Sarkıt

Sarkıt Avizeler

Kullanıldığı her alanı güzelleştirmeye devam eden dekoratif ürünler içerisinde yer alan sarkıt avize modelleri her geçen gün yenilenmeye devam ediyor. Hem takılması hem de kullanımı oldukça kolay olan bu modeller sayesinde alanlarda ışığı daha fazla elde edebilirsiniz. Şık tasarımları ile dikkat çeken ve her alanda uyum sağlayan sarkıt avizeler ile dekorlarınızı güçlendirmeye de hazır olabilirsiniz. Modern tasarımları ve birbirinden şık renk tonları ile kullanımı her geçen gün artış gösteren bu modeller, ışıklandırmaların en önünde yerini alıyor. Oturma odalarından misafir odalarına, çocuk odalarından mutfaklara, koridorlardan ofislere varana kadar her alanda kullanıma uygun olan modellerdir. Çeşitli renk ve desen tasarımlarına, çeşitli malzemelerle elde edilen çevre tasarımlarına göre sarkıt avize modelleri kullandıkça memnun bırakan ürünlerdir. Klasik ortamlarda daha çok siyah ve altın gibi renk tonları tercih edilirken, sevimli ve sıcak ortamlarda kırmızı ve turuncu gibi daha canlı renk tonları tercih edilir. Hem küçük ortamlarda hem de geniş ortamlarda kullanımı uygundur. Geniş ortamların daha kolay aydınlatılmasına olanak sunarken dar ortamların da geniş görünmesine yardımcı olur. 

3’lü Sarkıt Avize Modelleri

Modern ve trend tasarımı ile dikkat çeken 3 lü sarkıt avize modelleri daha çok mutfak tezgahları üzerinde tercih ediliyor. Yemek yaparken, masa kurarken ve mutfakla alakalı bir hazırlık yaparken aydınlatmanın bol olması oldukça önemlidir. Burada devreye giren sarkıt avize 3 lü modeller sayesinde sizler de mutfaklarınıza ayrı bir hava katabilirsiniz. Hem dekoratif ve estetik açıdan önemli olan hem de aydınlatma açısından önemli olan bir kullanıma sahiptir. Birden fazla sarkma ipine sahip olan uclu sarkıt avize modelleri modern dekorların en çok sevilerek kullanılan ürünleri arasında yer alıyor. İster salonlarda daha fazla aydınlık için ister dar alanları daha geniş göstermek için üç parçadan oluşan bu modellere göz atabilirsiniz. Uzak ve derin anlamlar katmanıza da yardımcı olan üçlü modeller sayesinde ortamda dilediğiniz ayarda ışığı elde edebilirsiniz. Üçlü olmasına rağmen istediğiniz zaman üç ışığı da açabilir istediğiniz zaman iki veya bir’e düşürebilirsiniz.

Camlı Sarkıt Avize Modelleri

Görünümü oldukça şık olan ve temizlemesi de bir o kadar kolay olan camlı sarkıt avize modelleri her ortamda kullanıma uygundur. Düz şeffaf cam modellerinin yanı sıra renkli ve desenli cam modelleri de mevcuttur. Sarkıtlarının uç kısmında yer alan cam tasarımlara yuvarlak, kare, dikdörtgen, üçgen ve karpuz gibi, beşgen ve altıgen gibi kesimlere yer veriliyor. Ampul kısmı ise cam kısımlarının iç tarafında yer alıyor. Daha çok geometrik şekillerden elde edilen camlı bölmeler ışığın daha fazla parçalanmasına ve daha uzak alanlara yayılmasına da olanak sağlıyor. Bu özelliği sayesinde büyük odalarda ve geniş koridorlarda camlı modeller her zaman en çok tercih edilen modellerdir. Sarkıt avize camları kırılmaya dayanıklı olan ve daha çok kristal yapı kullanılan camlardır. Avangart mobilyaların kullanıldığı ve daha çok gold, golden rose ve gümüş gibi renk tonlarının ağır bastığı alanlarda tercih edilirler. Böylece ortamda kullanılan renk tonlarının da daha fazla ön plana çıkmasına ve parlak görünmesine olanak sağlarlar. Sarkıt avize cam modelleri büyük ve mini tasarımlara sahiptir. Büyük tasarımlarda kristal yapı daha fazla ön plana çıkar ve büyük salonlarda kullanıma uygundur. 

Mutfak Sarkıt Avize Modelleri

Modaya uygun şekilde her alana uyum sağlayan avize modelleri mutfaklar için de vazgeçilmezler arasında yer alıyor. İster mutfakların temel aydınlatma alanlarında ister dolap altlarında ve isterseniz de tezgah ve mutfak masası üstlerinde kullanıma uygun olan modellerdir. Daha çok aydınlatma için 4 lü sarkıt avize modellerine göz atabilirsiniz. Dört adet yan yana dizilen sarkıt kısımlarının boyunu da dilediğiniz uzunlukta ayarlayabilirsiniz. Dört adet ampul ise renkli ışıklar ya da sade ışıklar saçan şekilde temin edilebilir. Daha hafif ve loş bir aydınlatma için de 2 li sarkıt avize modelleri oldukça idealdir. Mutfak masası üzerinde hem hafif bir aydınlık isteyenler hem de estetik açıdan bir güzellik katmak isteyenler için de tek sarkıt avize modelleri mevcuttur. Masa ve mutfak renk tonları ile uyumlu şekilde tercih edilebilir. Tamamen mutfak temasına sahip olan mutfak sarkıt avize modelleri de mevcuttur. Çatal, kaşık ve bıçak gibi kabartma desenler bulunan modeller mutfaklarda güzel bir yemek teması sunar. Sarkıt ledli avizeler de mutfakların renkli bir şekilde aydınlatılmasına olanak sunuyor. Mutfağı çok geniş olanlar ve daha çok aydınlık isteyenler 5 li sarkıt avize modellerini inceleyebilirler. 

Top Sarkıt Avize Modelleri

Modası hiçbir aman geçmeyen ve her alanda kullanımı uygun olan modellerden biri de top sarkıt avize modelleridir. Ampul duyunun olduğu kısmın üst tarafında top şeklinde bir tasarım yer alır. Bu tasarım sayesinde ışık kırılarak oldukça loş ve hoş bir şekilde ortamı aydınlatır. Çok parlak ışık istemeyenler ve gölgelik bir alan isteyenler için sarkıt top avize modelleri en uygun modellerdir. Top şeklinde olan tasarımları büyükten küçüğe çeşitli ebatlara sahiptir. 

Gold Sarkıt Avize Modelleri

Ağırlıklı olarak gold tonlarında mobilya ve detaylara sahip olunan alanlarda gold sarkıt avize modelleri ideal şekilde kullanım sunar. Gold tonlarını keskin bir şekilde olmadan kırmak ve gölge elde etmek isteyenler ise siyah sarkıt avize modellerini tercih edebilirler. Böylece ortamda hem birden fazla renk hakim olacak hem de son derece modern ve avangart bir kullanım elde edilecektir. 

Tek Sarkıt Avize Modelleri

Tek renkten ve tek tasarımdan oluşan uzun sarkıt avize modellerini de daha küçük alanlarda, koridor ve çocuk odalarında tercih edebilirsiniz. Uzunluğu ise tercihinize göre ayarlanabilen modellerdir. Sarkıt avize tekli modellerde üst kısım ip ve halatları daha kalın tercih edilir. 

Renkli Sarkıt Avize Modelleri

Tek renk kullanmak istemeyenler için renkli sarkıt avize modelleri de mevcuttur. Siyah, kahve, gold, gümüş ve gri sarkıt avize modellerinin yanı sıra pembe, mor, kırmızı ve sarı gibi renklerin kullanıldığı canlı ve sevimli modeller de mevcuttur. Küçük salonlar için daha renkli olan ve ortama canlılık katan salon sarkıt avize modellerini tercih edebilirsiniz. Böylece küçük alanları daha geniş gösterebilirsiniz. Büyük alanların ise boşluğunu kırmak ve ışık açısından dikkati çekmek için çoklu sarkıt avize modelleri idealdir. 

Çoklu Sarkıt Avize Modelleri

Çoklu modellerde yan yana sıralı sarkıt avize modelleri ön plana çıkar. Hem ampul kısımları hem de sarkıt kısımları yan yana sıralıdır. Çoklu ve sıralı kullanmak istemeyenler büyük sarkıt avize tercih edebilirler. Sıralı modellerde ön plana çıkan üçlü sarkıt avize modelleri üç farklı tasarıma ya da birbiriyle eş tasarıma sahiptir. 

  • Sarkıt Avize Nasıl Takılır?

İlk kez kullanacak olanlar için sarkıt avize nasıl takılır bilinmesi gereken önemli bir sorudur. Üst kısmında yer alan bağlama alanları kullanılarak elektrik bağlantısı yapılır. Daha sonra sarkıt boyu ayarlanır. 

  • Sarkıt Avize Seçimi Nasıl Yapılır?

Kullanılacak olan alanların genişliğine ve renk tonlarına göre en uygun olan modeller seçilir. 

  • Sarkıt Avize Kullanmak Kolay mıdır? 

Hem şık tasarıma hem de ideal fiyatlara sahip olan sarkıt modelleri kullanmak oldukça kolaydır ve temizlik zorluğu da yoktur. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Sarkıt Avizeler

3067 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Satıcı
Toplam 27 / 3067 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?