Tuvalet Kağıtlığı

Tuvalet kağıtlığı, tuvalet kağıdının dağılmadan ve toplu bir şekilde durmasını sağlayan bir tuvalet aksesuarıdır. Evinizdeki en konforlu olması gereken alanlardan biri de banyo ve tuvaletinizdir. Kişisel zevkinize ve tuvaletinizin tasarımına uygun olarak binlerce çeşit ve model arasından seçtiğiniz tuvalet kağıtlığı ile evinize gelen misafirlerinize, şık, dekoratif ve zengin bir tuvaletiniz olduğunu gösterebilirsiniz. Evde kullanılan mutfak, banyo, tuvalet, salon gibi ortak alanların tasarımlarını çeşitli aksesuarlar ile taçlandırarak eşsiz bir dekorasyona dönüştürebilirsiniz.

Banyoda en yaygın olarak kullanılan aksesuarların başında tuvalet kağıtlığı, havluluk ve sabunluk gelmektedir. Havluyu asmanızı sağlayan havluluklar bazı tuvaletlerde modern tasarımlar ile ısıtıcı görevi de görmektedir. Sabunluklar, hijyenimizi sağlayan sabunlarımızı saklamamızı sağlarken tuvalet kağıtlıkları da hijyenik ve en çok kullanmakta olduğumuz bir ürün olan tuvalet kağıdının etrafa dağılmadan bir arada duracak şekilde saklanmasına olanak tanır. Tuvalet kağıtlığı yaygın olarak tuvaletin hemen yanında, yerden yüksekte olacak şekilde yerleştirilmiş bir konuma sahiptir. Tuvalet kağıtlıklarını birçok marka ve model arasından tuvaletinize en uygun olanı tercih ederek klozetiniz ve fayanslarınız ile uyumlu bir dekorasyon elde edebilirsiniz. Kağıt tutucu görevindeki tuvalet kağıtlığı genel olarak krom malzemesinden üretilmektedir. Ancak plastik, ahşap gibi malzemeler de mevcuttur.

Tuvalet Kağıtlığı Modelleri

Tuvalet kağıtlığı modelleri pek çok farklı marka, renk ve malzeme gibi çeşitli farklı özellikler ile satışa sunulmaktadır. Ev, ofis, mağaza, alışveriş merkezi, dükkan, kafe, restoran gibi pek çok yerde tuvaletler ortak alan olarak kullanılmaktadır. Tuvalet, her ne kadar kişisel bir alan olsa da birlikte yaşadığımız veya bir arada bulunduğumuz kişilerle ortak paylaşım alanımızdır. Tuvaletteki en önemli ve en çok aranan özelliklerden biri de hijyendir. Ayrıca hijyen sorunu yaşanan tuvaletlerin kullanılması durumunda çeşitli enfeksiyon sorunları ile de karşı karşıya kalınmaktadır.

Hijyenik bir ürün olan ve bedeninize doğrudan temas eden tuvalet kağıdının saklanması da en az tuvaletin hijyeni kadar önem taşımaktadır. Tuvalet kağıtlığı sayesinde kullanmakta olduğunuz tuvalet kağıdınızın dağılması ve etrafa saçılması mümkün olmamaktadır. Ancak pek çok kişi banyosunun dekorasyonuna uygun bir tuvalet kağıtlığı kullanmaya özen göstermektedir. Tuvalet kağıtlıkları; ayaklı tuvalet kağıtlığı, raflı tuvalet kağıtlığı, fırçalı tuvalet kağıtlığı, ahşap tuvalet kağıtlığı, metal tuvalet kağıtlığı, gömme tuvalet kağıtlığı, dikey tuvalet kağıtlığı ve vakumlu tuvalet kağıtlığı, paslanmaz çelik tuvalet kağıtlığı gibi zengin bir model ve tasarım yelpazesine sahiptir. Ayrıca üretim malzemesi olarak birbirinden farklı özelliklerde olan tuvalet kağıtlığı modelleri satın alma konusunda önemli bir kriter sunar.

Örneğin; ahşap tuvalet kağıtlığı modern olduğu gibi natürel bir görüntü de sağlamaktadır. Ayrıca ahşap tuvalet kağıtlığı yapı olarak sağlam olması nedeniyle de tercih edilmektedir. Metal tuvalet kağıtlığı, en yaygın tuvalet kağıtlığı modelleri arasında bulunmaktadır. Metal tuvalet kağıtlığı genel olarak kapaklı bir formdadır ve duvara sabit durmaktadır. Bu tür bir tuvalet kağıdınız bulunuyorsa ıslanmasından kaçınarak kullanım ömrünün daha uzun olmasını sağlayabilirsiniz. Plastik malzemeden üretilen plastik tuvalet kağıtlığı modelleri ise diğer malzemelere kıyasla nispeten düşme ve darbe alma gibi durumlarda daha hassas bir formda bulunmaktadır.

Yeni tuvalet kağıtlığı modelleri arasında ise ayaklı tuvalet kağıtlığı ve ayaksız tuvalet kağıtlığı gibi çeşitli yapılarda ürünler bulunmaktadır. Ayaksız tuvalet kağıtlığı modeli fazladan bir aparat veya gereç kullanılmadan satılmaktadır. Ayaksız tuvalet kağıtlığı sayesinde tuvalet kağıdının kanca şeklindeki kıvrımlı yapısı ile güçlü bir biçimde tutarak saklanmasını sağlar. Ayrıca kapaklı ayaksız tuvalet kağıtlığı ve kapaksız ayaksız tuvalet kağıtlığı olarak iki farklı tasarım ile satılmaktadır. Kapaklı olan modellerde tuvalet kağıdı, kapağın altına gelecek şekilde yerleştirilir ve tuvalet kağıdınızı kopartma sırasında yırtılmaların önüne geçer. Kapaklı tuvalet kağıtlığı aynı zamanda genel olarak metal malzemeden üretilmekte ve satılmaktadır.

