Yatak odası ve çocuk odası gibi alanlarda öne çıkan ürünlerden biri de nevresim takımlarıdır. Nevresim takımları, odanın ruhunu doğrudan etkileyen ve dekorasyonuna renk katan tekstil ürünlerinden biridir. Ürünlerin kalitesi, tasarımı ve boyutu değişiklik gösterir. Farklı tarzlara ve ihtiyaçlara yönelik üretilen Soley nevresim takımı çeşitleri, kullanıcıların beklentilerine karşılık verir. Genellikle çarşaf, nevresim ve yastık kılıfından oluşan bu takımlar, kullanım ve tasarım açısından oldukça avantajlıdır. Kullanıcıları mutlu eden nevresim takımları, oldukça geniş bir ürün yelpazesi ile sunulur. Farklı renk ve desen seçeneklerine sahip olan ürünler, odaların dekorasyonuna da uyum sağlar. Nevresim takımlarının renkleri ise farklılık gösterir. Tek renk ürünler olabileceği gibi klasik ve sportif tarzlara eşlik eden desenli seçenekler de bulunur. Takımların kalitesi, yapımında kullanılan dayanıklı malzemelerden gelir.

Özenle seçilmiş kumaşlardan yapılan ürünler, deforme olmadan uzun süre kullanım imkanı sunar. Bu durum üründen alacağınız verimi en üst seviyeye taşır. Nevresim takımlarının boyutu ihtiyacınıza göre çeşitlenir. Bu sayede yastık, yorgan gibi eşyalarınız için uygun bir kılıf bulmanız mümkündür. Modaya uyum sağlayan takımlar, teknolojiden faydalanarak tasarlanır. Markanın gelişmiş teknolojisi, ortaya çıkan ürünlerin kalitesini artırır. Her dönem ilgi gören takımlar, yatağınızın daha hoş görünmesini sağlar. Odalara şıklık katan yastık kılıfları, nevresimler ve çarşaflar genellikle 150 cm ile 220 cm arasında değişiklik gösterir. Bu sayede yatağınızın boyutuna göre bir seçim yapmanız mümkün olur. Nevresim takımlarının yapımında pamuk, akrilik ve polyester gibi kumaş türleri kullanılır. Yumuşak dokulara sahip olan takımlar, çocuklar ve yetişkinler tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

Moderni Şıklıkla Harmanlayan Nevresim Takımı Modelleri

Nevresim takımları özellikle evde şık bir tarz yakalamak isteyenler için oldukça önemlidir. Çeşit çeşit renk ve desenleri bulunan takımlar, Soley markasının güvencesiyle kullanıcılara sunulur. Hem çeyizlik hem de günlük kullanım için tercih edebileceğiniz onlarca nevresim takımı seçeneği vardır. Modern tasarımlarla devrin ruhuna hitap eden nevresim takımları, çocuklar ve yetişkinler için farklı stillerde tasarlanır. Çocuklar için tasarlanan modeller sevimli desenlerin ve karakterlerin bir araya gelmesiyle oluşturulur. Özellikle sevilen hayali kahramanlar çocuk nevresim takımlarının yoğun ilgi gören seçeneklerindendir. Üstelik küçük taraftarlar için tasarlanan taraftarlı nevresim takımı seçenekleri de mevcuttur. Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş gibi takımların amblemlerini ya da renklerini taşıyan modeller, odanın çocuklar için daha keyifli bir yer olmasını sağlar. Yetişkinler için dizayn edilen nevresim takımları ise daha çok modern çizgilerden oluşur. Klasik ya da sportif gibi farklı tarzlara hitap eden ürünler, odanızda zengin bir duruş sergiler. Ürünlerin desenleri tek renk, çizgili ve karışık desenli olarak değişiklik gösterir. Çizgili modeller geometrik şekilleriyle sade ve kaliteli bir görünüm oluşturur. Soley markasının gelişmiş tasarımından ilham alan çiçekli modeller ise yazın enerjisini evinize taşır. Sarı, kırmızı, mavi gibi çeşitli gibi renklerden oluşan çiçekler, yatak odanızın havasını değiştirir. Farklı zevklere hitap eden detaylarla, yatak odalarının en sevilen parçalarından biri olur. Odanızın konseptinde kolayca değişiklik yapmanızı sağlayan nevresim takımları, en ekonomik ev dizaynı çözümlerinden biridir.

