Tüketicileri sağlıklı, kaliteli ve estetik tasarımlarla buluşturan T-Design, hayatı kolaylaştıran ürün yelpazesi ile kullanıcılarının beğenisini kazanır. İhtiyaç duyacağınız onlarca ürünü kullanımınıza sunan T-Design, doğaya saygılı ve insana faydalı üretim misyonu ile farkını ortaya koyar. Elektronikten ambalaja kadar pek çok alanda tasarladığı ürünleri ile adından söz ettiren marka, deneyim sahibi tasarımcıların özgün üretim anlayışı altında ortaya çıkardıkları sayısız farklı model ile sizi arzu ettiğiniz sıra dışı ve özgün seçenekler ile buluşturur.

T-Design Ürünleri

İhtiyaç duyacağınız ürünleri farklı konseptler ile beğeninize sunan T-Design; kişisel bakım, pişirme grubu, mutfak aksesuarları, ev ve mutfak tekstili, sofra ve servis ürünleri, baharatlık ve saklama kapları, çay ve kahve hazırlama setleri, pratik ev eşyaları gibi geniş bir ürün grubu ile hayatınızı kolaylaştıran tasarımlara imza atar.

Formunuzu takip etmenize yardımcı olacak bir banyo terazisi ya da el yakmadan fırındaki tepsinizi çıkartmanıza yardımcı olacak bir fırın eldiveni, T-Design ürünleri arasından rahatlıkla seçilebilir. Seramik tava ve seramik tencere arzu edenler için pratik çözümler sunan T-Design; mini sos tenceresi, düdüklü tencere, kek kalıbı, dumansız ızgara, çelik tencere seti, sosluk ve dijital tost makinesi gibi hayatınızı kolaylaştıracak pratik ürünleri mutfağınıza taşır.

T-Design, mutfakta ihtiyacınız olan pratik araç ve gereçleri size benzersiz tasarımlarla ulaştırır. Balık spatulası, lazanya spatulası ve krep spatulası ihtiyacınızı kullanışlı gereçlerle karşılayan T-Design, pratiklik sağlayan çorba ve makarna kepçeleri ile de sofrada en büyük yardımcınızdır. Patates ezici ve patates soyucu ile narenciye soyucu ve narenciye sıkacağı da hızlı ve çabuk çözümler elde etmenizi sağlar. Mutfakta her an elinizin altında bulunması gereken fonksiyonel kapak açacağı, pizza kesici, dondurma kaşığı, çırpıcı, silikon maşa, mutfak tartısı, seramik kaşıklık, çöp kovası, silikon aksesuarlar ve kek kalıpları, ocak çakmağı, nonstick bıçaklar, kevgir, bıçak seti ve kesme tahtası gibi ürünlere de T-Design’ın ürün yelpazesi içinden ulaşabilmek olanaklıdır. Kullanımı kolay ütü masası ile ütü yapmak sıkıntı olmaktan çıkacaktır. Çöp kovası ve seramik sabunluklar ile banyoda derli toplu bir görünüm elde etmeniz ise hiç de zor olmayacaktır.

T-Design Alışveriş

T-Design, üretim anlayışındaki kalite ve kullanışlılık yaklaşımı ile alışveriş keyfini doyasıya yaşamanızı sağlar. T-Design imzalı ekmek kızartma makinesi, sabah kahvaltılarında kıvamında kızarmış ekmeğin tadına varabilmenizi mümkün kılar. Pratik kullanıma sahip salata kurutucu ve rende sayesinde hazırlayacağınız salatalar, lezzetin tam karşılığını bulur. Baharatlarınızı güvenle emanet edebileceğiniz ve uzun süre muhafaza sağlayacak olan baharat takımları ya da yiyeceklerinizi buzdolabında bozulmadan saklamanıza imkan tanıyan saklama kapları, size kullanışlı çözümler sunar.

T-Design alışveriş turunda bulabileceğiniz çaydanlık, narenciye sıkacakları, kahve makinesi, cezve, süt takımı ve su ısıtıcısı gibi ürünler, günün dilediğiniz her saatinde zevk duyarak tüketeceğiniz tam kıvamında bir içecek hazırlamanıza katkıda bulunur. Çatal bıçak kaşık takımları, cam sürahiler, tepsi, kase, çerez takımı seçenekleri de mutfaktaki küçük yardımcılarınız arasındaki yerini alır.

Ev gereci alışverişi yaparken karar vermeden önce ürünlerine mutlaka göz atmanız gereken T-Design, sunduğu faydalı seçenekler ile sizi kararsız kalmaktan kurtarır. Her evde bulunması gereken ürünleri estetik anlayışla tasarlayarak kullanışlılık kadar görsel güzelliğe de önem verdiğini gösteren T-Design, vazgeçemediğiniz markalar arasındaki yerini alacaktır. Tasarladığı ürünleri kullanıcıların beğenisine sunmadan önce detaylı kalite kontrol aşamalarından geçiren T-Design, bu yönüyle sorumlu marka olmanın gereklerini yerine getirir. Markanın üretim yelpazesi içinde yer alan ürünler arasından ihtiyaç duyduğunuz ev gereçlerini seçerek kaliteye uzanan adımı atmak sizi de son derece memnun kılacaktır.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

T-Design

55 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Satıcı A-Z
  5. Kelime Filtresi
Başa dön