En Ucuz ve Kaliteli Visko Yataklar

Daha rahat ve kesintisiz bir uyku için tasarlanan visko yataklar, son yıllarda sıklıkla rağbet görüyor. İlk olarak 1960'lı yıllarda NASA tarafınca dizayn edilen yataklar, vücudunuzun şeklini alarak tutulma ve kasılma gibi çeşitli problemlere karşı da sizi koruyor. Modeller, akıllı sünger yapısına sahip olduğu için, sağlık açısından son derece önem taşıyor. Visko yatak seçenekleri ile siz de yaşam alanlarınızı daha konforlu hale getirebilirsiniz.

Visko Yatak Fiyatları

Visko yatak fiyatları, ürünlerin sünger kalitelerine, ekstra detaylarına ve fonksiyonel özelliklerine göre belirleniyor. Fiyatlar, aynı zamanda ulaşılabilir aralıklarda seyrettiği için her müşterinin ihtiyacı oranındaki modele sahip olmasını da sağlıyor. Yataklar, özellikle bel çevrenizi sararak omurga sağlığınızı korumaya yardımcı oluyor. Basınç indirgeme özelliğine sahip olan visko modeller vücut şeklinizi, hücrelerin hareket yeteneği sayesinde alıyor. Fonksiyonel ve estetik özelliklere sahip olan visko modeller ile uyku keyfinizi daha uzun sürelere taşıyarak, güne daha enerjik bir şekilde başlayabilirsiniz.

Omurgaya binen yükü ve basıncı azaltan visko yatak türlerinin birçok yönden avantajı bulunuyor. Visko türler, tamamen yaysız ve ortopedik oldukları için uyku boyunca dönmeniz halinde ses yaratmıyor. Böylelikle geceleri, uykunuzun bölünmesine neden olacak küçük sorunlarla karşılaşmıyorsunuz. Isıya ve ağırlığa karşı hassas şekilde dizayn edilen modeller, bacak, diz gibi vücut bölgelerinizi yatakla tamamen bütünleştiriyor. Vücut ağırlığınızı daha eşit şekilde dağıttıkları için eklem, omurilik ve sinir rahatsızlıkları ile karşılaşmanıza engel oluyor.

Anti-statik özellikli modeller, vücudunuzdaki negatif elektriği uzaklaştırarak güne daha pozitif bir bakış açısıyla başlamanıza ortam hazırlıyor. Yatak içerisinde hücresel hareketlenme olduğu için uyku esnasında basıncınız, minimum seviyeye indirgeniyor ve kan akışı daha rahat gerçekleşiyor. Ürün vücudunuza uygunluk göstererek, gece boyunca dönme ihtiyacı hissetmeden kaliteli bir uyku yaşamanızı hedefliyor. Bel ve omurga bölgelerinizi kusursuz destekleyen visko modelleri tercih ederek, hayatı daha sağlıklı ve zinde yaşayabilirsiniz.

Yatağa bağlı ağrıları minumum düzeye düşüren visko yatak alternatifleri, açık hücreli yapıda tasarlandıkları için ayrıca hijyen açısından da avantaj veriyor. Bakterilere karşı dayanıklı yapıları, mikropların yol açtığı küf veya koku gibi olumsuz etkenleri önlüyor. Vücut ile yatak odasındaki boşlukları tamamen kapatan visko modeller, vücut sağlığını ön plana alan özel kumaşlardan dizayn ediliyor. Üst yüzeylerinde dolgun kapitone işlemeli veya örme dokulu bir yapı kullanılıyor. Üstelik yatağın üst katmanını çevreleyen yapılar, genellikle çıkarılabilir özellikte oldukları için rahatlıkla yıkanabiliyor. Yumuşak ve vücudu saran yapıdaki visko materyali, yatağın daha ideal bir forma dönüştürülmesi adına soft süngerlerle harmanlanıyor. Yatakların alt katmanında soft sünger, üst katmanda da visko materyal yer alıyor. Ancak daha yüksek yatak isteyenler için kaz tüyü içeren 3 katmanlı modeller de bulunuyor.

Visko yatak alırken bazı terminolojik kavramlar hakkında araştırmak yapmak, daha doğru modeli seçmeniz adına size destek oluyor. Dansite, HR sünger ve örme kılıf, visko modellerin içerisinde kullanılan ham maddeleri işaret ediyor. Dansite, yatakların içerisindeki visko maddesinin düzeyini ifade ediyor. Yani dansite oranı artıkça, yatağın rahatlığı da artış gösteriyor. HR sünger, içerisinde hava kanalları barındırdığı için yatağın nefes almasına izin vererek, sizi terleme gibi sorunlardan uzak tutuyor. Örme kılıf ise yatağınızın temiz kalmasını sağlamakla birlikte, uzun yıllar deforme olmadan kullanmanıza katkıda bulunuyor. Eşinizin ve kendinizin vücut sağlığı için doktorlar tarafından da tavsiyen edilen visko yatakları tercih edebilirsiniz. Dilerseniz yatağınızı, visko materyallerden üretilmiş yastıklarla tamamlayabilir, böylece kesintisiz uyku sürdürebileceğiniz bir ortam yaratabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Visko Fiyatları

285 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Güvenle Kapında