Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Rh More Than Reading 1

Rh Pozitif Yayınları
275,00 TL
( / adet)
Loading interface...
DSACategoryId/60001501/2147483645/15033037/9915
Rh More Than Readıng
More Than Reading Kitabımız, Yds , Yökdil, Yks , Profıcıency,Toefl Ve Ielts Gibi Ulusal Ve Uluslararası Sınavlar İçin Okuma, Çeviri Ve Kelime Becerilerini Geliştirmek İsteyenler İçin Hazırlanmış Bir Kitap Serimizin İlk Kitabıdır. Bu Kitabımız İlk Seviye Olduğu İçin Okuma Çalışmalarına Yeni Başlayanları Düşünerek Basitleştirilmiş Ve Orta Seviye Metinleri İçerir.

More Than Reading 1, Okuma Parçalarını İçeren Ana Kitap Ve Bu Metinlerin Cümle Cümle Çeviri Ve Kelime , Collocation Ve Preposition Kullanımlarının Verildiği Yardımcı Kitap Olmak Üzere İki Kitaptan Oluşmaktadır.

Bu Kitabımız Sosyal Bilimler, Fen Ve Sağlık Bilimleri Alanlarında Farklı Konularda Seçilmiş 100 Adet Okuma Metninden Oluşmaktadır. Her Okuma Metni Sonunda Okuma Anlama Becerilerinin Her Alanında Sizi Geliştirecek 15 Okuma-Anlama Sorusu Olmak Üzere Toplam 1500 Okuma-Anlama Sorusu İçermektedir. Bu Soru Tipleri Main İdea, Supporting İdea, İnference , Tone & Style , True-False,Title, Vocabulary Ve Reference Gibi Tüm Ulusal Ve Uluslararası Sınavlarda Sorulan Soru Tarzlarını İçermektedir.

Kitabımızda Her 10 Metin Bir Bölümü Oluşturmaktadır. Her Bölüm Sonunda Bölümü Oluşturan Metinlerde Geçen Kelime Ve Gramer Yapılarından Hazırlanmış 100 Adet Kelime Ve Yapı Sorusu İçermektedir. Kitabımızda Toplam 1000 Kelime Ve Yapı Sorusu Bulunmaktadır.

Ana Kitapta Bulunan Okuma Metinlerinin Çeviri Ve Kelime Açısından Ana Kitaptan Bağımsız Olarak Daha Detaylı Çalışılabilmesi İçin Metin Çevirileri Ve Kelimeler Ayrıca Supplementary Kitabında Verilmiştir.

More Than Reading Supplementary Kitabı Her Çevirilerinizi Geliştirebilmeniz İçin Tüm Metinlerin Cümle Cümle Çevirilerini İçermektedir. Ayrıca, Her Metinde Geçen Kelimele, Collocation Ve Preposition Kullanımları Verilmiştir.

More Than Reading Kitabımızın Kullanıcıları Kitaplarında Bulunan Online Erişim Kodu İle Sistemiz Üzerinde Kendileri İçin Hazırlanan Uygulamaları Kullanabilirler. Wordy Uygulamasında Tüm Metinlerde Geçen Kelimeleri Ve Bu Kelimlerin Collocation Ve Preposition Kullanımlarını Çalışarak Hem Kelime Becerilerinizi Geliştirip Hem De Kelimelerinizi Kontrol Altında Tutabilirsiniz.

Okuma Uygulamamız Üzerinde Verilen Çalışmaları Yaparak Okuma-Anlama Konusunda Kendinizi Geliştirebilir, Bu Metinlerin Kelimelerini De Kitabınızda Verilen Kelimelere Dahil Ederek Wordy Uygulamasında Çalışabilirsiniz.

Kitap Kullanıcılarımız, Sitemizde Bulunan Rh Sözlük'Ü Kullanarak, Bilmedikleri Kelimelerin Anlamı Ve Bunun Yanında Kelime Hakkında Bilinmesi Gereken Birçok Detaya Erişebilirler.

DİJİTAL ÜRÜNLERİN KULLANIM SÜRESİ 1 Yıl
Boyut Normal Boy
Cilt Durumu Ciltli
Sayfa Sayısı 586
Yazar Remzi Avcu
Diğer
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000F2E2I
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön