70 yılı aşkın süredir pazarda bulunan Alman markası Schubert, 1940’lı yıllardan bu yana kask üretir. 1954’ten itibaren motosiklet kaskları sektöründe isminden söz ettirmiştir. Kolluk kuvvetleri, askeri teşkilat ve itfaiye mensupları için profesyonel kasklar üreten firma, Formula 1 pilotlarının ürünlerini kullanması ile motospor alanında hak ettiği ünü kazanmıştır. Ar-Ge çalışmaları ile ürünlerini her gün bir sonraki seviyeye taşıyan Schubert, 55’in üzerinde ülkeye ihracat yapar.  Alman teknolojisi ile göz dolduran firma, mühendislik harikası kaskları ile amatör ve profesyonel motosiklet kullanıcıların önde gelen tercihleri arasındadır. Motosiklet sürücülerinin her anında olan Schubert, on iki farklı modeli ile her türlü ihtiyaca cevap vermeyi hedeflemektedir.

Schubert C4 Çıkarılabilir Kask Modeli Konforu ve Hafifliği ile Öne Çıkar

Markanın çok satan kasklarından olan C3 serisinin Basic, Pro Carbon ve Pro olmak üzere üç farklı modeli bulunmaktadır. Klasik bir model sayılabilecek C4 Basic, çıkabilir kasklar arasında ödüllü bir modeldir. Mükemmel oturuşu ve uzun yolculuklarda dahi konforlu kullanımı ile hem yarış hem de gezi maksatlı motor kullananlar için birebirdir. Hafifliği ile tercih sebebi olan C4 Pro Carbon, entegre iletişim teknolojisi ile uzun yolculuklara çıkan sürücüler için tasarlanmıştır. Hangi hızda olursa olsun minimum seviyede ses geçiren ve iç malzemesi sayesinde mükemmel akustiğe sahip C3 Pro modeli ise rahatlığı ile uzun yolculuklarda idealdir. 

Entegre İletişim Sistemleri ile Yenilikçi R2 Serisi Kapalı Kask

Her türlü motosiklet ihtiyacı için tasarlanmış R2 modeli, basitliği ve sadeliği ile göz doldurur. R2 Basic modeli minimalistik tasarımı, hafifliği ve en yüksek güvenlik özellikleri ile tercih sebebidir. İç tasarımı ve malzemesi maksimum konforu sağlamak amacı ile üretilmiştir. Teknolojik görünümü ile öne çıkan R2 Carbon modeli ise içinde entegre iletişim sistemi barındıran ilk %100 karbon motosiklet kaskıdır. Herhangi bir kurulum gerektirmeyen iletişim sistemi görünmez hoparlörü, mikrofonu ve kablolama sistemi ile göz doldurur. 

Her Türlü Güvenlik Özelliklerine Sahip M1 Pro Yarım Kask 

Vizörsüz kask kullanmak isteyen sürücüler için tasarlanmış olan M1 Pro, uzun yolculuklar ve büyük cruiser motosikletler için birebirdir. Mükemmel kafa üstü havalandırma sistemi kaskın içine gerekli miktarda havayı alır. Harika dizaynı ve konforu ile M1 Pro pazarın en başarılı jet kasklarındandır. Mükemmel Bluetooth altyapısı, kurulacak iletişim sistemi için hazırdır. Aerodinamiği sayesinde uzun yolculuklarda istikrarlıdır. Vizörü görüşü mükemmelleştirir, buğuyu minimize eder. 

Günlük Kullanımdan Profesyonel Yarışlara, Çok Yönlü  S Serisi

Günlük kullanım için birebir olan S2 Sport modeli yüksek performans sağlar. Touring veya spor touring olsun, her türlü motosiklet gezisinde problem çıkarmadan konfor sağlayan S2 Sport kullanımı ile keyiflidir. Pist veya yol, motospor tutkunlarının mükemmel performans edindiği SR2 modeli, konsantrasyon, denge ve rahatlık arayanlar için üretilmiştir. Hava frenleyicileri (spoiler) sayesinde rüzgarlı durumlarda baş dengesini korur. Formula pilotları için üretilmiş yeni vizörü ile her türlü hava koşulunda mükemmel görüş sağlar. 

Schubert’in Çok Satan Modeli C3 Kadınlara Özgü Tasarımı İle Öne Çıkar

Çeneden açılabilen Schubert C3 serisi, rahatlığı ve şık tasarımı ile markanın en çok satan modelleri arasındadır. Kadınların ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile üretilen C3 Pro Women modeli, şık renkleri ve tasarımı ile göze girmektedir. İç kısmının hem malzemesi hem de rengi özelleştirilmiş olan model, kadınlara özgü tasarlanan ilk kasklardandır. Uzun yol sürüşleri için birebir olan C3 Pro ise kullanımı kolay ve çeneden açılabilen kasktır. 

Alışılmışın Dışında Tasarımı ile E1

Farklı tasarımı ile fonksiyon ve tarzı bir araya getiren Schubert E1, görüntü olarak maceracı, fonksiyon olarak ise oldukça sadedir. Çeneden açılması ile kullanımı rahattır. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Schuberth Motosiklet Kaskı-Kask Fiyatları

5 ürün listeleniyor
Yapı Market / Bahçe / Oto
Yapı Market / Bahçe / Oto
Motosiklet
Motosiklet
Kasklar
Kasklar
Kapalı Kasklar
Kapalı Kasklar
Renk
DSACategoryId/60002705/60008737/20029253/schuberth