Sarar yolluklar; 90'lı yıllardan beri, modern dokuma tesislerinde, teknolojik makineler kullanılarak üretilen göz alıcı modellerden oluşur. Ürünler, çeşitli renk ve desenlerden oluşan; her eve, her kişisel zevke uygun farklılarıyla markanın ürün yelpazesinde yer alır. Salon, antre, mutfak, hol gibi alanlara yerleştirebileceğiniz ürünler, ses ve ısı yalıtımının yanı sıra söz konusu alanlarda kaymaları önleyerek, ev içi kazalara önlem alınması konusunda da fayda sağlar. Genellikle dar uzun ürünlerden oluşan yollukların her alana uygun ebatları bulunur. Yalın renklerin yanı sıra canlı desenlerin de yer aldığı Sarar yolluk modellerini çok yönlü olarak kullanabilirsiniz. Evinizin hol, antre, banyo, mutfak gibi alanlarında Sarar yolluk modelleri size çok yönlü kullanım kolaylığı sunar. Tozlanma ve yapışmaya karşı önleyici donanımlara sahip ürünler, üzerindeki şartlara göre kullanıldıklarında tüm ihtiyaçlarınıza cevap verir. İster tek başınıza ister ailenizle yaşayın, yolluklar hayatınıza büyük konfor sağlayacaktır.

Şık ve Yumuşacık Sarar Yolluk Modellerinin Özellikleri

  • Sarar yolluk modelleri özgün desen ve renk skalasıyla her eve, ofise, odaya ve birçok alana uyum sağlar. Üstün kaliteli modellerin büyük çoğunluğunun yüzeyi dokuma peluş olup yumuşaklıklarıyla üzerlerinde gezinmek isteyeceğiniz özelliklere sahiptir.
  • Noktalama yöntemi kullanılarak üretilen kaymaz tabanlı bu halı çeşitleri, fayans, taş ve benzeri zeminlerde kaymanızı önler.
  • Ürünler, PVC tabana sahip olmaları sayesinde çamaşır makinesinde kolaylıkla, üzerinde belirtilen koşullarda yıkanabilir.
  • Bu yönüyle evinizin hijyenik şartlarını korumanıza yardımcı olan ürünler, dökülme ve tüylenme yapmaz.
  • Ses yalıtımına yardım eden ürünler sayesinde, gürültünüz alt kat komşuları rahatsız etmez.
  • Dört mevsim rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünler, ısı yalıtımı sağlayan özellikleriyle de tercih edilir.

Özgün ve Modern Tasarımlar

Sarar yolluk modellerinde yüzlerce seçenek yer alır. Sarar'da evinizin genel dekorasyonunuza ve kişisel tercihlerinize bağlı olarak seçim yapabilmeniz için çok sayıda alternatif size sunulur. Çoğunluğu sık dokuma peluştan üretilen halılar yumuşacık ve konforlu özellikleriyle dikkat çeker. Bu nedenle yoga, meditasyon ve benzeri yer minderlerine oturulması gereken faaliyet alanlarında da yolluk çeşitlerini değerlendirebilirsiniz. 

Sarar yolluk modellerinde düz ve yalın tasarımlar özellikle genç kullanıcıların ilgisini çeker. Desenli yolluk modelleri ise evin genel havasını şıklaştırma olasılıkları olan ürünler olduklarından, seçimleri dikkat ve özen ister. Çok sayıda rengi bulunan yolluklar, yeni evlenen çiftlere, ev sahibi olanlara, taşınanlara sunulabilecek fonksiyonel hediye alternatifleri arasındadır. Geometrik desenli modeller, çok renkli çeşitler, çift renk bloklu seçenekler, kırçıllı ürünler, çiçekli modeller ve diğer alternatiflerle evinizde daha çok zaman geçirmek isteyeceksiniz. 

Kalabalık Ortamlarda Yolluk Rahatlığı  

Sarar yollukların bir kısmı homojen bir seviyedeki buklelerden oluşur ve dayanıklı ürünlerdendir. Modellerin düzgün yüzeyleri, sakin renk geçişleri, ilgi çekici tasarımları, evinizde arzu ettiğiniz stili elde etmenize yardımcı olur. Sarar yolluk modelleri, evinizdeki ihtiyaca uygun olarak istediğiniz boyda overlok yapılarak gönderilir. Yaşam alanlarında kullanımı tercih edilen ürün grubundan olan yolluklar, evlerin dışında ofislerde, hastanelerde, kreş ve anaokullarında da rahatlık sağlar. Ayağınızın altında size sıcacık bir his bırakan Sarar yolluk modelleri arasında çaydanlık, fincan gibi desenlere sahip olanlar mutfaklarınız için tercih edebileceğiniz keyifli modellerdir. Bembeyaz koltuklarla döşediğiniz evinizin koridoruna beyaz, siyah, krem ve benzeri gösterişli bir yolluk yerleştirerek, stilinizi doğal nüanslarla hareketlendirebilirsiniz. Serildikleri alanlara mükemmel bir tarz katan modellerin bazılarını el halılarından ayırt etmeniz oldukça zordur. Anti alerjik ve antistatik donanımlarıyla çocukların ve yaşlıların oldukları alanlarda da sıklıkla tercih edilen yolluklar, yaşamınıza artı değer katar.

 

 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Sarar Yolluk Fiyatları ve Modelleri

179 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme