İç mekânların ayrılmaz parçalarından biri olan avizeler günümüzde yalnızca aydınlatma görevi görmüyor. Aynı zamanda bulunduğu ortamda dekoratif bir görev de üstleniyor. Bunun için eskiden olduğu gibi tek tip avizeler yerine farklı tasarımda birçok çeşit avize bulmak mümkün hale geliyor.

Avize Çeşitlerinde Modern Tasarım

Bulunduğunuz iç mekânın genişliğine göre tekli ya da çoklu avizeleri tercih edebiliyorsunuz. Mesela küçük bir oda için tekli avizeler ideal oluyorken salon gibi çok daha geniş odalar için çoklu sarkıt avizeler çok daha aydınlatıcı bir hale gelebiliyor.

Son dönemlerin en çok tercih edilen avize çeşitleri tasarım avizeler oluyor. Eğer bulunduğunuz iç mekânda farklılık ve modern bir görünüm arıyorsanız tasarım avizeler tercih edebileceğiniz çeşitleri içeriyor. Örneğin; dünya şeklinde tasarlanmış tekli avizeler sade oluşuyla abartıdan uzak ve oldukça modern bir hava sergiliyor. Bu gibi tasarımlara sahip avizeler yatak odaları, oturma odaları, mutfak gibi ev içi mekânlarda şık durabileceği gibi iş yerleri ve ofislerde de göz dolduracak çeşitler içeriyor. 

Daha küçük ve ferah tasarımlar istiyorsanız küçük figürler içeren cam avizeler de ilgi çekici oluyor. Beyaz renkteki avize çeşitleri hem eşya kombinine rahatça uyum sağlıyor hem de odaya ferah bir görünüm kazandırıyor.

Sade ve klasik modelleri yeterli buluyorsanız farklı renk seçenekleriyle tekli sarkıt avizeler her ortamda iş görüyor. 

Özel Tasarımlarla Modern Anlayışın Sınırlarını Genişletin

Farklı açı ve şekillerin bir araya gelmesiyle oluşan geometrik şekillere sahip avizeler kendine hayran bırakıyor. Üçgen, daire, kare, dörtgen başta olmak üzere gözünüze hitap edebilecek her türde geometrik şekillerin iç içe geçtiği tasarımlar büyüleyici şıklıkta olup kendine hayran bırakıyor. Küp tasarımlara sahip olan avize çeşitleri asilliğiyle beğeninizi sağlayacak türden bir tasarım sunuyor. Sadece geometrik desenlerle de sınırlı kalmayan bu avize çeşitleri kalp desenleri gibi farklı şekillerde de kendini gösterecek şıklığa sahip oluyor.

Altın ve bronz renklerde metal bir materyale sahip olan avizeler kullandığınız ortama nostaljik bir hava katıyor. Ayrıca ahşap görünümlü ve halattan yapılan avize çeşitleri ortamı otantik kılıyor. Mozaik desenlerdeki sarkıt avizeler ise eski dönemlere ait anılara yolculuk yapmanızı sağlıyor.

Hasır görünümdeki top avizeler doğal duruşlarıyla hem hacimli hem sade bir tasarıma sahip oluyor. Salon, ofis, restoran gibi iş yeri vb. ortamlarda kendini gösteriyor.

3 boyutlu avizeler ile modern, şık ve hareketli tasarımın tadına varabiliyorsunuz. 

Çoklu avizelerde tasarımlar oldukça çeşitli olup işlevselliğiyle de göz dolduruyor. Açısı değiştirilebilen çoklu ampuller sayesinde tek avizeyle farklı iki açıdaki alanı aydınlatmanız mümkün hale geliyor. Çoklu led sarkıt avizeler ise aydınlatmayı yoğunlaştırıyor.

Uzunlu kısalı ayrı parçalardan oluşan avizeler yine farklı tasarım isteyenlerin gözdesi haline geliyor.

Çocuklar İçin Avize Modelleri

Çocuk odası avizeleri ise oldukça renkli tasarımlara sahip. Çizgi film karakterleri ve animasyonlar içeren baskılardaki bu avizeler çocuklarınız için ideal ürünler oluyor. Kız çocukları ve erkek çocukları için farklı desenlerde baskılara sahip avizelerle çocuklarınız odalarını daha da benimsiyor.

Farklı Materyallerle Zevkinize Uygun Şıklığı Yakalayın

Şıklığın keyfini farklı materyallerle farklı şekillerde yaşayın. Metal avizelerin modern etkisi sayesinde şıklığı istediğiniz her ortamda yaşayabiliyorsunuz.

Kâğıttan yapılan Japon fenerleri ile odanızda farklı bir etki yaratabiliyorsunuz. Alışılmışın dışında bir etki bırakan bu avize türü ile odanızın havası değişsin.

Cam tasarımlar ise asaletin ve şıklığın göstergesi oluyor. Farklı renk ve desenleri içeren cam avizeler aynı zamanda sade ve şık tasarımlar da sunuyor.

Ahşap Materyale sahip olan avizeler ise natural bir etkiye sahip oluyor. Odanızdaki duruşuyla sizi kendine hayran bırakacak olan ahşap avizeler ile otantik tasarımın tadını doyasıya yaşayın.

Kumaştan yapılan avizeler en çok yatak odalarınıza ve oturma odalarınıza yakışıyor. Soft renklerin verdiği etki sayesinde göz yormayan bu tasarımlar şıklığı da yanında getiriyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Sarkıt Avizeler

3.441 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Hepsiburada Home Sarkıt Avizeler
  2. Philips Sarkıt Avizeler
  3. Özcan Aydınlatma Sarkıt Avizeler
  4. Ünal Sarkıt Avizeler
  5. Apliqa Sarkıt Avizeler
  6. Modelight Sarkıt Avizeler
  7. Avize Marketim Sarkıt Avizeler
  8. Avonni Sarkıt Avizeler
  9. Decobulvar Sarkıt Avizeler
  10. GZHOME Sarkıt Avizeler
  11. Cata Sarkıt Avizeler
  12. Bazaar Online Shopping Sarkıt Avizeler
  13. Homing Sarkıt Avizeler
  14. Caprice Sarkıt Avizeler
  15. Lambaled Sarkıt Avizeler
  16. Hiper Sarkıt Avizeler
  17. Alfa LED Sarkıt Avizeler
  18. Lumexx Sarkıt Avizeler
  19. Sedef Avize Sarkıt Avizeler
  20. Seldur Sarkıt Avizeler
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Ev ve Yaşam Trendleri
 5. Fotoğraflı Değerlendirme
 6. Güncel Değerlendirme
 7. Fırsat Ürünleri
 8. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002705/2147483620/13003201/13003399
Başa dön