Nevresim takımlarında kullanım kolaylığı oldukça önemlidir. Yatağı tamamen saran çarşaflar, kayma yapmaz. Ev tekstilinin vazgeçilmez ürünlerinden biri olan Soley nevresim takımları, yatak odanızın dekorasyonunu renklendirir. Odanıza farklı bir duruş katan ürünler, kendi tarzınızı yansıtma fırsatı sunar. Konforlu bir uyku deneyimini destekleyen nevresimler hijyen, koruma ve sıcaklık için tercih edilen ürünlerdir. Yatak, yastık ve yorgan boyutlarına göre tercih edebileceğiniz ürünlerde farklı özelliklere sahip çarşaflar bulunur. Nevresim takımı içerisinde bulunan çarşaflar, lastikli ve lastiksiz olmak üzere birbirinden ayrılır. Lastikli çarşaflar yanlarında bulunan büzgüler yardımıyla, yatağa doğrudan temas eder. Bu sayede yatağa bağlanarak serilen çarşafın dağılmamasını sağlar. Daha hijyenik bir ortam oluşturan çarşaflar hem görsel hem de fonksiyonel olarak ihtiyaçlarınızı karşılar. Nevresim takımlarında bulunan yastık kılıfları ise genellikle iki adet olur. Yastıklara takılan kılıflar, yastıkların çok daha hoş görünmesini sağlar. Ürünler tek kişilik ya da çift kişilik olarak tercih edilebilir. Soley çift kişilik nevresim takımları büyük ebatları sayesinde yatak, yastık ve yorgan boyutlarına uygun olarak tasarlanır. Çift kişilik bazalar için üretilen ürünler cırt cırt, fermuar, düğme gibi fonksiyonlarla çeşitlenir.  Fermuarlar kolayca açılıp kapanabilen yapısıyla kullanımı pratik hale getiri. Cırt cırtlı ve düğmeli modeller ise klasik ürün çeşitleri içerisinde yer alır.

Soley Çift Kişilik Nevresim Takımları İle Cıvıl Cıvıl Odalar

Soley markasının kaliteli üretim anlayışıyla tasarlanan nevresim takımları, yüzlerce farklı renkten oluşur. Oldukça geniş bir renk skalası içerisinde bulunan ürünler, tek renk olabileceği gibi iki farklı rengi de bünyesinde barındırır. Mavi, kırmızı, sarı gibi tek renkler, elegan duruşuyla ön plana çıkar. Kırmızı ve beyaz, mor ve sarı gibi uyumlu renkleri bir araya toplayan modeller de yatak odanızı özel bir görünüme kavuşturur. Her rengin öne çıkan bir özelliği vardır. Özellikle dar yatak odalarında açık renkli nevresim takımları tercih edilebilir. Bu sayede odanın daha ferah görünmesini sağlayabilirsiniz.         Gardırop ve komidin gibi çeşitli eşyalarınızla kombinleyebileceğiniz ürünler, canlı renkleri ve özenli baskıları ile ön plana çıkar. Zarif detaylarla süslenen ürünler, sevilen renk kombinasyonlarından oluşur. Pek çok desen açık renk tonları ve koyu renk tonlarını bir araya getirir. Ürünler farklı temalarda da tasarlanır. Sevilen temaların başında doğa güzellikleri gelir. Yaprak, ağaç gibi doğal sembollerin yer aldığı nevresim takımları, ruhu dinlendirir. Bu sayede huzurlu bir ortam yaratılmış olur.

Soley çift kişilik nevresim çeşitleri, dantel, fırfır gibi ek aksesuarlarla da desteklenir. Dantelli nevresim takımları da sevilen modeller arasındadır. Özel işlemeleri ve yoğun işlemeleri ile dikkat çeken ürünler, çeyizlerin vazgeçilmez parçaları arasında yer alır. Ortamın daha geniş ve ferah görünmesini sağlayan 3D motifli nevresim takımları da vardır. 3D motifler, canlı görünümleri ile dikkat çeker. Havayı geçiren nevresim takımları, özellikle yaz aylarında oldukça avantajlıdır. Terlemeyi önleyen ürünler, ferah bir uyku deneyimi yaşamanızı sağlar. Çift kişilik nevresim takımlar standart boyutlarda tasarlanır. Ancak büyük yataklarda yatmak isteyenler için battal boy nevresim takımları da üretilir. Ürün yelpazesi içerisinde 200x220 cm ya da 200x240 cm ölçülere sahip battal boy seçenekler de vardır. Geniş yataklar için dizayn edilen battal modeller, kaliteli ve hacimli yapısıyla öne çıkar. Battal boy nevresim takımların yastık kalıpları standart kalıpta üretilir. Genellikle battaniye gibi ekstra parçaların bulunduğu setlerde yastık kılıfları fazlalaşır. Dört yastık kılıflı setler hem yedek kullanımlar hem de misafirler için oldukça uygundur.

Nevresi Takımı Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Soley markası ev tekstili için pek çok farklı ürün seçeneği sunar. Her evin olmazsa olmazlarından olan nevresim takımları, markanın ürün yelpazesi için de oldukça hacimlidir. Bu nedenle ürün seçimi yaparken kararsız kalınabilir. Nevresim takımı seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli unsur, tarzınızdır. Modern, sportif, klasik gibi farklı tarzları yansıtan nevresim takımları bulunur. Bu sayede tarzınızı belirleyebilir, ona uygun bir model seçimi yapabilirsiniz. Nevresim takımı tercihinde dikkat edilmesi gereken bir diğer unsur ise nevresim takımlarının boyutudur. Evinizde bulunan yorganların ve yastıkların formlarına uygun kılıfların tercih edilmesi, üründen alacağınız verimi üst düzeye çıkarır. Seçimlerinizin doğru ve ihtiyacınıza uygun olması nevresim takımlarından memnun kalmanızı sağlar. Bu nedenle ürünlerin kumaşı, boyutu, tasarımı oldukça önemlidir. Nevresimler dört mevsim kullanıma uygundur. Ancak yaz ve kış aylarına göre tasarlanan takımlarda mevcuttur. Yaz aylarında genellikle hafif ve ince modeller tercih edilir.

Görüntü ve kalite kullanıcıların ön planda tuttuğu kriterler arasında yer alır. Seçim yaparken kararsız kaldığınız durumlarda Soley nevresim takımı yorum bölümüne göz atabilirsiniz. Yorum bölümünde kullanıcılar tarafından yapılan yorum ve beğeniler bulunur. Kullanıcıların ürünler hakkındaki yorumları, nevresim takımları hakkında detaylı bilgi almasını sağlar. Kullanıcı tecrübelerini içeren yorum bölümü, karar verme aşamasını hızlandırır. Ürünler genellikle kolay ütülenebilir kumaşlardan tasarlanır. Bu sayede hem pratiklik hem de kullanım kolaylığı sağlar. Lisanslı, pikeli, dantelli nevresim takımlarını uzun ömürlü olacak şekilde kullanmak istiyorsanız, belirtilen önerileri uygulayabilirsiniz. Nevresim takımları maksimum 30 ya da 40 derece sıcaklıkta yıkanmalıdır. Yıkama yaparken ters çevirip yıkamanız tavsiye edilir. Bu sayede üzerindeki baskının zarar görmesi engellenir. Sıkma derecesi nevresim takımının kırışmaması için oldukça düşük olmalıdır. Bu sayede nevresim takımlarını koruyabilir, ilk günkü kalitesini muhafaza edebilirsiniz. Ürünlerin temizlenmesinde ağartıcı kullanılmamalıdır. Kimyasal gücü yüksek olan ağartıcılar, ürünleri deformasyona uğratabilir. Nevresim takımları makinede kurutulup düşük ısıda ütülenebilir.

