Focus Silecek Fiyatları

Araç silecekleri, camlarda yer alan kirlerin ve tozların temizlenmesini sağlar. Focus araç markasına uygun olarak sunulan silecekler, en son teknoloji ile üretilir. Focus silecek fiyatları içinde bulunan ürünler ile camlarınızın temizlik ihtiyacı karşılanır. 

Düz Silecek Modelleri

Focus düz silecek modelleri, yenilikçi tasarımları ile camların eğimine tam uyum sağlar. Yüksek teknolojiye sahip lastiği sayesinde silecekler, basıncı ürünün uzunluğu boyunca eşit dağıtarak mükemmel bir silme sunar. Böylece tek bir noktaya yük binmediği için silecek lastikleri, aşınmalara karşı direnç kazanır. Silecek modelleri, rahatlık ve estetiği birleştiren tasarımları ile yaşamınıza eşlik eder. Otomatik yıkama makinelerine karşı bağlantı noktaları ekstra güçlü olan düz silecek modelleri, dağılma ve kopma yapmayan tasarımlar ile öne çıkar. Cama daha yakın bir şekilde oturarak daha az hava direnci sunan silecekler, rüzgar gürültüsünü de azaltır. 

Telli Silecek Modelleri 

Zorlu hava koşullarında kullanılabilen telli silecek modelleri, net görüş imkânı sunar. Yumuşak lastikleri sayesinde camların çizilmesi önler. Yağmur sensörleri ile uyumlu çalışan Focus telli silecek modelleri, yağışlı havalarda yüksek dayanıklı iskelet yapıları ile öne çıkar. Sileceklerin çalışma hızı, yağmurun şiddetine göre ayarlanabilir özelliktedir. Aracınızın orijinal silecek boyutlarına göre üretilen ürünler, silecek lastiklerinin tümünün cama yapışmasını sağlar. Şık görünümlere sahip Focus silecek fiyatları içinde bulunan ürünler maksimum performans gösterir.

Muz Silecek Modelleri 

Grafiti teknolojisi ile desteklenen muz tipli silecek lastikleri universal silecekler olarak da bilinir. Cama 20 noktadan basan muz silecek modelleri, yüksek hız ve olumsuz yol koşullarında bile kusursuz bir silme sağlar. Ultra sessiz çalışan ve iz bırakmayan silecekler kullanım rahatlığı sunar. Geliştirilmiş aerodinamik dizaynlı silecekler, aracın cam yapısına göre şekil alır. Güneş ışınlarına karşı dayanıklılık gösterir. Kauçuk, teflon ve silikon kaplı çeşitleri ile ihtiyacınız olan Focus silecek modelleri sizlere sunulur.  

Standart Silecek Modelleri

En yaygın silecek tasarımlarından olan standart silecek modelleri, kusursuz bir görüş alanı sunarak güvenli yolculuk yapmanızı sağlar. Zengin donanımlı standart silecekler, uzun ömürlü bir kullanım için korozyon koruması sunar. Buz korumalı çeşitlere de sahip olan standart silecek modeller, sürüş kalitesini artırır. Hem ön hem de arka cam için Focus silecek modelleri bulunur. Yıpranmış ve eskimiş olan silecekler ile trafiğe çıkmak kaza riskini artırır. Bu nedenle silecekler belli aralıklarla değiştirilmelidir. Silecek modelleri, zarar vermeyecek içeriğe sahip ürünler ile kolayca temizlenebilir. 

Soru 1: Silecek satın alırken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

Cevap 1: Satın alacağınız sileceğin aracınız ile uyumlu olması gerekir. Aracınızla uyumlu olmayan silecekler, camların çizilmesi ya da aşırı ses çıkarması gibi sorunlara yol açabilir. Silecek satın alırken malzeme kalitesine, sağlamlığına ve işlevselliğine de dikkat edilmesi gerekir.

Soru 2: Silecek lastiği nasıl değiştirilir?

Cevap 2: Silecek lastiği değiştirme işlemlerinde ilk önce silecek kolu dik hale getirilir. Daha sonra eski silecek lastiğinin klipsi açılır. Silecek kolunun cama çarpmasını önlemek için cam üzerine bir bez serilebilir. Yeni silecek lastiği kolun klipslenir ve yavaşça cama yerleştirilir. Sileceklerin cama tam oturması gerekir. 

Soru 3: Silecek modellerinin fiyatları neye göre belirlenir?

Cevap 3: Ürünün üretiminde kullanılan materyale, boyutuna, ölçüsüne ve markasına göre fiyatlar değişebilir. Set halinde sunulan ürünlerin fiyatları, tekli satılan sileceklerden daha fazla olabilir. Kullanım amacına göre farklı özellikler ile üretilmesi de fiyatın farklılaşmasına neden olabilir. Geniş yelpazeli seçeneklere sahip Focus silecek fiyatları herkesin bütçesine uygun ürünler ile beğeni kazanır.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Focus Silecek Fiyatları

216 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Bosch Silecekler
  2. RBW Silecekler
  3. Inwells Silecekler
  4. Martigues Silecekler
  5. Maxtel Silecekler
  6. FDM Silecekler
  7. Sentinel Silecekler
  8. Silbak Silecekler
  9. Yeo Silecekler
  10. Z Tech Silecekler
  11. Cey Silecekler
  12. Autoen Silecekler
  13. Nettedarikcisi Silecekler
  14. Vette Silecekler
  15. Carub Silecekler
  16. Otobir Silecekler
  17. Silecek Silecekler
  18. AccessoryPart Silecekler
  19. Buyfun Silecekler
  20. Dreamcar Silecekler
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Araç Modeli A-Z
  1. Focus
  2. Corolla
  3. Clio II
  4. 1 Serisi
  5. 100
  6. 1007
  7. 106
  8. 107
  9. 108
  10. 111
  11. 116
  12. 121
  13. 145
  14. 146
  15. 147
  16. 155
  17. 156
  18. 159
  19. 164
  20. 166
  21. 19
 5. Araç Markası
  1. Ford
  2. Citroen
  3. Universal
 6. Fotoğraflı Değerlendirme
 7. Güncel Değerlendirme
 8. Fırsat Ürünleri
 9. Satıcı A-Z
 • Araç Modeli Focus
DSACategoryId/60002705/2147483631/253574/20024697/60003680/60003680
Başa dön