VitrA, 90’lı yıllarda banyo kültürünü “akılcı, estetik ve bir o kadar da duyarlı” mottosu ile yeniden tanımlamış bir markadır. Yurt dışında önemli tasarımcılar ile yaptığı çalışmalarla birçok başarıya imza atan marka, ürün yelpazesini genişletmiş ve modern çağın teknolojisi ile banyoları yaşam alanlarının konforlu bölümleri haline getirmeyi başarmıştır. VitrA, geniş ürün gamı ile banyo mekânlarını, modern çağın ihtiyaçlarına uygun şekilde kişiselleştiriyor. Kendine özgü tasarımları sayesinde banyolar, içinde temizlik ihtiyaçlarının giderildiği klasik düzeneklerden oluşan odalar olmaktan çıkarak daha dekoratif alanlara dönüşüyor. Geniş ürün yelpazesinde yer alan çeşitli düzeneklere fonksiyonel özellikler eklenerek banyolar, içinde harcanan zamanın azaldığı daha hijyenik ve işlevsel mekânlara dönüşüyor. Kolay temizlenebilen, kolay kullanımlı ve şık dizaynlı seramik lavabo ve duşakabin modelleri, birbirinden çeşitli duvar karoları, banyo eşyalarını düzene sokabileceğiniz banyo mobilyaları, ihtiyaçları karşılayan fonksiyonel banyo hırdavatları, göze hoş görünen tamamlayıcı dekoratif aksesuarlar, Vitra’nın ürün kümesinde yer alarak kullanıcıların yaşamlarına modern ve konforlu dokunuşlar yapıyor.

Şıklığın Pratiklik ile Buluştuğu Modern Klozetler

VitrA, tek, asma ve takım klozet olmak üzere farklı model seçeneklerini sunuyor. Tek modeller banyolara klasik bir görünüm kazandırırken, asma klozet modelleri, minimal tasarımları ve dayanıklılığı ile daha az yer kaplıyor. VitrA, klozet modellerinde temizlemeyi kolaylaştıran, leke tutmayı önleyen ve uzun yıllar boyunca kusursuz performans sağlayan VitrAclean ve VitrAhygiene teknolojisini kullanıyor. VitrAclean seramik teknolojisi sayesinde, suya dayanıklı çift sırlama yöntemi ile kaplanan klozet ve diğer vitrifiyeler, kir, leke ve kireç tutmadan uzun yıllar boyunca korunur. VitrAhygiene seramik teknoloji ile üretilen ürünlerin yüzeyleri ise bakteri oluşumunu engelleyen gümüş iyonlar ile geliştirilmiş sır özelliğine sahiptir.

Klozet ürünleri kategorisinde bulunan seçenekler arasında Rim-Ex asma klozet modelleri ön plana çıkıyor. Klasik klozetlerdeki kanal sisteminin kaldırıldığı bu modeller, kanalsız iç hazne tasarımına sahip olması ile biliniyor. Dolayısı ile klozet iç hazneleri daha kolay temizleniyor. Hem az yer kaplayan hem de kolay temizlik sunan modeller, modern tasarımları ile banyolarda yerini alıyor. VitrA Metropol asma klozet, deterjan hazneli klozet modeli olarak, sıklıkla tercih edilen Rim-Ex sistemli modeller arasında yer alıyor. VitrA, klasik beyaz renklerinin yanı sıra siyah, vizon, bej ve gri renklerini de kullanarak klozet tasarımlarına devrim niteliğinde yenilik kazandırıyor. VitrA Sento ve VitrA Metropole Rim-Ex Asma Klozet, renkli seramikli klozet modelleri arasındaki yerini alıyor.

Rim-Ex kanalsız sistemi, sadece asma modellere entegre edilmiş bir özellik değildir. VitrA, duvara dayalı klasik klozet modellerinde de Rim-Ex sistemini bulunduruyor. Bu özelliğe sahip olan ürünlerden biri olan S50 Diana Rim-Ex duvara dayalı klozet modeli, asma klozet kullanılması uygun olmayan banyo alanlarında tercih edilerek, her evin yenilikçi kanalsız sisteminden faydalanılmasını sağlıyor.

Banyoları Modernleştiren Şık Lavabolar

Türkiye’nin en büyük lavabo üreticisi VitrA, banyo mekânlarını modern çağın tasarımları ve işlevleri ile buluşturan lavabo çeşitleri ile göz dolduruyor. Dekorasyon zevklerine uygun lavabo modelleri ile banyolara çağdaş bir atmosfer kazandırılıyor. VitrA lavabo kategorisinde ayaklı lavabo modellerinin yanı sıra renk, tarz, ebat ve şekil açısından birbirinden şık ve işlevsel lavabo modellerini bulabilirsiniz. Klasik beyaz lavabo renginin dışında altın, gümüş, siyah, bakır ve bej renklerinde de üretilen VitrA lavabolar, farklı şekillerdeki tasarımları ile dikkat çekiyor. Çanak, tezgah üstü, tezgah altı kare ve oval modeller, kullanıcılara geniş bir seçim imkânı sunuyor ve ürün seçimini kolaylaştırıyor. Bununla birlikte armatür delikli ya da deliksiz, su taşma delikli ya da deliksiz modelleri kendi tercihinize göre seçmek mümkün.

Banyo Dekorasyonuna Boyut Kazandıran Tezgah Üstü Lavabolar

Tezgah üstü lavabolar, son yıllarda özellikle tercih edilen lavabo türlerinden biridir. Gövdesinin bir kısmı banyo tezgahının üzerinde olan bu lavabo modeli, yüksekliği açısından kolaylık sağlaması ile birlikte, şıklığı yansıtan kendine özgü bir tasarıma sahiptir. Renklerine ve şekillerine göre seçenekleri bulunan lavabo türü, tezgah üstü kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır. Genel olarak armatür ve su taşma delikli olarak bulunan tezgah üstü modellerin yanında çanak lavabo modelleri de bulunuyor. Çanak lavabo modeli, tezgah üstü modellerden biraz daha farklı olarak, tüm gövdesinin tezgahın üzerinde olduğu modeller olarak öne çıkıyor.

VitrA çanak lavabo modellerinden Water Jewels, sıra dışı özelliği ile ön plana çıkıyor. Modeli özel kılan platin rengine sahip olması ve çelik bir kase görünümünü vermesidir. Model, 40 cm ebatıyla küçük banyolarda da alternatif olarak tercih ediliyor.

Mobilyaların Gizlediği Tezgah Altı Lavabolar

Bu lavabo türü, tezgah üstü lavabo modellerinin aksine tamamı ile tezgah altına gizlenmiş lavabo modellerini kapsıyor. Tezgahlar bu lavabo türlerine göre kesilerek şekillendiriliyor. Tamamı tezgah ile bütünleşmiş ve dışarıdan gözükmeyen bu lavabo türleri, genellikle banyo dolapları ile kombine edilerek banyolarda işlevsel alanlar yaratılıyor. Bu modellerin armatür deliği, tezgahın üzerinde bulunuyor. VitrA Metropole tezgah altı lavabo, bu özellikteki ürünlerinden biridir. Yuvarlak şekli ile banyolarda minimal bir görünüm sunan ürün, kesim şablonu ve montaj malzemesi ile birlikte sunuluyor.

Modernleşen Ayaklı Lavabo Modelleri

Ayaklı lavabolar, tam ayaklı ve yarım ayaklı olmak üzere ikiye ayrılan lavabo türleridir. Tam ayaklı lavabo çeşitleri, geçmişten bu yana uzun ayağı bulunan ve bu sayede lavaboyu ayakta tutan modellerden oluşuyor. Ağırlığı taşıyamayan duvarlar ve kişinin özel stil tercihine göre alternatif olarak bulunan tam ayaklı lavabo türlerinin ayakları duvardan ve lavabodan bağımsız olarak üretiliyor ve sadece lavabosu duvara monte ediliyor. Yarım ayaklı lavabo çeşitlerinde ise ayaklar tam ayaklı çeşitlerde olduğu gibi lavaboyu taşıma görevini üstlenmiyor; sadece lavabo tesisatını gizliyor ve lavabonun devamı niteliğinde olarak duvara birlikte monte ediliyor. VitrA Efes tam ayaklı lavabo modeli, klasik görünümü ile zamanlar arası yolculuğa eşlik ediyor. Çift musluklu olarak tasarlanan model, antik çağın sütunlarını andıran iki adet ayağa sahiptir. VitrAclean teknolojisinin kullanılması ile klasik esintiler, modern çağın teknolojisi ile buluşuyor. Yarım ayaklı lavabo modeli olarak sıra dışı tasarıma sahip VitrA Metropole Monoblok lavabo, lavabosu ve ayağı tek bir parça olarak dizayn edilmiş yarım ayaklı minimalist tasarımlı bir üründür.

