ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Visko Love High Plus Visco Yatak 180X200

Visko Love High Plus Visco Yatak 180X200

Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
DSACategoryId/60002028/2147483618/511123/516895

Visko Love High Plus Visco Yatak 180X200

HighPlus Visko Yatak

HighPlus Visko Yatak sert 80 dansite visko olarak, hava delikleri ve şık özel 5 özellikli apreli kumaşı ile tasarlanmıştır.
ViskoLove HighPlus yatağımızda bulunan hava delikleri yataktaki hava sirkülasyonunu güçlendirir, vücudunuzla yatak arasında ısı depolanmasını azaltarak kullanıcı için daha ferah bir ortam oluşturur. Kumaşında bulunan beş özellikli apresi ise uyku sırasında
sağlığınıza verdiğiniz önemi destekler.

HighPlus Visko Yatak kumaşında bulunan CoolSoft uygulaması ile gece boyunca ısı dengesi sağlanır.

AÇIK HÜCRE
ISIYA VE BASINCA DUYARLI
VİSKO ELASTİK “AKILLI SÜNGER”
  • ÖZEL KALIPLAR İÇERİSİNDE ÜRETİM

    HighPlus Yatağımız özel kalıplar içerisinde tek tek imal edilmektedir. Kalıp sistem teknolojisi ile malzemenin yoğunluğu kalıp içerisinde kalmakta bu da ürünün kullanım konforunu ve ömrünü arttırmaktadır.ViskoLove HighPlus yatağımızda bulunan hava delikleri yataktaki hava sirkülasyonunu güçlendirerek vücudunuzla yatak arasında ısı depolanmasını azaltarak kullanıcı için daha ferah bir ortam oluşturur.


Kumaşında bulunan beş özellikli apresi, sağlığınıza verdiğiniz önemi destekler.

Anti-Age: Cildinize bakar ve yeniler
Vitamin E: Hücre yapısının ve bağışıklık sisteminin korunmasına yardımcı olur.
Body-Slim: Mikro sirkülasyonu canlandırarak cildin sıkılaşmasına destek olur.
Natural Skin Care: Cildin neminin korunmasına yardımcı olur.
Silk Protein Finish: Hücre yenilenmesine destek olur.


KULLANIMDAN SONRA KENDİ ŞEKLİNE GERİ DÖNER

Hafiza hücreleri içeren akıllı malzemeden imal edilen yataklarımız kullanım esnasında her bölgenin ağırlığına göre şekil alır ve kullanım sonrasında orjinal şekline geri döner.

CFC (Cloro Floro Carbon) MADDESİ İÇERMEZ

Ürünlerimizin imalatında kullanılan malzemeler CFC (Cloro Floro Carbon) maddesi içermez. Bilim insanlarının yaptıkları incelemeler sonucunda, atmosfere salınan CFC’lerin ozon katmanı üzerinde yıkıcı bir etki oluşturduğu anlaşılmıştır.Kesintisiz, Konforlu Uyku
Visko Elastik “Akıllı Sünger” vücut ısısı ve ağırlığı ile yavaş yavaş vücut şeklini aldığı için vücut üstünde basınç minimum seviyeye iner. Vücut üstünde basınç olmadığı için damarlarda sıkışma olmaz, kan akışı devam eder ve uyurken dönme ihtiyacı yaratan uyuşma hissetmezsiniz. Böylelikle kesintisiz ve sağlıklı bir uykuya sahip olursunuz.

Sağlıklı, Dinlendirici Uyku
Basınçsız ortamda vücudunuz baştan sona eşit olarak destek görür. Yatağınız her bölgenin ağırlığına göre şekil alır. Baş, boyun, sırt, bel, kalça, diz ve bilekler olarak her noktadan destek alırsınız, böylece eklem ve omurga kaynaklı ağrılarınız giderilir.

Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön