Çarpıcı koleksiyonlarında hayata dair tüm renkleri bir araya getiren Sanat Halı, ihtişamı evinize taşır. Dantel işlemeli modellerden üç boyuta sahip tasarımlara, ışıltı dolu koleksiyonlardan klasik kolajlara kadar halı modasında ne varsa Sanat Halı ürünleri arasında beğeninize sunulur. Anadolu’nun geleneksel halı motiflerinin zenginliği ile bezeli tasarımlar modern çizgiler ile harmanlanarak evinize fark katan tasarımları ayağınıza serer.

“Halıya İşlenen Sanat” sloganı ile özgün tasarımlara imza atmayı ilke haline getiren Sanat Halı, 30 yılı aşan tecrübesi ile Türk halı sektörünün öncü markaları arasına girmeyi başarmıştır. Geleneksel halı modellerini en dikkat çekici unsurlarla bezeyen marka kendine has çizgisi ile de yenilikçi bir tarz sergiler. Ürünlerinde kullandığı farklı iplikler ile yenilikçi ve sıra dışı bir marka olma özelliği kazanan Sanat Halı iddiasını her dönemde güçlü biçimde ortaya koyar.

Halıda renk ve desen modasının nabzını tutan Sanat Halı, uzman tasarım ekibinin çarpıcı stillere sahip eşsiz desenlerini modern dokuma teknikleriyle birleştirerek her beğeniye uygun model çeşitliliği ile göz kamaştırır. Kaliteden ödün vermeyen ve tüketici memnuniyetini en ön planda tutan markanın ürünleri, evinize bir halının sağlayacağı sıcaklığın yanında eşsiz bir dekorasyon malzemesi kazandırır. Tasarım anlayışının temelini özgünlük anlayışına dayandıran marka yaşadığınız ortama uygun bir seçenek ile arzu ettiğiniz ortam sıcaklığını sağlamanıza imkan verir. Duygularınıza hitap ederken zarafet faktörünü her daim göz önünde tutan marka, kimi zaman model tercihi kimi zaman renk seçenekleri ile arzu edilen etkinin sürekli olarak yakalanması başarısını gösterir.

Halı dünyasında bir ilke imza atarak gençlere ve ruhunun gençliğini kaybetmeyenlere 18 farklı renk kullanılarak özel olarak hazırlanan koleksiyonlar evlerinize modern ve dinamik bir hava katar. Bilindik motifleri yeni baştan yorumlayarak zamana meydan okuyan tasarımlar sunan Sanat Halı, evinize şıklık katan halı modelleri ile beğeninizi kazanmayı başarır. Çocukların hayal gücünden aldığı ilhamla renklendirileni Sanat Çocuk Koleksiyonu, miniklerin odasını eğlenceli bir oyun alanına çevirir.

Halıya yeni bir boyut kazandıran Mısra serisi ile görüntüyü iki boyutlu olmaktan kurtaran marka, ışığa göre renk değiştiren parlak tuşeleriyle sanat eseri değerinde tasarım çizgisi yansıtır. Zamana karşı duran klasik desenlere sahip Tuşe serisi, sadeliği ve şıklığı ile göz kamaştırır. Evinizin en değerli köşeleri için tasarlanan zamansız çizgilere sahip Günce kreasyonu, şıklığı ve kalitesi ile Sanat Halı’nın klasikleri arasında her zaman göz kamaştırır. Eskitme görüntüsü ve otantik desenleriyle evlerinize gizemli bir hava kazandıracak Roma serisi hem modern hem de klasik dekorasyon anlayışı ile uyumlu görünüm sergiler. Klasik renklerin uyumuna sahip Seyir kalitesinde yer alan gerçek dantel işlemelerinde kullanılan el emeğinin değeri ev ortamınıza büyüleyici bir hava kazandırır.

Evinde ışıltılı bir hava yakalamak isteyenlerin gözde tasarımlarından olan Abiye koleksiyonu incelikle işlenmiş zarif desenleri ve özel renkleri ile evinize mükemmel uyum sağlar. Türkiye’de 16 renk kullanılarak üretilen tek koleksiyon olma özelliği taşıyan çok renkli ve çok özel Milat serisi, renklerin ayrıcalıklı harmonisini yaşadığınız mekana taşır. Yün tuşesi ve ince desenleriyle asalet taşıyan Exclusive koleksiyonu hem sizin hem de evinizin tarzını yansıtır. Lüks duruşu ile evinizi gösteren Delüks serisi ve yün tuşeli özel ipeksi iplikler ile el halısı görünümüne sahip Astoria koleksiyonu tam size uygun seçenekler sunar. Doğanın iyileştirici renkleri ile enerji kazanan İnka koleksiyonu, pastel tonlara hakim sanat eseri özenindeki Asude serisi, evinizin enerjisini doruk noktasına taşıyan Tropi kalitesi, çağdaş dokunuşlarla göz alıcı duruşa sahip Golden modeli, mevsimlerden ilham alan İklim kreasyonu, ve ritmik desenleri ile bahar tazeliğine sahip İlkbahar ve Antre serileri ile Sanat Halı tüm ezberleri bozar.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Sanat Halı

291 ürün listeleniyor
Ev Dekorasyon
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın