Focus Silecek Fiyatları

Araç silecekleri, camlarda yer alan kirlerin ve tozların temizlenmesini sağlar. Focus araç markasına uygun olarak sunulan silecekler, en son teknoloji ile üretilir. Focus silecek fiyatları içinde bulunan ürünler ile camlarınızın temizlik ihtiyacı karşılanır. 

Düz Silecek Modelleri

Focus düz silecek modelleri, yenilikçi tasarımları ile camların eğimine tam uyum sağlar. Yüksek teknolojiye sahip lastiği sayesinde silecekler, basıncı ürünün uzunluğu boyunca eşit dağıtarak mükemmel bir silme sunar. Böylece tek bir noktaya yük binmediği için silecek lastikleri, aşınmalara karşı direnç kazanır. Silecek modelleri, rahatlık ve estetiği birleştiren tasarımları ile yaşamınıza eşlik eder. Otomatik yıkama makinelerine karşı bağlantı noktaları ekstra güçlü olan düz silecek modelleri, dağılma ve kopma yapmayan tasarımlar ile öne çıkar. Cama daha yakın bir şekilde oturarak daha az hava direnci sunan silecekler, rüzgar gürültüsünü de azaltır. 

Telli Silecek Modelleri 

Zorlu hava koşullarında kullanılabilen telli silecek modelleri, net görüş imkânı sunar. Yumuşak lastikleri sayesinde camların çizilmesi önler. Yağmur sensörleri ile uyumlu çalışan Focus telli silecek modelleri, yağışlı havalarda yüksek dayanıklı iskelet yapıları ile öne çıkar. Sileceklerin çalışma hızı, yağmurun şiddetine göre ayarlanabilir özelliktedir. Aracınızın orijinal silecek boyutlarına göre üretilen ürünler, silecek lastiklerinin tümünün cama yapışmasını sağlar. Şık görünümlere sahip Focus silecek fiyatları içinde bulunan ürünler maksimum performans gösterir.

Muz Silecek Modelleri 

Grafiti teknolojisi ile desteklenen muz tipli silecek lastikleri universal silecekler olarak da bilinir. Cama 20 noktadan basan muz silecek modelleri, yüksek hız ve olumsuz yol koşullarında bile kusursuz bir silme sağlar. Ultra sessiz çalışan ve iz bırakmayan silecekler kullanım rahatlığı sunar. Geliştirilmiş aerodinamik dizaynlı silecekler, aracın cam yapısına göre şekil alır. Güneş ışınlarına karşı dayanıklılık gösterir. Kauçuk, teflon ve silikon kaplı çeşitleri ile ihtiyacınız olan Focus silecek modelleri sizlere sunulur.  

Standart Silecek Modelleri

En yaygın silecek tasarımlarından olan standart silecek modelleri, kusursuz bir görüş alanı sunarak güvenli yolculuk yapmanızı sağlar. Zengin donanımlı standart silecekler, uzun ömürlü bir kullanım için korozyon koruması sunar. Buz korumalı çeşitlere de sahip olan standart silecek modeller, sürüş kalitesini artırır. Hem ön hem de arka cam için Focus silecek modelleri bulunur. Yıpranmış ve eskimiş olan silecekler ile trafiğe çıkmak kaza riskini artırır. Bu nedenle silecekler belli aralıklarla değiştirilmelidir. Silecek modelleri, zarar vermeyecek içeriğe sahip ürünler ile kolayca temizlenebilir. 

Soru 1: Silecek satın alırken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

Cevap 1: Satın alacağınız sileceğin aracınız ile uyumlu olması gerekir. Aracınızla uyumlu olmayan silecekler, camların çizilmesi ya da aşırı ses çıkarması gibi sorunlara yol açabilir. Silecek satın alırken malzeme kalitesine, sağlamlığına ve işlevselliğine de dikkat edilmesi gerekir.

Soru 2: Silecek lastiği nasıl değiştirilir?

Cevap 2: Silecek lastiği değiştirme işlemlerinde ilk önce silecek kolu dik hale getirilir. Daha sonra eski silecek lastiğinin klipsi açılır. Silecek kolunun cama çarpmasını önlemek için cam üzerine bir bez serilebilir. Yeni silecek lastiği kolun klipslenir ve yavaşça cama yerleştirilir. Sileceklerin cama tam oturması gerekir. 

Soru 3: Silecek modellerinin fiyatları neye göre belirlenir?

Cevap 3: Ürünün üretiminde kullanılan materyale, boyutuna, ölçüsüne ve markasına göre fiyatlar değişebilir. Set halinde sunulan ürünlerin fiyatları, tekli satılan sileceklerden daha fazla olabilir. Kullanım amacına göre farklı özellikler ile üretilmesi de fiyatın farklılaşmasına neden olabilir. Geniş yelpazeli seçeneklere sahip Focus silecek fiyatları herkesin bütçesine uygun ürünler ile beğeni kazanır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Focus Silecek Fiyatları

454 ürün listeleniyor
Bosch
Goodyear
Inwells
Silbak
RBW
Martigues
Maxtel
Sentinel
Swf
Vass41
MFK
Hc Cargo
Eraks Car Accesories
Yeo
Balp
Fkoto
Grat
HELLUX
Kaliteplus
Kruger
1 Serisi
100
1007
106
107
108
111
116
120
121
131
145
146
147
155
156
159
164
166
19
Ford
Universal
Citroen
Hyundai
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Marka
Toplam 46 / 454 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?