Tuvalet kağıtlığı ayaklı modelleri ise modern tasarımlar arasında yer alan ürünlerdir. Ayaklı tuvalet kağıtlığı modeli zemine yerleştirilir. Bu modeller kimi zaman fırçalı tuvalet kağıtlığı ve dergilikli tuvalet kağıtlığı gibi farklı tasarımlara da sahiptir. Fırçalı tuvalet kağıtlığı, tuvalet fırçası koyma bölümü ile birleşik bir yapıda bulunmaktadır. Böylece tuvalette kullandığınız gereçlerin bir arada bulunmasını sağlamaktadır. Dergilikli tuvalet kağıtlığı yine ayaklı bir formda bulunmaktadır ve tuvalette okuduğunuz dergi, gazete gibi eşyalarınızı koyacak alana sahiptir. Bazı ayaklı tuvalet kağıtlığı modellerinde ise bir sonraki kullanacağınız tuvalet kağıtlarınızı dizmeniz için bir alan bulunmaktadır.

Dekoratif Tuvalet Kağıtlığı

Dekoratif tuvalet kağıtlığı modelleri banyonuzdaki tasarım üzerinde büyük bir etkiye sahiptir. Seçeceğiniz dekoratif tuvalet kağıtlığı ile banyonuzun çok daha ihtişamlı görünmesini sağlayabilirsiniz. Örneğin; gold tuvalet kağıtlığı son yıllarda rengi nedeniyle tuvaletlerde yaygın olarak kullanıldığı gibi gold klozet kapağı ve sabunluklarla uyumlu bir tasarıma da dönüştürülmektedir. Fırçalı tuvalet kağıtlığı modelleri ise kullanım açısından tuvalet kağıdı ve tuvalet fırçasının bir arada bulunmasını sağlayarak pratik ve konforlu bir alan elde etmenize yardımcı olur. Bu ürün aynı zamanda portatif tuvalet kağıtlığı olarak da bilinmektedir. Raflı tuvalet kağıtlığı modellerinde ise tuvalet kağıdınızın yanı sıra bu ürüne dergi, kitap, gazete ve havlu gibi eşyalarınızı da yerleştirebilirsiniz.

Modern ve minimal tasarımlardaki banyolarda renkli tuvalet kağıtlığı modelleri de öne çıkmaktadır. Örneğin, gold tuvalet kağıtlığı, siyah tuvalet kağıtlığı, sarı tuvalet kağıtlığı gibi ürünleri araştırarak kendi tuvalet ve banyo tasarımınıza en uygun ürünleri tercih ederek satın alabilirsiniz.

Portatif tuvalet kağıtlığı modellerinde ise yine zevkinize uygun bir şekilde tercihler yaparak, modellere bağlı olarak çöp kutusu koyma alanı bulunan, tuvalet fırçası koyma yeri olan, yedek tuvalet kağıdı koyulabilen portatif tuvalet kağıtlığı modellerini tercih edebilirsiniz.

İkili tuvalet kağıtlığı modelleri ise yine metal, gold, kapaklı, kapaksız, ayaklı ve ayaksız gibi pek çok farklı ürün çeşidinden oluşur. Bu modellerde iki tuvalet kağıdını aynı anda aparata takarak tuvalet kağıdınızı yedekli olarak kullanılabilirsiniz. İkili tuvalet kağıtlığı özellikle kalabalık ailelerde veya misafirlerin sıklıkla geldiği evlerde tercih edilmektedir.

Tuvalet Kağıtlığı Fiyatları

Tuvalet kağıtlığı fiyatları marka, renk, üretim malzemesi, model gibi pek çok farklı özelliklere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Ev, ofis, mağaza, alışveriş merkezi, dükkan, kafe, restoran gibi ortak alanlarda kullanılan tuvalet kağıtlığı modelleri aynı zamanda kullanılacak alana göre de farklılıklara sahiptir.

Ayaklı, ayaksız, kapaklı, kapaksız, dergilikli, ahşap, metal, plastik gibi pek çok özelliği bulunan tuvalet kağıtlığı modellerinin fiyatları da marka ve kaliteye bağlı olarak da geniş bir aralığa sahiptir. Modern tuvalet kağıtlığı modelleri diğer ürünlere kıyasla daha maliyetli olarak görülebilir. Ancak yapacağınız araştırmalarla kendi bütçenize uygun modern tuvalet kağıtlığı modelleri de satın almanız mümkündür. Gold tuvalet kağıtlığı modeli, banyoların daha zengin görünmesini sağlamaktadır. Özellikle son yıllarda gold modeller daha çok tercih edilmektedir. Gold tuvalet kağıtlığı daha popüler bir model olması nedeniyle de daha geniş bir fiyat aralığına sahiptir. Bütçenize en uygun tuvalet kağıtlığını satın almak için marka ve kalite kriterlerini göz önünde bulundurmanız satın alırken işinizi oldukça kolay hale getirecektir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Tuvalet Kağıtlığı

6845 ürün listeleniyor
Zhuxi Shop C
Xhang
Three Beans
HaiTun
Xinhang
Xinh
Jinlin Shop B
System Banyo Aksesuarları
Palex
Xhltd
DUXXA
Tema
Çelik Banyo
Grohe
Saray Banyo
CSK
Alper Banyo
Mabello
Rulopak
Evistro
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Renk
Toplam 44 / 6845 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?