Minimalist Banyoların Parçası Duş Tekneleri

Modern banyoların unsuru duş teknesi, küvetlere kıyasla daha ergonomik bir vitrifiye ürünü olduğundan kullanımı yaygınlaşıyor. Şehir yaşamının kısıtlı zamanlarında yıkanma süresini en aza indiren duş tekneleri, geniş ya da dar banyo alanlarında pratik kullanım ve temizliği bakımından sıklıkla tercih ediliyorlar. Banyo alanlarına geniş alanlar kazandırması ve minimal tasarımları ile modern banyoların gözdesi haline gelen duş tekneleri, çeşitli modelleri ile VitrA ürün kategorisinde yer alıyor. Duş tekneleri modellerinden biri olan Arkitekt serisi, dikdörtgen, köşe ve kare şekilli ince tasarıma sahip modelleri bulunduruyor. Bununla birlikte kabin halinde sunulan duş ünitelerinin bir kısmı, oturma düzeneğine sahip olup, engelli, ileri yaşlı ve çocuklar için pratik kullanma imkânı sunuyor. Roomy Kompakt duş ünitesi, oturma düzeneği ile birlikte tasarlanan pratik işlevli bir modeldir.

Banyoları Yaşam Alanlarına Çeviren Fonksiyonel Dolaplar

VitrA, banyoları daha düzenli alanlara çeviren çeşitli dolap modelleri ile pratik bir yaşamın kapılarını aralıyor. Özellikle havlu, bornoz gibi banyo tekstil ürünlerinin düzenlendiği ve ayrıca çamaşır sepeti olarak kullanılan dolap modelleri, lavabo dolabı ve boy dolabı olarak iki çeşitte bulunuyor. Büyük banyolarda düzen ve atmosfer kazandıran boy dolabı modelleri ile büyük banyolar, boş ve monoton görünümünden uzaklaşarak daha dekoratif alanlara dönüşüyor. Suya ve buhara dayanıklı banyo dolap modelleri, uzun ömürlü kullanımları ile banyolardaki yerini alıyor.

VitrA Nest Trendy boy dolabı, istediğiniz banyo malzemelerini kolaylıkla düzenleyebileceğiniz bir ürün olarak büyük banyolarda tercih ediliyor. Büyük banyolarda kullanılan boy dolaplarının yanı sıra lavaboların işlevsel hale getirildiği bu asma dolap modelleri, büyük küçük her türlü banyo için uyumlu olarak üretiliyor. Lavabo dolapları duvara monte özellikte olup, içine el havlusu, diş fırçası, şampuan ve tıraş köpüğü gibi malzemelerinizi koyabilirsiniz. Farklı renk ve model seçenekleri seçimleri kolaylaştırıyor. VitrA Nest Trendy Lavabo dolabı, iki çekmeceli tasarımı ile küçük alanlarda geniş kullanım fırsatı tanıyor. Küçük banyoların vazgeçilmez parçası olan lavabo dolabı, beyaz ve parlak rengi ile banyolarda ferah bir hava yaratıyor. Ayna tipli banyo dolapları da küçük banyolara geniş çözümler sunan pratik bir seçenektir. Lavabo dolapları ile birleştirilerek kullanılması sayesinde küçük banyolar, daha kullanılabilir hale getiriliyor. Nest Trendy serisine ait aydınlatmalı dolaplı ayna, içine diş fırçası, krem ve tırnak makası gibi kişisel bakım eşyalarınızı yerleştirebileceğiniz modern ve işlevsel bir dolap modelidir.

Duvarları Canlandıran Banyo Karoları

Banyo yüzeyleri için kullanılan banyo karoları, VitrA ürünleri ile sadece bir yapı malzemesi olmaktan çıkıyor, dekoratif bütünlüğünü koruyan önemli parça olarak kullanıyor. Banyo karoları, birçok kullanım avantajını bulunduruyor. Pratik temizliği, nem ve sıcaklığa karşı dayanıklılığı, kolay restorasyon imkânı, duvarları güzelleştirme özelliği açısından banyo karoları, her zevke ve bütçeye uygun olarak seçilebilir. Büyük ve küçük banyo mekânlarında farklı illüzyonlar yaratarak olduğundan daha geniş, daha sıcak ya da daha küçük görünmesini sağlayan karo modelleri, farklı doku, renk ve şekil seçenekleri ile sunuluyor. VitrA karo modelleri, hava koşullarına da dirençli olarak üretildiği için teras ve balkon gibi dışarıya açık alanlarda da kullanılıyor.

