1989 yılından bugüne kadar Türkiye'de ev tekstili alanında faaliyette bulunan Soley markası, tasarımları ve kalitesi ile sevilerek kullanılan tekstil ürünleri üretmektedir. Marka, incelilkli ve özenli tasarlanmış madern ürünleri ile kaliteyi estetikle buluşturmuştur. Kış aylarında evlerin vazgeçilmez ürünü olan yumuşacık pamuklu battaniye üretimi ile de  beğeni toplamaktadır. Soley Pamuk Battaniye, sadece şık görünümü ve modern tasarımı ile göze hitap etmekle kalmaz. Saf pamuk ipliği kullanılarak üretildiği içinde özellikle solunum sisitemi sağlığınızı düşünerek tasarlanmıştır.

Soley marka pamuk battaniyeler, sağlığınıza zarar vermeyecek şekilde renklendirilmiş ve özenle seçilip dokunmuş saf pamuk ipliğinden üretilmektedir. Yüzde yüz pamuk ipliği kullanılarak üretilen battaniyeler, terletmez ve yumuşacık dokuları ile sizi sıcak tutmak üzere tasarlanır. Ayrıca; Soley Marka Pamuk battaniyeler, üretimde kullanılan ham madde ve yan maddelerin kalitesi dışında her zevke göre de tasarlanmış renk ve desenler de içermektedir. 

Battaniye Nerelerde Kullanılır ?

Özellikle, kış aylarının vazgeçilmezi olan Soley marka battaniyenizi pek çok yerde kullanabilirsiniz. Soley pamuk battaniyenizi, geceleri yatak odanızda üzerinize örtmek amaçlı kullanmanın dışında; TV izlerken salonunuzda da üzerinize alabilirsiniz. Görsel olarak oldukça şık görünümlü ürünler oldukları için yatak örtüsü olarak bile rahatlıkla değerlendirilebilirler. Hatta, küçük boyutlu pamuk battaniyeler, salonlardaki veya oturma odalarındaki iki kişilik ya da daha büyük koltukların sırt kısmına dekor amaçlı serilerek de kullanılabilir. 

Pamuk Battaniyenin Temizliği Nasıl Sağlanır ?

Ürünler, kış aylarında çok sık kullanıldığı için temizlenmesi gereken ürünler kategorisinde yer almaktadır. Soley pamuk battaniyeyi makinelerin pamuklu ürünler ayarında kolaylıkla yıkayabilir ya da kuru temizleme yaptırarak temizlenmesini sağlayabilirsiniz.

Soley Pamuk Battaniye Hangi Malzemeler Kullanılarak Üretilmektedir ?

Soley pamuk battaniye, yüzde yüz oranında pamuk ipliği kullanılarak üretilmektedir. Soley pamuklu battaniyenin içinde polyester malzeme ile üretilen hiçbir iplik ya da yan ürün kullanılmamaktadır. Bunun dışında kullanılan diğer boyar malzemeler de kesinlikle kanserojen madde içermeyen yüksek kaliteli boyar malzemelerdir.

İyi Bir Battaniye Hangi Özelliklere Sahip olmalıdır ?

Öncelikle, pamuk battaniye, yüzde yüz pamuk ipliği kullanılarak üretilmeli ve herhangi bir polyester iplik kesinlikle kullanılmamalıdır. Bunun amacı, battaniyenin terletmeden sıcacık tutmasını ve sağlığa zararlı olmamasının sağlanmasıdır. Ayrıca, bilinenin aksine iyi bir battaniyenin ağır olması da gerekmemektedir. Sıcacık olmanızı sağlayacak battaniyenin, yumuşak ve hava alabilen bir yapıda olması gerekmektedir. Özellikle de alerji sorunu yaşıyorsanız ve battaniyelerinizin sık sık yıkanmasına özen gösteriyorsanız, pamuk oranı yüksek olan bir battaniye seçmeniz, çok daha uygun olacaktır. Alerji sorunu yaşayanlar, astım hastaları ve çocuklar için battaniye seçimi yapılacaksa Soley Pamuklu Battaniye, yüzde yüz pamuk ipliği kullanılarak üretildiği için antialerjen yapısı ile de sağlıkla kullanılabilecek bir seçim olacaktır. 

Bebekler ve Çocuklar İçin Kullanılacak Battaniye Hangi Özelliklere Sahip Olmalıdır ?

Evilerin en kıymetlileri bebekleriniz ve tabii ki çocuklarınız için iyi bir battaniye seçimi de hayata daha sağlıklı başlayabilmeleri ve devam edebilmeleri için çok büyük önem taşımaktadır. Soley Pamuk Battaniye, bebekleriniz ve çocuklarınız için güvenli kullanılmaya uygun yüzde yüz pamuklu, yumuşacık, antialerjik ve nefes alabilen dokusu ile doğru bir battaniyede olan tüm özelliklere sahiptir. Soğuk kış aylarında bebeklerinizi ve çocuklarınızı sıcacık sarar, onları soğuktan korurken terletmeden ve antialerjik yapısı ile de solunum sistemlerine zarar vermeden ısıtır. Ayrıca, hafif ve sık yıkanmaya uygun olan Soley Pamuk Battaniye, temizlenme kolaylığı ile de çocuk ve bebeklerin kullanımı için çok uygundur.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Soley Pamuk Battaniye

8 ürün listeleniyor
Güncel Değerlendirme
Sepette Kampanyalı Ürünler
Ebatlar
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?