü zamanlarda sürücülere avantaj yaratır. Renew G12 organik kırmızı antifiriz aracınızın metal aksamına zarar vermeyen formülizasyonuyla beğeninizi kazanır. Otomobilinizi soğuklardan korumak için ideal bir ürün olan Renew antifiriz, donma sorununu önleyici formülüyle öne çıkar. Üç litrelik ağırlığa sahip olan bu ürün, kış boyunca yararlanabileceğiniz bir yardımcıdır. Antifirizi aracınıza ekledikten sonra, ürünün bidonunun kapağını sıkıca kapatarak Renew G12’yi garajınızda ya da otomobilinizin bagajında saklayabilirsiniz.

Dört Mevsimde de Koruma Sağlayan Antifiriz

  • Kış aylarındaki soğukların yanı sıra zorlu yaz aylarında aracınızın maruz kalabileceği aşırı ısınma sorununa ve de yağmurların yaratabileceği yıpratıcı etkilere karşı koruma elde etmek için Renew G12 organik kırmızı antifirizi tercih edebilirsiniz.
  • Benzinli otomobillerin yanı sıra dizel araçlarda da kullanabileceğiniz bu ürün, farklı taşıtlara uyum sağlayabilen yapısıyla beğeni toplar.
  • Mono etilen glikon maddesinin kullanıldığı formülüyle dikkat çeken antifiriz, donma problemine karşı son derece dayanıklıdır.
  • İçeriğinde özel katkı maddelerine de yer veren ürün, aracınızın motor gücünden tam verim almaya devam edebilmeniz için geliştirilmiştir.
  • Aracınızdaki soğutma suyunun sahip olduğu donma sınırını düşürmeyi başaran bu ürün, kış şartları için ideal nitelikler taşır.

Kaynama Noktasını Artıran Antifiriz

Sıcak hava koşullarında motorunuzdaki suyun kaynama noktasını artıran Renew G12 organik kırmızı antifiriz, hararetin artmasını önler. Böylece, radyatörünüzde yer alan suyun buharlaşarak yok olması önlenir ve motorunuz tam verimlilikle görevini sürdürmeye devam eder. Motorunuzun sıcak hava şartlarında maruz kalabileceği aşırı ısınma sorununun önüne geçen bu çok yönlü ürün, aracınızı sürerken konfor elde edebilmeniz için idealdir. Arabanızın motorunun farklı iklim koşullarına adapte olarak verimli bir şekilde çalışmaya devam edebilmesi için, otomobilinize düzenli olarak antifiriz uygulamaya özen göstermelisiniz.

Sızıntıları Önlemeye Yardım Eden Renew Antifiriz

Aracınızın motor bölümündeki sızdırmazlık elemanları ile uyumlu bir şekilde çalışan Renew G12 organik kırmızı antifiriz, olası sızıntıların önüne geçebilmeniz için uygun bir üründür. Motorunuzun performansını ve güvenliğini korumak için tercih edebileceğiniz Renew marka antifiriz, aracınızın sağlıklı bir şekilde çalışmasına yardım ederek size uzun ömürlü bir kullanım yaşatır. Motorunuzdaki hortumların yanı sıra metallere de adapte olabilen ürün, bu parçalara zarar vermeden koruma işlemlerini gerçekleştirir. Arabaların motorlarında yer alabilen ve soğutma sistemini koruyan plastik ya da kauçuk parçalara hasar vermeyen bir formüle sahip olan antifiriz, otomobilinize çok yönlü şekilde fayda sağlar. Aynı zamanda korozyona ve elektroliz oluşumuna karşı da dayanıklılık gösteren ürün, arabanızın verimini koruyabilmeniz için kullanmanız gereken kimyasallardandır.

Isı Transferini Engelleyen Kullanışlı Antifiriz

Bulunduğu alanda ısı transferi oluşumunu önlemeye yardım eden Renew G12 organik kırmızı antifiriz, aracınızda meydana gelebilecek zararlı tabakaların ortaya çıkmasını engeller. Sirkülasyon pompasına da verimlilik kazandıran ürün, otomobilinizin motorunda oluşabilecek sorunları önceden engelleyebilmeniz için ideal niteliklere sahiptir. Koku oluşumuna yol açmadığı için sürücülerin beğenisini kazanan antifiriz, uzun süreli etki gösterebilen özel formülüyle kullanıcılarından tam not alır. İçeriğinde yer alan ekstra katkılar, antifirizin paslanmaya ve kireçlenmeye karşı çözüm üretmesini sağlar. Renew G12 organik kırmızı antifirizi alüminyum radyatör teknolojisini kullanan otomobillerde de değerlendirebilirsiniz. Genleşme sonucunda aracınızın iç kısmında oluşabilecek çatlaklara karşı çözüm üretmek için Renew markasının G12 antifirizini kullanabilirsiniz.


Renew G12 Organik Kırmızı Antifiriz -40C 3 Litre ( 2020 Üretim )
Renew Plus Kırmızı Antifriz -40 C - 3 Litre ( SKT 2022 )
Tüm benzinli ve dizel araçların soğutma sistemlerinde dört mevsim kullanılabilen mono etilen glikol esaslı ve özel katkı maddelerinin birleşimiyle geliştirilmiş üstün özellikli donmayı önleyici bir soğutma sıvısıdır. Soğutma suyunun donma noktasını düşürerek soğuk iklimlerde sistemin donmasını engellerken, sıcak iklim koşullarında kaynama noktasını artırarak hararetin yükselmesine ve radyatör suyunun kaynamasına engel olmaktadır. Yıl boyunca dört iklimde ve tüm yol koşulunda motorda mükemmel soğutma sağlayarak maksimum performans gösterir.

Özellikleri:
• Tüm sızdırmazlık elemanlarıyla uyumlu çalışır ve sızıntıları önler.
• Motor metallerine ve hortumlara zarar vermez.
• Motorların soğutma sistemlerinde kullanılan plastik ve kauçuk parçalar ile uyumludur.
• Korozyon ve elektroliz oluşumunu engelleyerek soğutma sisteminin verimini arttırır
• Motorun hararetini düşürür ve motorun yüksek performanslı çalışmasını sağlar.
• Yer aldığı sistemin yüzeyinde ısı transferini önleyerek zararlı tabakaların oluşumunu engeller.
• Sirkülasyon pompasının verimli çalışmasını sağlar.
• Pas ve kireçlenmeye karşı ekstra katıklar içerir.
• Alüminyum radyatörlerin parçalarıyla uyumluluk gösterir.
• Soğuk iklimlerde genleşmeden kaynaklanan çatlama ve diğer hasarların oluşumuna engel olur.
• Soğutma sisteminde korozyon ve köpüklenmeyi önler.
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV000008FPFA
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat

Popüler aramalar

Başa dön