Banyo alanlarında ton sür ton trendine uyarak yer ve duvarlarda daha soft görünümler elde edebilir ya da kontrast renkleri bir araya getirerek daha enerjik banyo alanlarına da sahip olabilirsiniz. VitrA, geniş ürün yelpazesi ile tüm beklentilere cevap veren birbirinden farklı karo modellerine sahip. VitrA Aspenwood mat karo modeli, ahşap görünüme sahip bir karo modelidir. Ürünün koyu gri ve vizon seçeneği mevcuttur. Özellikle banyo alanlarında parke görünümü dar tasarımı ile dikkat çeken model, teras ve balkonlarda kullanıma uygundur.

Su Tasarrufu Sağlayan Çevre Dostu Parçalar

VitrA, yeni nesil banyo parçaları ile banyo düzeneklerinize çevre dostu özellikler kazandırıyor. Rezervuar iç takımları kategorisinde duvara gömme iç rezervuar takımları, asma klozetler için tasarlanmış yeni nesil çevre dostu tasarruflu ürünler olarak seçime sunuluyor. Tek klozetler için üretilen alttan su girişli rezervuar modellerinin yanında, VitrA’nın özel olarak ürettiği yeni nesil rezervuar modeli bulunuyor. VitrA Vitrus duvara dayalı tam klozetler için cam rezervuar, duvara gömme rezervuar ve asma klozet kullanmayanlar için uygun olan tek klozet modelinin daha modern halidir. Duvar önü uygulama ile minimal ve modern bir görünüm isteyenler için tasarlanan bu ürünün siyah ve beyaz renk seçeneği bulunuyor.

VitrA’nın kumanda panelleri kategorisinde bulunan modeller, su ihtiyacını yerine göre kullanabilen akıllı sistemlere sahiptir. Kumanda paneli modellerinden biri olan VitrA Sirius, gümüş, altın ve vizon renk seçeneği ile banyo duvarlarını sanatsal bir görünüm kazandırıyor.

Geniş Ürün Yelpazesi ile VitrA

Ürün yelpazesini arttıran VitrA, banyolardaki eksiklikleri tamamlayan ürünleri ile kullanıcılarına rahat seçimler sunuyor. Şehir yaşamının ihtiyaçlarını karşılayan tasarımları ile VitrA, aynı zamanda engelli bireylerin de ihtiyaçlarına önem veriyor. Tutunma barları ile bedensel ihtiyaçlarını karşılamada zorlanan kişilerin hijyen ihtiyaçlarını gidermeleri kolaylaşıyor. Tamamlayıcı malzemeler arasında işlevsellikleri ile kullanımı yaygınlaşan tutunma barları, ev ve işyerlerinde sıklıkla kullanılıyor. Klozete yakın bulunan duvara, duş ünitelerine monte edilen bu ürünler, ağırlığa dayanıklı oldukları için kişisel bakımlarının daha rahat karşılanmasına destek oluyor. Klozet yanları için genellikle duvar-zemin tutunma bar modelleri, duş üniteleri, küvet gibi yıkanma alanlarında da daha az yer kaplayan duvar tipi katlanabilir ya da sabit tutunma barları kullanılıyor.

Bunun dışında yapı malzemelerinden tesisat aparatlarına, dekoratif banyo aksesuarlarından hırdavatına kadar birçok farklı ürün seçeneği sunan VitrA, ihtiyacınız olan tüm banyo vitrifiye ve yapı ürünlerini bir arada bulunduruyor. Filtreleme yöntemi ile uygun fiyatları ve cazip seçenekleri bir arada bulabilir, böylelikle dilediğiniz VitrA ürününü sepetinize ekleyebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

VitrA

2753 ürün listeleniyor
Ev Dekorasyon
Ev Elektroniği
Beyaz Eşya / Mutfak
Kozmetik Kişisel Bakım
Kırtasiye / Ofis
Yapı Market / Bahçe / Oto
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar