En Ucuz ve Kaliteli Silikon Yastıklar

Gün boyunca kendinizi daha iyi hissedebilmeniz için uyku saatlerinizi en verimli şekilde geçirmeniz gerekir. Bunda en önemli rol sahibi olan ürünlerden yastıklar, her kullanıcının beklentisini karşılayacak şekilde farklı materyallerden üretilir. Kendine has dokusu ve özelliğiyle dikkat çeken ve geniş kitleler tarafından tercih edilen silikon yastık modelleri, gerek yapıları gerekse sahip oldukları ekstra özellikleriyle geniş bir ürün gamı içerisinde yer alır.

Birçok üreticinin saf silikon dolgu ya da Hollow Fibre yapılı silikon elyaf kullanarak ortaya koydukları silikon yastıklar, farklı boyutları ve kullanım alanlarına sahiptir. Rahat bir uyku uyumak için edinebileceğiniz modellerin dış kumaşları %100 pamuk olabileceği gibi, ön yüzeyleri havlu kumaş, arka yüzeyleri ise koruyucu membran ile lamine edilmiş şekilde sunulabilir. Daha farklı arayışlarda olanlar için üretilen bambu kılıflı silikon yastıklar ise kullanım rahatlığıyla ön plana çıkar. Dış kumaşları herhangi bir şekilde terletemeyen, nem tutmayan, koku yapmayan ve yaz günlerinde sıcaklık dengesini ayarlayan ürünler, aynı zamanda hava geçirgenliğine de sahip olmalarıyla tercih nedeniniz haline gelebilir. İçerdikleri üretim malzemesi kanserojen içermeyen ürünler, hijyene özen gösterenlerin sıklıkla aradıkları antibakteriyel özelliği de beraberinde getirir.

Seçeceğiniz bazı modellerin dış kılıflarının fermuarlı yapısı, bu kılıfları çıkarıp yıkayabilmenizi mümkün kılarken kimi modeller, silikon kısımları aracılığıyla yastığın yükseklik ve alçaklığını arttırıp azaltabilmenize imkan tanır. Yalnızca rahat bir uyku için değil, sağlığın korunması amacıyla da farklı modellere sahip olan silikon yastıklar, bel fıtığı gibi şikayetleri olanların yan yatışlarının ideal şekilde gerçekleşebilmesi için baştan bacağa kadar uzanan şekilde dizayn edilmiştir. Böylece yan yatış sırasında hissedilen bel ağrısı gibi şikayetler, büyük oranda ortadan kalkabilir. Bunun yanı sıra emziren annelerin, bebeklerini daha rahat ve uzun süreli besleyebilmeleri için özel olarak geliştirilen emzirme yastıkları, silikon yapıları ve ergonomik şekilleriyle hem anne hem de bebek için en iyi sonucun alınmasını sağlar. Bel desteğine sahip bu ürünler, annenin emzirme süresince dik durmasına yardım ederken, olası bel ya da sırt ağrısı şikayetlerinin önlenmesinde etkili olabilir. Hollow Fibre yapılı ürünler, hijyen konusuna dikkat eden annelerin tercih edebilecekleri ürünler arasında yer alır.

Silikon Yastık Fiyatları

Yalnızca yetişkinler için değil çocuklar ve bebekler için de geliştirilen silikon yastıklar, dekoratif amaçlarla hazırlanan modelleriyle de karşınıza çıkabilir. Salon ya da oturma odanızı daha farklı şekillerde tasarlamak ve kendine has çizgilerle öne çıkan ürünlerle odalarınızın görünümünü zenginleştirmeyi arzu ediyorsanız, bu ürünlere de yönelebilirsiniz.

Uzun süreli kullanımlardan sonra yastıklarınızı temizlemek için üreticilerin belirttiği sıcaklıklarda ürünleri çamaşır makinesi ya da elinizde yıkayabilirsiniz. Modellerin yapılarının bozulmaması için yıkama sonrasında ürünleri ıslak bırakmamanız, asarak kurutmamanız ve yıkama sürecinde çamaşır suyu ya da ağartıcı gibi kimyasalları kullanmamanız önerilir. Genellikle çabuk kuruyacak şekilde dizayn edilen ürünleri çamaşır makinenizin kurutma modunda ya da sahip olduğunuz özel çamaşır kurutucu aygıtlarda kurutmanız en doğru yöntemdir.

Seçeceğiniz silikon yastık fiyatları, almayı planladığınız ürünün; markası, modeli, boyutları, hangi amaçla üretildiği, üretim sürecinde hangi materyallerle zenginleştirildiği, dış kılıf kumaşı yapısı ve beraberinde getirdiği ekstra özelliklere göre değişiklik gösterir. Bu bağlamda ihtiyaçlarınızı ve üründen beklentilerinizi göz önünde tutmanız, en doğru modeli seçmenizde etkili olur. Hedefiniz, ailenize ve sevdiklerinize en rahat uyku uyumalarını sağlayacak ürünleri almaksa, iç dolgu kısmı ayarlanabilen yapıdaki ürünleri edinebilir, evinizdeki küçük büyük herkesin bu ürünleri rahatça kullanmasını sağlayabilirsiniz. Amacınız emzirme gibi özel amaçlar için bir model edinmekse, ergonomik tasarımlı emzirme yastıkları sizin için ideal olur.

Günün yorgunluğunu atmak ve benzersiz bir uyku uyuyabilmek için siz de kendinize en uygun ürünü seçebilir, yeni güne daha canlı başlayabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Silikon Yastıklar

871 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 40 / 871 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?