Farklı Tarzlara Hitap Eden Nevresim Takımı Çeşitleri

Sevimli motiflerden oluşan nevresim takımları, çilek, avakado gibi meyvelerle tasarlanır. Tatlı bir duruş sergileyen ürünler, özellikle çocuk odalarında sıklıkla kullanılır. Nevresim takımı içerisinde bulunan çarşaflar, yastık kılıfı ve nevresimlerle uyumlu renklerden tasarlanır. Yumuşak dokuları ve canlı renkleriyle kullanıcıların beğenisini toplayan Soley nevresim takımı modelleri, yatak odanızın enerjisini yükseltir. Farklı renk, desen ve kumaş detaylarıyla öne çıkan ürünler, renklerin oluşturduğu pozitif enerjiyi yansıtır. Dekorasyonunuza ayrı bir hava katan modeller, çiçek, geometrik desen, etnik desen gibi şık motiflerden oluşur. Özellikle etnik desenler, yoğun nakışları ile göze hitap eder. Markanın kullandığı kumaşlar doğal ve çevre dostudur. Üstelik sokuma sıklığı oldukça yoğundur. Kanserojen ve alerjik materyallerden yapılan ürünler, cildi tahriş etmez. Dayanıklı ve nefes alabilen kumaşlardan yapılan ürünler, yumuşak tuşeli oluşuyla dikkat çeker. Ultra yumuşaklık sağlamak için nevresimlerin çoğunda yumuşaklık apresi uygulanır. Evinize özgü stil yaratan ürünler, yatak odanızı rahat bir yaşam alanı haline dönüştürür.

Hem günlük kullanımda hem de gelen misafirlere vermek amacıyla neredeyse her evde çok sayıda nevresim takımı bulunur. Geniş desen skalasında üretilen ürünler, farklı tarzlara hitap eder. Desenler, çiçek gibi estetik tasarımlardan oluşur. Her tasarımın odasına kattığı renk farklıdır. Yatak odanızın rengine ve büyüklüğüne göre tercih edebileceğiniz çeyizlik nevresim takımları, özel nakışları ile dikkat çeker. Dokuma esnasında ince işçilik gerektiren saten nevresim takımları, parlak görünümleri ile ön plana çıkar. Saten nevresim takımları, düz, pürüzsüz ve yumuşak yüzeylere sahiptir. Nevresim takımlarının dökümlü ve parlak yapısı, zarif bir görünüm oluşturur. Uygun ipliklerden yapılan ürünler, kaliteli bir duruş sergiler. Saten kumaşlara nazaran sıklıkla tercih edilen bir diğer kumaş ise ketendir. Keten nevresim takımları, dayanıklı bir yapıya sahiptir. Keten kumaşlar ışığa karşı üstün koruma sağlar. Bu sayede açık alanlarda bile rahatlıkla kullanılabilir. Güneş ışığından etkilenmeyen ürünler, özellikle güneş alan odalarda rahatlıkla kullanılabilir. Keten nevresim takımlarının esnekliği yok denecek kadar azdır. Yatak örtüsü fiyatları ürünlerin kumaş kalitesinden etkilenir. Kumaş kalitesi ve miktarı, fiyatın artıp azalmasında önemli bir rol oynar.

Tek Ve Çift Kişilik Nevresim Takımı Fiyatları

Nevresim takımları, sadece evlerde değil yurt, apart gibi toplu yaşam alanlarında da kullanır. Bu nedenle ürünlerin kaliteli ve ekonomik olması oldukça önemlidir. Kullanıcı odaklı üretim anlayışına sahip Soley markası, avantajlı fiyatlarla kullanıcılarını memnun eder. Kalitesini ispatlamış olan marka, tüm ürünlerinde kaliteli materyaller kullanarak üretilir. Nevresim takımlarının fiyatlarını kumaşların kalınlığına göre değişiklik gösterir. Yaz ve kış ayları için ayrı ayrı tasarlanan kalın ya da ince kumaşlar, farklı fiyatlandırmalara tabi tutulur. Nevresim takımı içerisinde ev tekstiline dair ihtiyacınız olan pek çok ürün bulunur. Takım içerisinde yer alan ürün sayısı ve çeşidi farklılık gösterebilir. Takım içerisinde bulunan eşya miktarı arttıkça fiyatta da artış görülebilir. Nevresim takımlarının fiyatları tek kişilik ve çift kişilik olmak üzere değişiklik gösterir. Tek kişilik nevresim takımı fiyatları, kendi içinde sınıflandırılmıştır. Çocuklar, gençler ve yetişkinler için dizayn edilen ürünlerin yapıları ve tasarımları farklıdır.

Nevresim takımları, yaşam alanlarının atmosferini değiştiren ürünlerdir. Bu nedenle ev sahipleri nevresim takımı seçiminde oldukça dikkatlidir.  Nevresim takımı seçiminde kalite, tasarım ve fiyat büyük rol oynar. Soley çift kişilik nevresim takımı fiyatları ürünlerin sahip olduğu aksesuarlara ve işlemelere göre farklılaşır. Çift kişilik yataklarda bulunan nakışlar, desenler farklı nüanslar içerir. Sık ve seyrek nakışlar, göze hitap eden tasarımıyla ön plana çıkar. Özel işçilik ile dizayn edilen ürünler, santimetre kareye düşen iplik miktarına göre fiyatlandırır. İplikler, kaliteli ve dayanıklı ham maddelerden yapılır. Nevresim takımlarında kullanılan iplik miktarı arttıkça fiyatta da artış beklenebilir. Nevresim takımlarına eklenen her bir unsur, fiyatın belirlenmesinde rol oynar. Dantel, el dokuması, nakış fibi ek aksesuarlar, sade nevresim takımlarına kıyasla daha yüksek fiyatlandırılabilir. Ürünler renk, kumaş, boyut gibi fonksiyonlarla birbirinden ayrılır. Bu durum fiyat yelpazesinin genişlemesine yol açar. Her bütçeye hitap etmeye çalışan fiyat yelpazesi içerisinden tarzınıza ve ihtiyacınıza uygun Soley nevresim takımına hemen sahip olabilirsiniz.

Soley Nevresim Takımı Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Soley nevresim takımları oldukça geniş bir ürün gamı içerisinde yer alır. Ürün seçimi yaparken yastık, yorgan gibi eşyalarınızın boyutu oldukça önemlidir. Bu nedenle ölçüleri doğru almalı ve buna uygun nevresim kılıflarından biri tercih edilmelidir. Nevresim takımlarının kumaşları da dikkat edilmesi gerekenler arasında yer alır. Keten, pamuk gibi farklı ham maddelerden yapılan ürünler arasından alerjinizin olmadığı modeller tercih edilmelidir.

Soley Nevresim Takımının Öne Çıkan Özellikleri Nelerdir?

Soley nevresim takımları kalitesi ve konforuyla ön plana çıkar. Nevresim takımlarında bulunan her bir detay ince işlemelerden oluşur. İşlemelerin her biri kaliteli ve dayanıklı ipliklerden yapılır. Bu sayede uzun ömürlü bir kullanımda dahi ilk günkü güzelliğini  muhafaza eder. Yumuşak dokulara sahip olan modeller, hassas cildinize eşlik eder. Bu sayede rahat ve konforlu bir uyku deneyimi sunar.

Soley Nevresim Takımı Hangi Kumaşlardan Yapılır?

Soley nevresim takımları pamuk, keten, ipek, saten gibi farklı ham maddelerden yapılır. Ham maddelerin ürünlere kazandırdığı özellikler ise farklıdır. Örneğin kış aylarında diğer kumaşlara nispeten daha kalın olan pamuk ve keten kumaşlar tercih edilebilir. Saten ve ipek gibi kumaş çeşitleri ise hem yaz hem de kış aylarında tercih edilebilir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Soley Nevresim Takımı

83 ürün listeleniyor
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kumaş Dokuması
Toplam 24 / 83 ürün
DSACategoryId/60002028/2147483618/510001/60004325/soley